Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowa wersja forum e-reda.pl

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Hej:) jakoś nie mogę się przekonać do tej nowej odsłony - ale to pewnie kwestia czasu i przyzwyczajenia:)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Administrator pisze:Nowe forum, to także nowa galeria zdjęć. Od dzisiaj galeria zdjęć e-wejherowo.pl wygląda ciut inaczej: http://e-wejherowo.pl/galeria/
Wspomniano tu wcześniej, że będzie można w przyszłości umieszczać zdjęcia bezpośrednio w poście ( bez konieczności kopiowania linków z galerii). Na to to czekam z niecierpliwością :)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:a mozecie do tej strony wejherowa dograc plugin taptalka, to bym potestowal :D
co do menu a dokladniej mapa-korki to u mnie np widac mapa a korki lekko zachodza na przycisk forum :/
Na forum e-wejherowo.pl jest już Taptalk. Proszę o przetestowanie, jeśli to możliwe i o relację :) Generalnie, forum e-wejherowo już jest domknięte i nie będzie już większych zmian.
Teraz pora na e-reda.pl :)

Z pewnością forum e-wejherowo.pl działa teraz szybciej, no i ma nieco więcej funkcji.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Super, potwierdzam dzialanie forum na taptalk-u, dziala dobrze, co prawda nie przetestowalem tego dokladnie bo nie jestem forumowiczem tego forum ale przegladnalem kilka zakladek i wszystko chodzi jak powinno!

Teraz czekamy na zmiany na forum e-reda. Kiedy mozemy sie spodziewac zmian i czy beda sie one wiazaly z wylaczeniem na jakis czas forum?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:Teraz czekamy na zmiany na forum e-reda. Kiedy mozemy sie spodziewac zmian i czy beda sie one wiazaly z wylaczeniem na jakis czas forum?
Na razie pracuję nad grafiką. Myślę, że za tydzień uda się uruchomić nową wersję. Forum będzie nieaktywne góra przez 2-3 godziny (o ile zmiana przebiegnie bez zakłóceń).
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Może się kompromituję ale chyba nie zauważyłem zmiany naszego redzkiego forum ? :?
Patrząc na wejherowskie, bardziej czytelne jest wg mnie nasze.

I jeszcze ponowne pytanie i ewentualna prośba o "łopatologiczną" instrukcję o możliwość wstawiania zdjęć bezpośrednio z poziomu pisania posta :)
reda29
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

reda29 pisze: I jeszcze ponowne pytanie i ewentualna prośba o "łopatologiczną" instrukcję o możliwość wstawiania zdjęć bezpośrednio z poziomu pisania posta :)
Wydaje mi się, że jeszcze nie jest to możliwe, można tylko z galerii. Też na to czekam :)
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Obrazek

a tam: nie można...
MOŻNA! :-)

Należy tylko najpierw umieścić zdjecie na serwerze zewnętrznym.
Potrzebny jest ADRES OBRAZKA - bezpośredni! (czyli taki np który skopjuje się z paska adresu mając otwarty w przeglądarce WYŁĄCZNIE obrazek)
Tak skopiowany adres obrazka wklejamy w tekst pisany do forum pomiędzy następujące (DOKŁADNIE TAKIE!) znaki:
Obrazek
Prawidłowość sprawdzamy klikając PODGLĄD.
Jak jest ok - będzie widac obrazek.
Ostatnio zmieniony |19 Sty 2012|, o 12:49 przez Podmiejski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Myślałam o ładowaniu z własnego dysku, ale bardzo dziękuję za instruktaż i zapewniam że " w razie Niemców " będę dociskała ! :salut:
reda29
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

To zdjęcie mola w Orłowie które pokazuję zajmuje ono moją przestrzeń :-)
Ostatnio zmieniony |19 Sty 2012|, o 12:46 przez Podmiejski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Obrazek

UDAŁO SIĘ !

Jeszcze raz dzięki p. Podmiejski !
reda29
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Przepraszam, za wielkość powyższego zdjęcia następnym razem się poprawię .
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Jest extra!
Ma 640 pix i jest W SAM RAZ.
Ostatnio zmieniony |19 Sty 2012|, o 12:47 przez Podmiejski, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Z nową wersją forum jeszcze zwlekam. Jak słusznie zauważono powyżej, nowa wersja e-wejherowo.pl ma swoje wady. Z drugiej strony są dodatkowe funkcje, jak dodawanie załączników do postów. Dodawanie obrazków jest też łatwiejsze... Najgorsze jest to, że e-wejherowo.pl po zmianie na nowy system spadło w wynikach wyszukiwania w Google, a tego zdecydowanie nie chcę, więc e-reda.pl jeszcze po staremu...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Może nie powinienem zdradzać... ale jest już testowa wersje nowego forum (bez treści wątków): http://e-reda.pl/forum
ODPOWIEDZ