Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowa wersja forum e-reda.pl

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Do tego przełomowego momentu jeszcze trochę. Tymczasem wypuściłem wersję testową na forum http://www.e-wejherowo.pl - dlatego, że tam mniejszy ruch i można tam dopracować szczegóły.

Zainteresowanych proszę zatem o zapoznanie się z wyglądem i funkcjonalnością http://www.e-wejherowo.pl i czekam na uwagi: co zmienić, co poprawić, co dodać, a co jest zbędne
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Wow. Tak ma być też u nas? Zupełnie inaczej. Ciężko będzie mi się przestawić, bo ja się przywiązuję na dłużej. Zobaczymy jak to będzie
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Szczerze mówiąc obecna wersja "e-reda" całkowicie mi odpowiada.
A w wejherowskiej nie ma zakładki "targeo", z której bardzo często korzystam :)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:A w wejherowskiej nie ma zakładki "targeo", z której bardzo często korzystam :)
Ależ jest ;)

Pewna zmiana wyglądu jest niestety nieunikniona. Oczywiście kolorystyka zostanie w dużej mierze zachowana. Logo będzie oczywiście "redzkie", choć mogą być drobne modyfikacje. A kolorowi niebieskiemu będzie towarzyszyć znany żółty.
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

nowa wersja jak dl mnie mniej czytelna
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Administrator pisze:
Salamandra pisze:A w wejherowskiej nie ma zakładki "targeo", z której bardzo często korzystam :)
Ależ jest ;)

Pewna zmiana wyglądu jest niestety nieunikniona. Oczywiście kolorystyka zostanie w dużej mierze zachowana. Logo będzie oczywiście "redzkie", choć mogą być drobne modyfikacje. A kolorowi niebieskiemu będzie towarzyszyć znany żółty.
Szukam, szukam, szukam i naprawdę nie widzę zakładki "mapa-korki" :)
Więc albo:
1/ jestem ślepa
2/ zakładki nie ma
3/ zakładka jest, ale trudna do odnalezienia, więc to też trzeba byłoby poprawić :)
Jeśli w grę wchodzą odpowiedzi 1 i 3 to bardzo proszę o podpowiedź, gdzie ją znaleźć :)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

czy to jest tylko zmiana layout-u? czy moze bedzie takze przesiadka z phpbb2.x na phpbb3.x i co za tym idzie mozliwosc przegladania forum przez taptalk-a?
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

redziaczki pisze:czy to jest tylko zmiana layout-u? czy moze bedzie takze przesiadka z phpbb2.x na phpbb3.x i co za tym idzie mozliwosc przegladania forum przez taptalk-a?
Przede wszystkim jest to zmiana technologiczna. Layout musiał zostać dostosowany. Taptalka teraz powinno się dać uruchomić. Ale to także inne funkcje, które będą się rozwijać.

Salamandra, nie ma u Ciebie tej zakładki? Być może muszę dostosować sposób wyświetlania na forum, bo u Ciebie z jakiegoś powodu się nie mieści...

Obrazek
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

mezo pisze:nowa wersja jak dl mnie mniej czytelna
Wszystko można poprawić, tylko muszę wiedzieć co ;)

Mam kilka pomysłów na poprawę czytelności - z pewnością nie jest to ostateczna wersja...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

a mozecie do tej strony wejherowa dograc plugin taptalka, to bym potestowal :D
co do menu a dokladniej mapa-korki to u mnie np widac mapa a korki lekko zachodza na przycisk forum :/
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Administrator pisze: Salamandra, nie ma u Ciebie tej zakładki?
Nie ma. Kończy się na "kamery-drogi". Co ciekawsze, dalej jest miejsce na zakładkę, ale jej nie ma ;-) Tak jest w IE. Bo jak otworzyłam przez Firefoxa, to już widzę tę zakładkę.

BTW - jak się wkleja zdjęcia/obrazki bezpośrednio w wątku?
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Zakładki faktycznie się nie mieszczą w niektórych rozdzielczościach. Jedna zakładka musi wypaść :)

Na Taptalk jeszcze trochę poczekamy. Najpierw muszę pousuwać błędy, a potem będę wgrywał nowe funkcjonalności.

A obrazki dodaje się bardzo łatwo. Wystarczy na dole, podczas pisania postu, wgrać załącznik i ustawić opcję wstaw w linii i obrazek jest w poście.
A jeśli chodzi o forum e-reda.pl, to trzeba dodać do galerii na www.e-reda.pl/galeria i tam pod zdjęciem pojawia się link, który trzeba wkleić do wątku.
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

jak dla mnie - bez różnicy...
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Marcin pisze:jak dla mnie - bez różnicy...
No i super. Różnicę ma być widać w użytkowaniu... Już zmieniam nieco kolorystykę, by poprawić czytelność - bardziej stonowane kolory w wyglądzie postów...
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Nowe forum, to także nowa galeria zdjęć. Od dzisiaj galeria zdjęć e-wejherowo.pl wygląda ciut inaczej: http://e-wejherowo.pl/galeria/
ODPOWIEDZ