Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowa wersja forum e-reda.pl

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Lecę pooglądać!
Ostatnio zmieniony |19 Sty 2012|, o 12:50 przez Podmiejski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

reda29 pisze:Myślałam o ładowaniu z własnego dysku, ale bardzo dziękuję za instruktaż i zapewniam że " w razie Niemców " będę dociskała ! :salut:
No właśnie ja tez myślałam o ładowaniu zdjęć z własnego dysku. nie zawsze mamy zdjecia na necie

Czyli co? jak mówi podmiejski musze załozyć konto na picasie i wklejać linki? Tak najłatwiej.. Ogólnie unikam umieszczania zdjęć w sieci .. jakos mam ten stereotypowy pogląd, że ktos je może zobaczyć mimo zabezpieczeń. W sieci chciałabym umieszczac tylko wybrane
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dorma - plizz....
Chcąc zamieścić zdjęcie na Forum - chcesz umieścisz zdjęcie w necie!!!
Żeby je można było ZOBACZYĆ.
Nikt ci nie każe całego archiwum osobistego "wieszać" w necie:-):-):-)
Ostatnio zmieniony |19 Sty 2012|, o 12:44 przez Podmiejski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Zigi pisze:Może nie powinienem zdradzać... ale jest już testowa wersje nowego forum (bez treści wątków): http://e-reda.pl/forum
Pusto tam....
Jestem jedynym przeglądającym to i zarejestrowanym użytkownikiem :-);-):-)
JEDYNYM!!!
A gdzie RESZTA?!
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Nie mam nic przeciwko wrzucaniu zdjęć na serwer e-reda.pl. Teraz można to zrobić poprzez galerię, a w przyszłości poprzez pisanie posta.

Tak jak pisałem wcześniej, jest testowa wersja nowego forum: www.e-reda.pl/forum
Zainteresowane osoby mogą się tam zarejestrować i potestować, jak to chodzi. Może da się coś jeszcze poprawić.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Podmiejski pisze:Dorma - plizz....
Chcąc zamieścić zdjęcie na Forum - chcesz umieścisz zdjęcie w necie!!!
Żeby je można było ZOBACZYĆ.
Nikt ci nie każe całego archiwum osobistego "wieszać" w necie:-):-):-)
Podmiejski plizz..

Ja tylko chciałam wiedzieć jak to zrobić.
A jak mam inaczej umieścić zdjęcie bezpośrednio w poście z własnego kompa?
Muszę chyba najpierw je umieścić jak pisałeś w galerii np. picasy. Ja to tak zrozumiałam.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Chciałem tylko rozwiać wątpliwości odnośnie twoich obaw o prywatność - trzeba jej powiedzieć "ciao" jak się zamieszcza cokolwiek gdziekolwiek w sieci (z mojego podwórka np - MOJE zdjęcie poszło do internetowej regionalnej gazetki bez pytania; bez podpisu...bez stresu).
Zamieszczasz - pożegnaj :-)
Co do sposobu zamieszczania - admin napisał: bedziesz mogła wysłać z bezpośrednio ze swojego kompa :-)
Trochę się niepotrzebnie wychylałem z tym podpowiadaniem jak można inaczej i dlaczego :-):-):-)
Tak więc nie stresuj się droga koleżanko - czekamy na zdjęcia!
Ja o Picasie napisałem bo widzę że zdjęciami sie zajmujesz a wtedy ona (ta Picasa) to bardzo pożyteczne narzędzie a to co umieścisz w sieci w swojej prywatnej galerii możesz uznać albo za publiczne albo prywatne - tylko dla tych którym udostępnisz klucz do oglądania określonych zasobów :-)
ale o tym jak będziesz miała ew zapotrzebowanie
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Nie lubię takich zmian. Zanim się człowiek przyzwyczai i wykuma co i jak, to znowu zmiana :(
Ale wiem i rozumien, że zmiany są nieuniknione :O
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Jak pewnie zauważyliście, pojawiła się nowa wersja forum. Na bieżąco będzie ona udoskonalana i być może pojawią się nowe opcje. Priorytety na teraz, to usuwanie błędów. Proszę zgłaszać wszelkie usterki. Poprzez forum, lub GG:315500.

Proszę zalogować się do Panelu użytkownika i sprawdzić ustawienia - uzupełnić numer gg, jeśli ktoś ma ochotę, itp...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

No właśnie przeglądam i trochę jeszcze jestem zagubiona :/
A widzę, że cały czas na bieżąco coś tam robisz :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dorma, ja też się nie mogę połapać ;-)
Poza tym strasznie małe literki, dat przy postach praktycznie nie widać, a wzrok mam dobry :)
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

oj małe te daty fakt ale za to profil użytkownika ciekawy, podoba mi się :)
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

I jeszcze coś. W poprzedniej wersji była taka zakładka czy okienko, gdzie pojawiała się informacja "Ostatnio dodane posty". Tzn. może niedokładnie taka treść, ale chodzi o to, że nie było potrzeby zaglądania do każdego wątku z osobna, żeby sprawdzić, czy pojawiło się coś nowego, tylko klikało się właśnie tam i wyskakiwały tylko nowe posty. Tutaj tego nie mogę znaleźć.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:W poprzedniej wersji była taka zakładka czy okienko, gdzie pojawiała się informacja "Ostatnio dodane posty". ...
nieprzeczytane_posty.JPG
Nieprzeczytane posty
nieprzeczytane_posty.JPG (49,25 KiB) Przejrzano 6331 razy
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

O super, dziękuję za szybką odpowiedź Adminie :)
ODPOWIEDZ