Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowa wersja forum e-reda.pl

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A gdzie jest jakaś legenda, żeby zobaczyć co znaczy zakreskowana ikonka przy poście, albo migająca zakreskowana, albo z gwiazdką? ;) Bo, że nieprzeczytana jest czerwona już się domyśliłam :)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:A gdzie jest jakaś legenda, żeby zobaczyć co znaczy zakreskowana ikonka przy poście, albo migająca zakreskowana, albo z gwiazdką? ;) Bo, że nieprzeczytana jest czerwona już się domyśliłam :)
Migająca to popularne wątki. A z gwiazdką to te, w których się wypowiadaliśmy.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Nowości nie ominęły także galerii zdjęć http://www.e-reda.pl/galeria
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Admin odpiera każdy atak :D ale mi się to nowe forum podoba, taki świeży powiew :P dzień góra dwa i już będzie wszystko jasne
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Forum ma możliwość dodawania poddziałów, do już istniejących. W dziale Sprawy miasta Reda dodano poddziały Wspólnoty i spółdzielnie oraz Inwestycje. Jeśli macie propozycje innych poddziałów, to zapraszam :)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Zbyt małe litery w informacji ostatnio na forum.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Fakt litery małe. A nowa szata to kwestia przyzwyczajenia. Mi się póki co bardziej podoba to stare, wydaje mi się, że to ma bardziej zlane i mdłe kolory, na starym od razu było na jaskrawo co nowego a co nie :), ale do tego też się pewnie przyzwyczaję ;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Administrator pisze:Forum ma możliwość dodawania poddziałów, do już istniejących. W dziale Sprawy miasta Reda dodano poddziały Wspólnoty i spółdzielnie oraz Inwestycje. Jeśli macie propozycje innych poddziałów, to zapraszam :)
No właśnie zauważyłam i powiem szczerze, że jest to trochę mylące dla mnie. Pewnie się przyzwyczaję, ale w sumie nie wiem po co to jest potrzebne? Na wspólnoty i spółdzielnie muszą być osobne poddziały? Nie może to byc normalny wątek jak wcześniej?
Ostatnio zmieniony |31 Sty 2012|, o 15:16 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

oo i widze, że coś nie tak z cytowaniem.. Nie wiem dlaczego sie tak zrobiło. Dałam "cytuj" i tak wyszło.. a komenda chyba dobra :/
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:oo i widze, że coś nie tak z cytowaniem.. Nie wiem dlaczego sie tak zrobiło. Dałam "cytuj" i tak wyszło.. a komenda chyba dobra :/
Prawdopodobnie miałaś zaznaczoną poniższą opcję, podczas pisania wiadomości. Powinna nie być zaznaczona.
cytowanie.JPG
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

By wprowadzić ustawienia domyślne, należy wejść doPanelu użytkownika - co polecam wszystkim użytkownikom ;) Tam można ustawić, by domyślnie działał kod BBCode (np. cytowanie).
bbcode.JPG
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dla ułatwienia rozeznania się w nowym forum, wszystkim użytkownikom zostały przywrócone domyślne ustawienia w Panelu użytkownika.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Chyba zbytnio się przyzwyczaiłam do starej wersji, bo ta mi niespecjalnie się podoba. Ale pewnie - jak pozostali - się przyzwyczaję :)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

suria pisze:Chyba zbytnio się przyzwyczaiłam do starej wersji, bo ta mi niespecjalnie się podoba. Ale pewnie - jak pozostali - się przyzwyczaję :)
Jak napiszesz co Ci się nie podoba, to może uda się to poprawić ;)
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Jest pomyłka w dacie.
DIORKA
ODPOWIEDZ