Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowa wersja forum e-reda.pl

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ooo teraz jest fajnie.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Nie wiem czy ktoś już zwrócił uwagę (nie znalazłem choć szukałem) ale przy wejściu "na skróty" ze strony głównej na ostatnio dodany post w dowolnym dziale jesteśmy przekierowani nie na najnowszy wpis a na pierwszą stronę wątku. Jeśli tak miało być to uważam że jest niepoprawnie i powinno się wskakiwać na ostatnią stronę tak jak w starej wersji. Proszę oczywiście o korektę, dzięki z góry.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Tak było, jeśli w danym wątku nie było nieprzeczytanych wiadomości. Jeśli były, to prowadził do pierwszego nieprzeczytanego postu. Ale mogło to być mylące - teraz prowadzi do ostatniego nieprzeczytanego postu.
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Czy na dole każdej strony nie można by umieścić "guziczka" kierującego do "Nieprzeczytanych" lub chociaż przewijającego do góry strony? Bardzo przyspieszyłoby to przeglądanie forum.
reda29
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Przewijanie do góry można łatwo dorobić... Wkrótce się pojawi...
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Zigi pisze:Przewijanie do góry można łatwo dorobić... Wkrótce się pojawi...
Ja już sobie dorobiłem w kompie - mała korbka z lewej strony bo pod prawą reką mam mysza..... :-)
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

reda29 pisze:Czy na dole każdej strony nie można by umieścić "guziczka" kierującego do "Nieprzeczytanych" lub chociaż przewijającego do góry strony? Bardzo przyspieszyłoby to przeglądanie forum.
Przewijanie strony do góry...
do_góry.JPG
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Bardzo dziękuję ! :-))
reda29
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Powoli coraz bardziej mi się podoba :)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Pozostałe uwagi będą także uwzględniane, w miarę możliwości... A więc cierpliwości... No i nowa wersja otwiera drogę do kolejnych udoskonaleń, co nie było możliwe w przypadku starej wersji. Oczywiście z umiarem ;) i tylko użyteczne funkcje
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Mam pewne zastrzeżenie co do wyszukiwarki. Wcześniej było tak, że wpisując dany wyraz,hasło pojawiały się poszczególne wątki, co nie ukrywam było dość wygodne w odnalezieniu jakiegoś tematu. Ostatnio czegoś szukałam i po wpisaniu hasła pokazały mi się wszystkie pojedyncze posty. Jest to o tyle uciążliwe, że dłużej szuka się danego wątku. Nie wiem, może istnieje jakaś opcji, której nie zauważyłam. ale myślę, że poprzednia wyszukiwarka była lepsza pod tym względem. Przynajmniej mi bardziej to odpowiadało
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

A mi coś nie pasuje z "nowymi" postami.. wcześniej była opcja "posty od ostatniej wizyty" czy jakoś podobnie... a teraz nie widzę - a w nowych mam 800 postów z kilku ostatnich tygodni...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Teraz jest opcja "Nieprzeczytane posty". I tam pojawiają się wszystkie nieprzeczytane... jeśli chcesz wyczyścić listę, jest taka opcja na górze tej strony, z nieprzeczytanymi postami... Jest to nieco inne rozwiązanie, ale wydaje mi się, że dość funkcjonalne.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

@zigi coś się dzieje na serwerach ostatnio bardzo często nie otwiera się strona forum
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Rzeczywiście jest jakiś problem i niestety dotyka tylko e-reda.pl. Próbuję rozstrzygnąć przyczynę z dostawcą hostingu.
ODPOWIEDZ