Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Szybka odpowiedź

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Hej:) Mam taki mały postulat, dałoby radę zrobić tzw 'Szybką odpowiedź'
nie ukrywam, że zdecydowanie to by ułatwiło Nam życie;)

Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

No to mamy szybką odpowiedż.Dziękujemy.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jest to chyba najprostszy z możliwych skrypt na "szybką odpowiedź". Są jeszcze bardziej zaawansowane, ale też nie ukrywam, że trudniejsze w instalacji. Nie chciałbym też instalować czegoś, co moim zdaniem byłoby przerostem formy nad treścią. Jednym z założeń przy tworzeniu tego forum było wprowadzenie możliwie prostej obsługi i rezygnacja ze zbędnych funkcji, bo chciałbym, by nawet niedoświadczeni forumowicze nie mieli problemów z jego obsługą.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Wielkie dzięki, dbasz o nas!!
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

A ja odebrałem to z mieszanymi uczuciami. Obawiam się, czy nie spowoduje to więcej krótkich, nie do końca przemyślanych wypowiedzi, nie wnoszących wiele to dyskutowanego tematu. Ale może się mylę.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

To nie jest pierwsze forum z którego korzystam;) i uwierz mi, że te które to mają, zdecydowanie lepiej się z Nich korzysta. Przynajmniej wedle mego uznania;)

Dzięki;)!
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

No bo ja człowiek starej daty jestem :wink: . Piszę posty powoli i jeszcze po napisaniu na podglądzie muszę sprawdzić.
Ale moje dzieci potrafią mieć pieć okien otwartych, w każdym inne forum, i jeszcze Skype i Gadu gadu, i nad wszystkim panują. Przyznaję, że wtedy szybkie odpowiedzi są ułatwieniem.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jestem pełen podziwu, dla ludzi w średnim wieku, którzy nie boją się komputera:)
Wydaje mi się, że z czasem też się przyzwyczaisz;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Znam więcej takich osób tak jak Ty Gilder. Sporo z nich jest więc zmuszonych do pracy na komputerze.
ODPOWIEDZ