Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Logowanie na innych forach.

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Nie wiem za bardzo w jakim dziale umieścić moje pytanie, więc piszę tutaj :)
A pytanie bardziej chyba do administratorów. Otóż czy aby móc uczestniczyć w dyskusjach na forach e-rumia i e-wejherowo muszę zakładać oddzielne konto? Próbowałam zalogować się na e-rumia tak, jak loguję się na e-reda, ale kicha :( Pojawia się informacja, że błędny login lub hasło, czyli wychodzi na to, że jako użytkownik e-reda nie mogę pisać na pozostałych forach. A przekonana byłam, że na tych trzech forach pisują czasem te same osoby (tzn. o tych samych nickach).
Z góry dziękuje za pomoc.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Tak aby uczestniczyć w dyskusjach na innych forach musisz założyć (zarejestrować) konto. :):P
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

gizboy pisze:Tak aby uczestniczyć w dyskusjach na innych forach musisz założyć (zarejestrować) konto. :):P
W takim razie nie rozumiem, dlaczego na tych forach widywałam uczestników forum redzkiego. Czyli te same nicki, avatary i statusy.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

bo wystarczy przy rejestracji wpisać ten sam nick, dodać tego samego avatara i ustawić sobie ten sam opis:)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

gizboy pisze:bo wystarczy przy rejestracji wpisać ten sam nick, dodać tego samego avatara i ustawić sobie ten sam opis:)
Ano chyba, że tak. To dobrze, bo myślałam, że będę musiała wymyślać nowy nick ;-)
Dzięki za pomoc!
tntn45
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Próbowałam zalogować się na e-rumia tak, jak loguję się na e-reda, ale kicha Pojawia się informacja, że błędny login lub hasło, czyli wychodzi na to, że jako użytkownik e-reda nie mogę pisać na pozostałych forach. A przekonana byłam, że na tych trzech forach pisują czasem te same osoby (tzn. o tych samych nickach). ??

______________
Ostatnio zmieniony |2 Kwi 2015|, o 12:11 przez tntn45, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Można, ale trzeba ponownie przejść przez proces rejestracji. Rzecz jasna, podczas rejestracji można użyć tych samych danych logowania i hasło.
ODPOWIEDZ