Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Czekamy na uwagi dotyczące działania forum

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

No na razie tego nie ma. Ale przygotowywana jest zmiana layoutu strony - będzie trzeba na to poczekać, to może tam się pojawią nowe funkcje. Głowy nie dam, czy będzie akurat taka.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

W związku z komentarzami dotyczącymi trolli (a tak naprawdę osób pracujących na zlecenie firm pozycjonujących witryny), rozważymy wprowadzenie aktywacji nowych użytkowników przez administratorów.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Jestem za. Może nie być innego wyjścia, bo teraz tez rejestrują się osoby, wstawiają linki do stronek w podpisy, jeden post napiszą i gotowe.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Wprowadziłem dodatkowe zabezpieczenie. Zobaczymy, na ile pomoże. Jeśli nie pomoże, są jeszcze inne opcje.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Może gratis wprowadzić do regulaminu forum zakaz umieszczania linków do stron o charakterze komercyjnym? (choć pamiętam, że ktoś z naszych starych użytkowników miał jakiś tego typu podpis) może na nowych by to podziałało - jedno ostrzeżenie i ban, albo IP-ban.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

chyba zabezpieczenia nic nie dały
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Nowi użytkownicy raczej nie czytają regulaminów. Podrasujemy zabezpieczenia i zobaczymy. Trudno ocenić efekty po jednym dniu...
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Zostały wprowadzone dodatkowe ograniczenia dla nowych użytkowników. Tym razem myślę, że będzie porządek Posty nowych użytkowników muszą być zaakceptowane przez Moderatora lub osoby z uprawnieniami Lidera.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Administrator pisze:Zostały wprowadzone dodatkowe ograniczenia dla nowych użytkowników. Tym razem myślę, że będzie porządek Posty nowych użytkowników muszą być zaakceptowane przez Moderatora lub osoby z uprawnieniami Lidera.
Nooo, super!
Tak przy okazji - jak się uzyskuje uprawnienia Lidera?
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Trzeba mieć 1000 postów, więc Ty masz. Po wejściu w wątek jest u góry taki link - panel moderatora. I tam jest kolejka moderacji. Poprawiłem widoczność tych linków i pojawiły się linki do moderacji na stronie głównej.
ewelinka
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

Hej. Jestem tu nowa. Zapomniałam na chwilę hasła (zaćmienie ) i nie mogłam znaleźć na forum opcji do jego odzyskiwania. W FAQ jest napisane że link "Odzyskaj hasło" jest na stronie logowania, ale nigdzie nie mogę go namierzyć. Na przyszłość pytanie, czy jest gdzieś na forum taka opcja, aby odzyskać zapomniane hasło? Pozdrawiam
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Rzeczywiście była taka opcja, ale jej obecnie nie ma, ze względu na wyłączenie funkcji wysyłania e-maili poprzez forum - ze względu na Wasze bezpieczeństwo i ochronę samego forum. Zostanie to rozwiązane w inny sposób. Obecnie, w zasadzie jedyną opcją jest wysłania w takiej sytuacji e-maila do mnie, tj. do admina na adres admin@e-reda.pl
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

5 lat temu

Po raz wtóry powtarza się ten sam scenariusz. Nowa osoba się loguje, pyta o rzecz z kosmosu. Ostatni o firmę reklamową, rozmowa się rozpoczyna, a dzisiaj pierwszy post zostaje edytowany i wklejony zostaje link do firmy reklamowej. Ostatnio padło pytanie jakąś tokarkę czy inne kosmiczne urządzenie, na wokandzie wisi pytanie o prezent dla ojca elektronika ... ciekawe kiedy zostanie tam wklepany link do jakiejś firmy elektronicznej.

Może dopisać jakiś punkt w regulaminie, że świeżo po rejestracji nie akceptujemy takich "pytań z kosmosu"? Bo jak bardzo jestem przekonany o pomysłowości i wiedzy naszych użytkowników tak nie jestem przekonany, że ktoś mając do dyspozycji fora typu elektroda rejestruje się na forum miasta Redy i pyta o prezenty dla ojca elektronika ...
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

5 lat temu

Oj huher przestań;) Chociaż ktoś wt3dy robi ruch na tym forum ;)
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

5 lat temu

Ja już po stylu pisania i tematyce postu jestem w stanie określić, czy to spam, czy nie. Generalnie, posty nowych użytkowników, jeśli nie dotyczą tematyki redzkiej, są usuwane.
ODPOWIEDZ