Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Czekamy na uwagi dotyczące działania forum

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

To chyba nie wina samego forum, tylko tego, jak leci rozmowa, bo ktoś zakłada temat i mówi o jednym, a w pewnym momencie schodzi na temat podobny z drugiego końca Redy, i wtedy jest problem, bo poruszana jest sprawa dot całej Redy a nie jakiejś dzielnicy.

Ja jestem przeciw podziałowi forum na dzielnice, wtedy każdy zacznie trzymać się swojego działu a na nieswoim, "pisać nie będzie, bo to nie jego dział/dzielnica" Mamy się tu przecież jednoczyć a nie dzielić ...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Pragnę zgłosić, że nie została przesunięta data przy umieszczanych postach po zmianie czasu.
Ostatnio zmieniony |30 Mar 2012|, o 16:30 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Aaa, fakt. ;-) Myślałem, że nowe forum, to samo się zrobi :)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

a można by tak jakoś odświeżać wiadomości z okolicy ?;) bo jak patrze to nawet można zobaczyć o ćwierćfinale PP więc trochę stara wiadomość
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Michał pisze:a można by tak jakoś odświeżać wiadomości z okolicy ?;) bo jak patrze to nawet można zobaczyć o ćwierćfinale PP więc trochę stara wiadomość
Dobrze, że nie jestem adminem, bo nie miałabym pojęcia o co chodzi w powyższej prośbie ;-)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

chodzi mi o prasę z okolic
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ok, bo myślałam, że o zakładkę na forum dotyczącą okolic :)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ona się odświeża tak często, jak często pojawiają się wiadomości na stronie Google News z regionu. Mam ograniczony wpływ na to, co się tam pojawia...
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

ok dzięki za odpowiedź ;)
Redzianin od urodzenia
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Mi się nie podoba sposób dodawania zdjęć do postów, tzn ograniczona wielkośc do iluś tam pikseli. Zdjęć około 500x600 pikseli nikt nie robi i wszędzie sa większe więc trzeba pomniejszać itp co jednak zabiera troche czasu i nie chce się tego robić ;)

Nie da rady jakoś automatycznie zmniejszac fot do danego rozmiaru?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

A jak dodawałeś zdjęcia? Jako odnośniki do zdjęć zamieszczonych na innym serwerze, czy poprzez funkcje załączników?

Zapewne chodzi o ten pierwszy przypadek. Spróbuję coś zrobić, by uruchomić automatyczne skalowanie zdjęć.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ja mam sugestię, żeby - jeśli to możliwe - jakoś zmodyfikować wyszukiwarkę. Teraz jest tak, że trzeba wpisać całe słowo, bo wyszukiwarka nie widzi fragmentów. Czyli jeśli szukam wątku, w którym była mowa np. o wystawkach, to muszę wpisać "wystawka", chociaż w wątku mogło być używane słowo "wystawki" albo "wystawek". Oczywiście można sobie wpisywać każde słowo, w każdym przypadku i liczbie po kolei, ale to trochę trwa. Gdyby wyszukiwarka wyszukiwała po samym fragmencie np. "wystaw", to byłoby prościej i szybciej :)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Zigi pisze:A jak dodawałeś zdjęcia? Jako odnośniki do zdjęć zamieszczonych na innym serwerze, czy poprzez funkcje załączników?

Zapewne chodzi o ten pierwszy przypadek. Spróbuję coś zrobić, by uruchomić automatyczne skalowanie zdjęć.
tak, przez zewnętrzny serwer dodaję.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Salamandra pisze:Ja mam sugestię, żeby - jeśli to możliwe - jakoś zmodyfikować wyszukiwarkę. Teraz jest tak, że trzeba wpisać całe słowo, bo wyszukiwarka nie widzi fragmentów. Czyli jeśli szukam wątku, w którym była mowa np. o wystawkach, to muszę wpisać "wystawka", chociaż w wątku mogło być używane słowo "wystawki" albo "wystawek". Oczywiście można sobie wpisywać każde słowo, w każdym przypadku i liczbie po kolei, ale to trochę trwa. Gdyby wyszukiwarka wyszukiwała po samym fragmencie np. "wystaw", to byłoby prościej i szybciej :)
Czy można liczyć na jakąś odpowiedź? :)
Choćby nawet i "spadaj i nie zawracaj głowy takimi pierdołami" ;-)
Ale przynajmniej będę wiedziała, że ktoś to w ogóle przeczytał.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Salamandra pisze:Czy można liczyć na jakąś odpowiedź? :)
Choćby nawet i "spadaj i nie zawracaj głowy takimi pierdołami" ;-)
Ale przynajmniej będę wiedziała, że ktoś to w ogóle przeczytał.
I po co te nerwy? Po prostu przeoczyłem Twojego posta ;) Zawsze można napisać do mnie na Priv albo na GG.
Co do wyszukiwarki, to będzie to trudne. Sprawdzę, czy da się to zrobić.
ODPOWIEDZ