Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Czekamy na uwagi dotyczące działania forum

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Salamandra pisze:Ja mam sugestię, żeby - jeśli to możliwe - jakoś zmodyfikować wyszukiwarkę. Teraz jest tak, że trzeba wpisać całe słowo, bo wyszukiwarka nie widzi fragmentów...
Jest rozwiązanie. Można wpisać fragment słowa z gwiazdką. Np. wpisanie słowa "pol*" pokaże wyniki dla polska, polsat, itp.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Zigi pisze:I po co te nerwy? Po prostu przeoczyłem Twojego posta ;) Zawsze można napisać do mnie na Priv albo na GG. Co do wyszukiwarki, to będzie to trudne. Sprawdzę, czy da się to zrobić.
Ale jakie nerwy?? No przestań Zigi, przecież ja to żartem pisałam :)
Nie chciałbyś się dowiedzieć, co to naprawdę znaczy "nerwy Salamandry" ;-)
Dzięki za sugestię z gwiazdką, zaraz sprawdzę czy działa.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Salamandra pisze:Ale jakie nerwy?? No przestań Zigi, przecież ja to żartem pisałam :)
No tak, uśmieszki były ;)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Pytanie, zalozylem temat o tym, ze rusza u nas grupa poczatkująca w klubie w dziale "ogłoszenia drobne" i powiedz mi czemu przeniosles cały temat do wątku o klubie?

Specjalnie zakladam zawsze nowy temat w zwiazku z jakims wanzijeszym wydarzeniem ( co i tak jest raz na kilka miesiecy wiec nie ma mowy o zasmiecaniu) bo tamtego tematu nikt nie czyta i wyglada , ze pisze tam sam do siebie.

Juz mogles to chcoiaz przeniesc do dzialu "Sport" jako cały temat.

Ale nawet jesli chodzi o hajs za reklamy to napisz poprostu, ze o to chodzi a nie cichaczem przenosisz temat i nawet nic nie powiesz
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

No cóż. Ja po prostu uważam, że ten wątek lepiej się nadaje do działu sport, i do wątku, który sam założyłeś.
Jak zauważyłeś, Twój post nie został skasowany i nikt od Ciebie nie oczekuje "hajsu". Twój post i tak jest wystarczająco "krzykliwy", dzięki zastosowaniu wyboldowanego tekstu, który wygląda nieciekawie. Skoro uważasz, że zostały złamane postanowienia regulaminu forum, to powinieneś był napisać priva. Proszę o opinię innych forumowiczów - to w końcu Wam ma być wygodnie i czytelnie...
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Krzykliwy przez bolda? Nie przesadzaj Napisze priva do Ciebie z ta sama sprawa co tutaj napisałem, niby co to miało by zmienić skoro chodzi tylko o Twoje widzimisię a ten temat wlasnie od tego jest (zeb wglaszac uwagi co do działania forum)?

Ale gwoli ścisłości uważam, że NIE zostały złamane postanowienia reglaminu forum i ogłoszenie było wstawione w odpowiednie miejsce, regulamin nie każe mi wstawiac wszystkich moich postów zbliżonych do danego zagadnienia w jednym temacie, tak samo nie zabrania dodawania ogłoszeń o charakterze sportowym w dziale "ogłoszenia drobne".

Jedyne co mógłby złamac to to, że umieściłem nazwę "firmy" w poście - jednakże jak już pisałem jest to stowarzyszenie zwykłe i nijak nie jest to firma tylko organizacja pożytku publicznego i ewentualnie mogłoby złamać punkt, że jest w złym miejscu, ale pod spodem widnieje podobne ogłoszenie o meczach siatkówki, i różni się tylko tym, że jest nieco krótsze i nie ma tam wzmianki o składce.

Chciałem poporstu aby dotarło to do jak największej ilości osób, a mało kto czyta stare tematy, w których wypowiada się jedna osoba (tak jak mój temat o klubie gdzie wrzucamy jakieś mniej ważne pierdołki dla ludzi, którzy jednak cośtam czytają) - a grupa startuje juz 7 stycznia wiec tymbardziej mi zalezalo zeby jednak przeczytało jak najwięcej osób.

Tak na koniec to wiadomo "twój cyrk, twoje małpy" ale w takim razie po co pisales regulamin jak teraz go sobie interpretujesz dowolnie w zaleznosci od sytuacji?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Tak, bold jest krzykliwy - takie opinie forumowiczów pojawiały się na forum już wcześniej.
I jeśli zamieściłeś wcześniej wątek o zapisach na nauki, to nową informację o zapisach powinieneś zamieścić w tym samym wątku. Nie wiem po co te teksty na temat "małp" w kierunku moim, i innych forumowiczów, jakby nie patrzeć.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Widzę, że dalej nie rozumiesz sensu umieszczania akurat tej informacji w osobnym watku, no cóż inaczej nie umiem tego wytumaczyć niz jako chęć dotarcia do jak największej liczby osób przed 7 stycznia. Jak pisałem wcześniej, wszystkie mniej wazne informacje umieszczamy w odpowiednim dziale (sport) albo w tamtym wątku ogólnym o klubie.

Nie tyczyło się to innych forumowiczów (nie wiem skąd ten pomysł), tylko Twoim - chodzio o to, że to Ty jestes moderatorem czy tam włascicielem tego forum, albo jedno i drugie więc możesz sobie dowolnie interpretować regulamin i sobie ogólnie robić co chcesz.

Co do bolda to spoko, przecież wystarczy abyś to odznaczył na normalną czcionkę i by nie było problemu.

W każdym razie koniec tematu z mojej strony powtarzam Twój cyrk , Twoje małpy nie mniej uważam , że powinieneś zając się tym burdelem w wiekscosci działów i offtopiciem w prawie każdym temacie ale łatwiej przenieśc wazny dla kogoś temat w miejsce, gdzie nikt tego nie zobaczy i mieć poczucie dobrze spełnionego obowiązku

Szczęśliwego nowego roku!
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Sorki ze w dwóch postach ale teraz tgo w ogóle nie rozumiem dlaczego przeniosłeś CAŁY temat z działu sport do ogłoszenia drobne zamiast zostawić juz jak było???? Nie wiem czy Ty mi to na złośc robisz czy jak?
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Powqie mi ktos moze Ty Zigi cwaniaczku drobny - po kiego grzyba jest ten dział skoro nie potrafisz nawet odpisać na rzeczowy post z konkretnymi pytaniami, ktore zadalem miesiac temu???

Ty tu jestes zeby zycie ludziom uprzykrzać czy im pomagać?

Po pierwsze bezpodstawnie przesunales moj temat z działu sport bodajże do działu ogłoszenia (już nie pamiętam), potem nie wiem zupełnie po co połączyłeś ten temat z całym tematem o moim klubie co było już typowo na złość i CAŁY temat przeniosłeś z działu sport do ogłoszenia drobne. Możesz mi powiedzieć PO CO? Też na złośc i to w ogóle wbrew zdrowemu rozsądkowi bo 99% postów w tym temacie było o sporcie - w końcu sam go usunałem bo nie mogłem na to patrzeć ale mam nadzieje, że jesteś usatysfakcjonowany.

Następnie doczepiles sie do mnie i usunales moj temat z elektronika ktora oprocz 3 monitorow i 1 lapka jest moja wlasnoscia i nie pochodzi z zandego komisu - ale Ty oczywiscie zamaist zapytac albo poprosic o zapłacenie (kiedys sie Ciebie pytałem o to, ze chce zaplacic i umieszczac raz na jakis czas takie ogłoszenie to powiedziales ze to niemozliwe!!!) usunales temat, a inne podobne zostawiasz, gdzie konsekwencja??
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Z tego co się orientuję, to otrzymałeś odpowiedź, że możesz zamieszczać ogłoszenia drobne związane z działalnością komisową w jednym ogłoszeniu drobnym, które mógłbyś aktualizować. Ale Tobie chodziło, byś mógł zamieszczać wiele ogłoszeń z podobną treścią, a na to nie mogę pozwolić. Forum e-reda.pl to nie market z ogłoszeniami artykułów elektronicznych. Sam się przyznałeś w jednym z postów, że pracujesz w komisie. I byłoby to nieuczciwe wobec innych, którzy takie ogłoszenie wykupili.

Oto Twoje posty, które nie zostały skasowane, a też dotyczą sprzętu elektronicznego, które w zasadzie też powinny chyba zostać skasowane (mój błąd, że tego nie dopilnowałem). Ale ponieważ to stare dzieje, to niech już zostaną.
http://e-reda.pl/viewtopic.php?f=3&t=36 ... 267#p48267
http://e-reda.pl/viewtopic.php?f=3&t=36 ... 360#p48360
http://e-reda.pl/viewtopic.php?f=3&t=35 ... 816#p47816
http://e-reda.pl/viewtopic.php?f=3&t=35 ... 620#p47620
http://e-reda.pl/viewtopic.php?f=3&t=35 ... 619#p47619
http://e-reda.pl/viewtopic.php?f=3&t=33 ... 728#p46728

Co innego zamieszczać ogłoszenia w jednym wątku, a co innego tworzyć wiele wątków z podobną treścią.
Maximreality pisze:Pracuje w komisie, jutro zerkne dokaldnie co mam i napisze priva z cenami Mamy okolo 10 lapków w dobrych cenach.Pozdrawiam!
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Nie wiem, czy to tylko u mnie, ale ostatnio zauważyłam, że strona z forum długo ładuje się i jak przechodzę do innych wątków. Nie mam tego problemu z innymi adresami.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Ja niestety też zauważyłem, choć dzisiaj jest lepiej... Mam nadzieję, że to przejściowy problem serwerów, na których jest posadowiona strona.. Zdarza się rzadko i na szczęście szybko wraca do normy.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Czyli jednak. A już myslałam, że znowu coś w moim laptopie nagrzebałam
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Od wczoraj mam problem z otwieraniem stron.Czy u Was jest podobnie .
ODPOWIEDZ