Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Czekamy na uwagi dotyczące działania forum

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

U mnie śmiga wszystko, chodź zdarzają się dni, że muli ... muli .... ;/
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Dzięki
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Wydaje się, że teraz forum powinno działać szybciej. Jak się okazało, baza danych pękała w szwach i osiągnęła punkt krytyczny dzisiaj rano. Po pewnych porządkach, powinno być OK.
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

A czy pan admin myślał nad zmianą wymiarów strony? Niecałe 900 pikseli to strasznie wąsko, a na głównej przez te boczne menu jest do tego nieczytelnie, tymczasem ponad pół monitora mam jeszcze wolne... nawet na przeciętnym laptopie mamy ze 400 pikseli do zagospodarowania, a i na niektórych komórkach zostaje wolne. Gotowy szerszy/responsywny design do phpBB to chyba nie problem?
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Wymiary strony są co jakiś czas zmieniane. Rzadko, ale jednak. Aktualnie, widoczne części strony mają szerokość 1015px (wraz z boczną reklamą), a użytkownicy o rozdzielczości ekranu 1024px stanowią 12% użytkowników forum. Powiedzmy, że jak spadnie poniżej 10%, to podejdę do tematu.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Nie wiem czy to wina ustawień mojego komputera czy zmieniono sposób wyświetlania strony Forum. Problem polega na tym, że kiedy wchodzę w temat wątku, nie wyświetla mi się ostatni post, tak jak to było dotychczas, tylko boczny pasek z reklamami dopiero po podkręceniu myszką w górę mogę przeczytać ostatni wpis. Czy jest szansa na powrót do poprzednich ustawień wyświetlania?
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Ostatnio Google coś mieszał z ustawieniami wyświetleń reklamy i też miałem jeden taki przypadek, ale sprawa się unormowała. Spróbuj odświeżyć stronę. Jak problem będzie się utrzymywać, to proszę o informację.

A z jakiej przeglądarki korzystasz?
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Internet Explorer, ale widzę że w Mozilla Firefox i Google Chrome działa normalnie, lecz z tych przeglądarek korzystam sporadycznie. odświeżyłam stronę i jest bez zmian
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Ok. Już wiem, w czym problem. Masz takie ustawienia ekranu, że na wysokość reklama Ci się nie mieści. Masz albo niską rozdzielczość, albo mocno powiększony obraz w przeglądarce. Dlatego inni nie widzą tego problemu. Spróbuję coś z tym zrobić. W międzyczasie, możesz zmniejszyć nieco obraz w przeglądarce, włączając kombinację przycisków CRTL oraz "-" podczas otwartej strony.

Ten Internet Explorer zawsze musi dostarczyć więcej pracy programistom W innych przeglądarkach zachowuje się normalnie. Ja osobiście polecam Chrome, ale Mozilla Firefox też jest OK.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Rzeczywiście, jak zmniejszę czcionkę jest OK, ale dla mnie wówczas litery za małe. Dziwne, że ostatnio nic nie grzebałam przy rozdzielczości i tak się stało. No niestety, jakoś do innej przeglądarki nie mogę się przyzwyczaić. Tak jak pisałam korzystam z nich sporadycznie.
Ale jak powszechnie wiadomo, im człowiek starszy tym ciężej zmieniać przyzwyczajenia
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Będę to zmieniać, by było ok. Muszę tylko przetestować kilka rozwiązań, więc chwilę to potrwa, ale na pewno tego tak nie zostawię
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Z góry dziękuję, bo już mnie to wkurza
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Wygląda na to, że znalazłem na to patent - będę poprawiał w najbliższym czasie...
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Cierpliwie czekam...
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

No i doczekałam się. Dziękuję
ODPOWIEDZ