Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Czekamy na uwagi dotyczące działania forum

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Artur pisze:Jeszcze taka prośba, o cytowanie selektywne;)
To już gorsza sprawa. W wolnym czasie sprawdzę, czy da się to zrobić bez instalowania zbędnych moim zdaniem modów. Ta opcja "szybkiej odpowiedzi" tego nie przewiduje i trzeba by zainstalować zupełnie inną modyfikację. Nie obiecuję, że to "selektywna odpowiedź" się tutaj pojawi.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dobra;) spoko da rade przeżyć bez tego;) ale jak będzie taka możliwość to fajnie by było;)
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dzisiaj zobaczyłem, jak ciężką pracę ma Administrator. Gratuluję szybkiej reakcji.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

;> o co chodzi?
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Artur pisze:;> o co chodzi?
Chodzi o dzieci, które mają złudne wrażenie, że na forum są anonimowe. To, że większość użytkowników nie wie o co chodzi, świadczy o szybkiej reakcji Administratora.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Faktycznie, dzisiaj musiałem zablokować dostęp do forum dla użytkownika o pewnym numerze IP. Powodem były wulgarne treści wysyłane z tego komputera. Dodam, że użytkownik o tym IP wypowiadał się wcześniej pod innymi Nickiem. Być może do komputera tej osoby dostał się ktoś niepowołany. Jeśli tak było, to proszę o kontakt na admin@e-reda.pl, a rozważę odblokowanie numeru IP.

Chciałem przypomnieć, że administrator ma możliwość zidentyfikowania źródła wiadomości wysyłanych na forum.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Po przełączeniu na "Ostatnio w Galerii" nie pokazuje obrazka. To tak tylko u mnie, czy jakiś błąd ?
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Po kliknięciu pokazał się "Random image" i po kliknięciu dopiero pojawiło się ostatnio dodane zdjęcie.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Glider pisze:Po przełączeniu na "Ostatnio w Galerii" nie pokazuje obrazka. To tak tylko u mnie, czy jakiś błąd ?
Już działa.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

adam pisze:Po kliknięciu pokazał się "Random image" i po kliknięciu dopiero pojawiło się ostatnio dodane zdjęcie.
Tak się dzieje, gdy ostatnio dodany obrazek ma tytuł zawierający polskie znaki. Problem z kodowaniem powoduje, że obrazek nie jest wyświetlany. Na razie nie ma koncepcji na rozwiązanie tego problemu.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Zigi pisze:
adam pisze:Po kliknięciu pokazał się "Random image" i po kliknięciu dopiero pojawiło się ostatnio dodane zdjęcie.
Tak się dzieje, gdy ostatnio dodany obrazek ma tytuł zawierający polskie znaki. Problem z kodowaniem powoduje, że obrazek nie jest wyświetlany. Na razie nie ma koncepcji na rozwiązanie tego problemu.
Problem rozwiązany - już powinno działać bez względu na tytuł obrazka.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Administrator pisze:Dodałem kilka nowych ikon (pojawiają się po kliknięciu Więcej Ikon). Jeśli interesują Was jakieś konkretne ikonki, to dajcie znać. Za dużo też nie chcę umieszczać, by nie zrobić bałaganu.
Może już czas, by zrezygnować z "Merry Christmas" i pomyśleć o ikonkach na czas Wielkiej Nocy.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Dziś zauważyłam prywatną wiadomość bo była zaznaczona na czerwono ( oby wszystkie nowe wiadomości były tak zaznaczane bo czasem ich nie zauważam):). dostałam informacje, ze zrobiłam błąd ortograficzny w jednym z watków.chciałam za to podziekować. Jestem bardzo wdzieczna, bo jestem dysortografem i czesto robie błędy, które napewno niektórych rażą. To pomoże mi się poprawić i pracować nad sobą.
Mogę się tylko pochwalić, że na innych portalach administratorzy wprowadzili podobną zasadę specjalnie dla mnie ( albo przezemnie), a były to portale literackie.
Co myślicie o tym pomyśle?

p.s. mam nadzieje, że nie zrobiłam błędu w tym wątku :)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Nie korzystasz z Mozilli? Ona automatycznie wykrywa błędy.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

to tak na marginesie "na pewno" piszemy oddzielnie:D
ODPOWIEDZ