Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Czekamy na uwagi dotyczące działania forum

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
inosolan
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Tak z ciekawości zapytam - czemu na głównej stronie forum dla niektórych tematów zamiast odnośnika pojawia się napis: "To forum jest chronione." ?
Tu przykład z dzisiaj:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d25 ... 26c17.html
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Hmm, pierwszy raz widzę coś takiego. Zbadam temat. Nie powinno tak być.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Widzę, że pojawia się to w sytuacjach, gdy w odpowiedzi nie ma tytułu postu. Generalnie nie powinno się to zdarzać, bo tytuł w odpowiedzi nadawany jest automatycznie. Muszę zbadać, kiedy tytuł znika.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

SPAM na Formu, coraz więcej!!!
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

HarrY pisze:SPAM na Formu, coraz więcej!!!
W najbliższym czasie przeprowadzę aktualizację systemu. Faktycznie, spamu ostatnio więcej i wygląda to na jakąś lukę w zabezpieczeniach. Równolegle banuję kolejne regiony świata, z których ten spam pochodzi, więc sukcesywnie spamu powinno być coraz mniej.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Dziś znów kolejna porcja
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Nowe zabezpieczenia przeciw spamerom już są. Mam nadzieję, że okażą się skuteczne. Przy okazji chciałbym przeprosić wszystkich, których dotknęły blokady numerów IP. Przez pomyłkę, został ustawiony zbyt szeroki zakres blokady i dotknęły one niektórych forumowiczów.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Oj chyba mało skuteczne
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Rzeczywiście. Trzeba pomyśleć o jakimś niestandardowym zabezpieczeniu
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Może zrobić ograniczenie np dla jednego uzytkownika nie wiecej niz 3 posty dziennie, jeszcze lepiej jakby to sie tyczylo tylko nowych uzytkownikow.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

8 lat temu

Są już nowe zabezpieczenia. Podobno skuteczniejsze. Dziś spamu nie było, więc oby tak było dalej.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Czy da się coś zrobić z osobami (być może jest to jedna i ta sama osoba), które nagminnie zakładają nowe konta tylko po to, by odgrzewać "stare kotlety" i na końcu wątku, który już dawno nie jest aktualny dopisywać jedynie "no, masz rację" albo "tak, tak zgadzam się" czy coś w tym stylu. Ostatnio jest po prostu zalew tego typu postów i nie ukrywam, że stało się to "trochę" męczące.

Druga sprawa - czy da się zmienić opcje na forum w taki sposób, by móc zaznaczać cały wątek jako przeczytany bez konieczności zaglądania do niego? Teraz sytuacja wygląda tak, że aby wątek zniknął z listy wątków nieprzeczytanych trzeba bezpośrednio wejść do niego i dopiero po wyjściu wątek znika z listy. Przy sporej liczbie wątków, do których niekoniecznie ma się ochotę zaglądać, to dość kłopotliwe. Krótko mówiąc przydałabym się funkcja "zaznacz cały wątek/dyskusję jako przeczytaną". No chyba, że jest taka funkcja, a ja jej nie widzę

Teraz widzę, że jest coś takiego jak "oznacz działy jako przeczytane", co skutkuje oznaczeniem dokładnie WSZYSTKIEGO jako przeczytane, bez możliwości wyboru poszczególnych wątków. To też nie o to chodzi
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Salamandra, ja jak wchodzę na forum, pod tą niebieską belką wchodzę na "nieprzeczytane posty" otwieram w nowej zakładce te posty które chcę przeczytać a potem klikam "Oznacz działy jako przeczytane" i wszystkie oznaczenia nowych postów znikają.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Tak, jest taka opcja "oznacz działy jako przeczytane" - na górze strony, jak się wejdzie w "nieprzeczytane" w górnym menu.

Co do tych osób się rejestrujących dla spamu, to obserwuję poprawę i spodziewam się dalszej poprawy ale z automatu trudno to niestety zablokować.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Zigi pisze:Tak, jest taka opcja "oznacz działy jako przeczytane" - na górze strony, jak się wejdzie w "nieprzeczytane" w górnym menu.

.
Tak, ale mi chodziło właśnie nie o to, by wszystkie działy zaznaczyć jako przeczytane, lecz tylko wybrane wątki Coś jak w przypadku poczty email, gdzie jest lista postów, obok nich miejsca na "ptaszki", my zaznaczamy te posty, które nas nie interesują i potem klikamy "oznacz jako przeczytane".
Pomysł Huherka jest może niezły, ale to nadal tylko wyjście zastępcze
ODPOWIEDZ