Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Czekamy na uwagi dotyczące działania forum

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Czy istnieje możliwość zamieszczenia wiekszej ilości emotikonów ?
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

STARY1 pisze:Czy istnieje możliwość zamieszczenia wiekszej ilości emotikonów ?
Myślę, że tak - zobaczymy, co da się zrobić.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dodałem kilka nowych ikon (pojawiają się po kliknięciu Więcej Ikon). Jeśli interesują Was jakieś konkretne ikonki, to dajcie znać. Za dużo też nie chcę umieszczać, by nie zrobić bałaganu.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

:salut: No, juz troche lepiej. sporo jednak sie powatarza.(usmieszki, smuteczki)
Nie wiem, jakich emotikonów bym chciał....zabawnych :lol:
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

W jaki sposób umieścić emblemat? Wszystkie czynności krok po kroku kończą się tym samym - czyli niczym :) Może coś przeoczyłam? :oops:
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Myślę, że niczego nie przeoczyłaś, a prawdopodobnie problem jest z samym plikiem. Jego rozmiary nie mogą być większe niż 80x80 pikseli, a waga nie większa niż 6kB. Jeśli to jest plik typu gif o tych parametrach, to nie powinno być problemu. Ale jeśli nie w tym rzecz, to prześlij mi avatara na admin@e-reda.pl, to spróbuję go umieścić z panelu administracyjnego.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dzięki za szybką odpowiedź. Dobrze wiedzieć, że specjalista czuwa :lol: Popracuję jeszcze nad obrazkiem, ale jest :)
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Mam pytanie dot. nowych forów - czy tam trzeba od nowa się rejestrować? Bo jeśli tak to trochę bez sensu
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

no nie da rady zrobić wspólnej bazy dla użytkowników wszystkich FOR ?
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

O przepraszam, przeoczyłem wcześniejszą wypowiedź.
Fizycznie są to trzy odrębne fora, więc bardzo trudno połączyć te bazy danych (przynajmniej z mojej perspektywy tak to wygląda). Jeśli ma ktoś jakiś pomysł, to czekam :) Jest to działanie dość niestandardowe, a nie chcę przypadkiem zepsuć istniejących baz danych. Poszukam informacji na ten temat, rzucę zapytanie na specjalistycznym forum, może uda się coś zrobić.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Poradziłem się innych i tak jak przypuszczałem, jest to trudna i myślę, że dość ryzykowna operacja. Pozostaje mi tylko pocieszyć, że proces rejestracji jest bardzo prosty i zajmuje bardzo niewiele czasu :) Na forum e-rumia.pl i e-wejherowo.pl istnieje też (póki co) możliwość odpowiadania na posty bez potrzeby rejestracji.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Czy można prosić o zainstalowanie na dole strony tego co jest u góry, a co pozwala nam wrócić do strony głównej? (Sorki - zapomniałam jak to się nazywa :) ) Powrót jest trochę utrudniony, gdy na stronie jest wiele odpowiedzi.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

To się da zrobić.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jeszcze taka prośba, o cytowanie selektywne;)
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

dzięki, jaaaaak faaaajnie ;)
ODPOWIEDZ