Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Czekamy na uwagi dotyczące działania forum

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Czy odpowiadają Wam zaproponowane kategorie tematyczne? Czy Waszym zdaniem powinny pojawić się jakieś nowe? Co należałoby zmienić? Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie :D

Jak wiecie, stawiamy dopiero pierwsze kroki. Nasze Forum nie jest jeszcze popularne, dlatego wszystko zależy od Was. Przekażcie informacje o Forum swoim znajomym, wpiszcie adres strony w opisie gadu-gadu.
To nam z pewnością bardzo pomoże i już wkrótce nasze Forum wypełni się Waszymi postami.
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Nie wiem, czy jesteś wikipedystą, ja na adres tego forum przypadkiem się natknąłem na haśle Reda właśnie tam.

Proponuję tu się zareklamować http://www.mtk.pl/forum/list.php?2 To właśnie tam obecnie trwa dyskusja internetowa o naszym mieście.

Życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Z tego co wiem, to jeden z użytkowników podjął taką próbę, ale chyba admini z MTK nie byli zachwyceni naszą obecnością na ich forum - usunęli ten post. Czyżby przestraszyli się konkurencji? 8)

Ale podejmujemy inne działania mające na celu wypromowanie tego serwisu. Niestety, wszystko wymaga czasu i za około miesiąc okaże się, na ile byliśmy skuteczni.
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Zmienił się styl forum, ale niewiele osób tu się udziela... Promocja strony musi jakaś być, bo niedługo umrze.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Mike El pisze:Zmienił się styl forum, ale niewiele osób tu się udziela... Promocja strony musi jakaś być, bo niedługo umrze.
Z rozpoczęciem prawdziwej promocji czekamy aż zostaną zakończone prace nad szatą graficzną forum. Widzimy też pewne niedociągnięcia, które najpierw muszą zostać wyeliminowane.
Liczymy też, że zaciekawimy użytkowników własnymi dodatkami i strona sama rozniesie się trochę z ust do ust ;)
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Zdecydowanie potrzebna jest reklama!!!!
Natknęłam się na forum zupełnie przypadkiem....

Może przydałby się podział na sprawy najbliższe tzn. dzielnicowo...mnie np. najbardziej rusza Ciechocino i to co się tam dzieje ( a właściwie-dlaczego się nie dzieje???)
Pozdrawiam
Ania
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Ania Frania pisze:Zdecydowanie potrzebna jest reklama!!!!
Natknęłam się na forum zupełnie przypadkiem....
Witam na Forum!

Zgadza się, reklama jest potrzebna, ale też robimy co w naszej mocy, by to Forum rozkręcić. Oczywiście w miarę możliwości budżetowych... Ale o promocji cały czas myślimy, i cały czas realizujemy niewielkie działania. Może jednak nie całkiem przypadkiem trafiłaś na to Forum :wink:

Nie ukrywam, że liczymy także na Was. Wasza aktywność na tym Forum przyciągnie nowych użytkowników i zwiększy jego popularność.

A co do Twojego pomysłu to się oczywiście zastanowimy. Jeśli pojawi się więcej głosów tego typu, to na pewno szybko uruchomimy nową kategorię.
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

witam,ja również natknęłam się na to forum przypadkiem,wcześniej bywałam na MTK,ale trochę drętwe towarzystwo! tematy też nudnawe.liczę ,że tu będzie inaczej,właściwie już jest :)
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Ciekawe, czy tak jak ja przeczytałaś kartkę z adresem forum umieszczoną w kiosku :lol: ?????
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Tym samym składam gorące podziękowania Pani z Kiosku :) No, jak widać nie był to do końca przypadek :wink:
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Ania Frania pisze:Ciekawe, czy tak jak ja przeczytałaś kartkę z adresem forum umieszczoną w kiosku :lol: ?????
nie, ja nie na kiosku,tylko na forum MTK : :lol:
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Teraz zauważyłem, że zegar na forum chodzi według czasu zimowego. Można przestawić albo pozwolić to zrobić użytkownikom samodzielnie?
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Mike El pisze:Teraz zauważyłem, że zegar na forum chodzi według czasu zimowego. Można przestawić albo pozwolić to zrobić użytkownikom samodzielnie?
Już powinno być OK. Dzięki za zgłoszenie problemu :D
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Parę dni temu zaginęła opcja przejścia do pierwszego nieczytanego posta w temacie. Można to przywrócić?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Mike El pisze:Parę dni temu zaginęła opcja przejścia do pierwszego nieczytanego posta w temacie. Można to przywrócić?
Wróciła na swoje miejsce.
ODPOWIEDZ