Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Do czego służy Forum.

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ostatnio zirytowało mnie ignorowanie przepisów dot. ciszy nocnej przez organizatorów "Festivalu Rapu" w Redzie czemu dałem upust na żywca w postaci postu "Święte krowy rapu"

W odpowiedzi w temacie zamieszczono nastepujące teksty POD MOIM ADRESEM:

- "Zapomniał wół jak cielęciem był hehehe .. Rozluznij sie troszke bo Ci żyłka pęknie aferzysto:)"

- "Podmiejski bezsensu podkręcasz i podnosisz cisnienie.Kazdy ma i tak swoje zdanie a Twoje frustracje na prawdę nikogo nie interesują.Zajmij sie czymś kreatywnym bo jedyne co umiesz robic(przynajmniej w tym temacie)to marudzic i narzekać jak Ci było ciezko wytrzymac 3 godziny po po ciszy nocnej."

- "To taka czarna owca ,którą w tym przypadku jestes Ty."

- "Podmiejski wez zluzuj gume w majtach bo Ci krew chyba do głowy nie dopływa i to od jakiegoś czasu...
Proponuję na spokojnie usiąść i przeczytać swoje własne ostatnie kilkanaście postów (jest taka opcja jak klikniesz an swoj nick). Każdy jeden to jest fala żalu na jakiś temat, POŁOWA POSTU WIELKIMI LITERAMI napisana, widać że kipisz pisząc to wszystko i tak naprawde to Ty masz problem a na forum szukasz ludzi, którzy Ci przyklasną"

- "Podmiejski nie organizowałem tego koncertu,festiwalu czy jak tam wolisz.Nie udzielam się tu jak widzisz za duzo co nie znaczy,ze nie czytam jakie brednie wypisujesz.Szukasz problemu na siłe a wiesz ,ze nie tędy droga.Ty nawet nie chcesz dyskutować tylko próbujesz wszystkim wmówić ,że Ty masz racje.Tylko na forum możesz pokazać jaki jesteś zajebisty bo co Ty zrobiłeś żeby oceniać innych?Ja nie jestem Twoim kolegą i nie czuje potrzeby żeby się tu wykazywać...."

Jestem dorosłym człowiekiem; pisze o PROBLEMACH.
Może się to komuś podobać lub nie ale ja sobie po prostu nie życzę by z tego tytułu robić sobie jakiekolwiek wycieczki osobiste pod moim adresem.
Prosze bardzo - proszę pisać do woli W TEMACIE, wypowiadać się i popierać lub zaprzeczać
ale uwagi dotyczące mojej osoby proszę sobie zachować dla siebie.
Ja sobie po prostu wypraszam podobne komentarze!!!

Jednocześnie bardzo proszę osoby upoważnione do kontroli przestrzegania zasad forum - o zwrócenie na to uwagi.
good by my love, good bye...
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

bardzo brzydko się dzieje na tym forum,czy ktoś to widzi?
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Niestety, takie osobiste wycieczki są praktykowane,sama tego doświadczyłam :(
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Nie da się skontrolować wszystkiego w 100%. Ktoś się obrazi na takie teksty, a inny się nie .
Jest jedna prosta funkcja forum, która może tutaj bardzo pomóc. Przy każdym poście jest taki przycisk "Zgłoś post". Jeśli ktoś czuje się urażony z powodu czyjejś wypowiedzi, to wystarczy to wcisnąć, a moderatorzy zostaną powiadomieni, że coś się dzieje.

Akurat Podmiejski nie przebiera w słowach w swoich wypowiedziach, więc nie podejrzewałem, że może się poczuć urażony kontrą ;) Ale fakt, niektóre wypowiedzi innych forumowiczów były lekką przesadą.
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

:sunny:
Ostatnio zmieniony |26 Lip 2012|, o 09:20 przez magdaeska, łącznie zmieniany 1 raz.
słucham zza płota...
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Znaczy - jak komuś się coś nie podoba i napisze o tym - to można kazać "gumę sobie poluzować żeby mu krew do mózgu dopływała"; nazwać go aferzystą; czarną owcą itp itd?
Tu ludzie różne rzeczy piszą i od tego jest moderator by na to reagował.
Czy też podpowiedziane "guziki" Forum.
Ja już wcześniej zwracałem uwagę żeby wypowiadać się na Forum o TEMATACH a nie o OSOBACH - a już broń Boże krytycznie - co zbyt często się tu zdarza i nie dotyczy wyłącznie mnie!

Bo sądzisz że napisałem ten kontrowersyjny post o hałasie w nocy po to by z a i s t n i e ć ?!
Albo zebrać j a k i e ś opinie od k o g o k o l w i e k na mój temat?!


W TEMACIE połowa osób wypowiedziała się chwaląc wydarzenie - ale druga połowa to skrytykowała!!!
I emocje nie były wyłącznie moją domeną!

Proponuje - OPANUJCIE SIĘ LUDZIE bo ja np nie zamierzam znosić tego typu uwag pod swoim adresem.
Jest moderator od tego - jego uwagi zniosę pokornie; ma tez prawo usuwać posty jeśli uzna za stosowne.
Na pewno - ma znacznie więcej doświadczenia w ferowaniu wyroków i starannie ooddziela to co osobiste od tego co "pro publico bono".


Dlatego zainicjowałem ten temat.
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Żaden moderator nie wyczuje emocji jakie kryją sie po drugiej stronie łączy, dlatego wszelkie zgłoszenia tego typu są bardzo cenne. Mam nadzieję że forumowicze wezmą sobie naszą dyskusję do serca. Ja, jako moderator, na pewno.
ODPOWIEDZ