Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sto lat, sto lat ...

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Kurczę, moderatorka, a dopiero 6 miejsce :P.

W każdym razie dzięki użytkownikom za to, że są grzeczni i nie robią bałaganu, przez co nie mam zbyt wiele roboty :D:D. Oby tak dalej :D
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Zigi pisze:...mamy niespodziankę dla najbardziej aktywnych użytkowników (co najmniej z tytułem Ekspert e-reda.pl - 150 postów). Otóż mamy do dyspozycji konta mailowe w domenie e-reda.pl (zamiennie można stosować e-rumia.pl oraz e-wejherowo.pl). Forumowicze, którzy posiadają odpowiednią liczbę postów i zgłoszą się do Admina na adres admin@ e-reda.pl (lub na Prywatną Wiadomość) do 1 stycznia włącznie otrzymają darmowe konto. W wiadomości do amina należy podać wymyśloną przez siebie nazwę konta (nazwa_konta@e-reda.pl).

Do oglądania maili można skonfigurować swój program pocztowy lub poprzez aplikację internetową na stronie www.poczta.nazwa.pl
Czekam jeszcze na zgłoszenia w sprawie maili :lol:
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Wysłałem "prywatną wiadomość".
Skoro termin przedłużony to też skorzystam.
Wprawdzie mam już całą listę w Outlooku, ale będę miał specjalne konto do korespondencji w sprawach "redzkich".
ODPOWIEDZ