Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Sto lat, sto lat ...

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Sto lat, sto lat, niech żyją nam ( to śpiewałem ja - Glider :lol:).
Czerwona cyferka 1 przy logo forum przypomniała o pierwszej rocznicy.
Z tej okazji najlepsze życzenia dla założycieli, administratorów, moderatorów i zwykłych użytkowników.
:flower: dla Administratora (wiadomo za co).
:flower: dla Zigi (za największą liczbę postów i autorstwo pierwszego postu).
:flower: dla STARY1 (2 miejsce w liczbie postów).
:flower: dla Artura (3 miejsce w liczbie postów).
:flower: dla Adama (5 miejsce w liczbie postów).
:flower: dla aisne (6 miejsce w liczbie postów).
:flower: dla Ani Frani (7 miejsce w liczbie postów).
:flower: dla Gajosa (8 miejsce w liczbie postów).
:flower: dla Malinki (9 miejsce w liczbie postów).
:flower: dla Przeglądu Mediów (10 miejsce w liczbie postów).
:flower: dla Alfisty (11 miejsce w liczbie postów).
:flower: dla Wilmy (12 miejsce w liczbie postów).
:flower: dla Dormy (13 miejsce w liczbie postów).
Pozwolicie, że zatrzymam się na tych, co przekroczyli 100 postów. Dla pozostałych wspólny bukiet :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:.
Cieszę się, że w Redzie powstało i rozwija się miejsce, gdzie można przedstawić swoją opinię na temat spraw miasta. Mam nadzieję że w następnym roku bardziej aktywnie będą udzielali się tutaj burmistrzowie, radni oraz pracownicy Urzędu Miasta. Przecież wszystkim nam zależy, by żyło się tutaj lepiej.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Burmistrzowie?? :D
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Gajos pisze:Burmistrzowie?? :D
Oczywiście chodzi o burmistrza, jego zastępcę i ich poprzedników. Czyżbym źle użył liczby mnogiej?
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dziękuję Gliderowi za życzenia i chociaż ostatnio z przyczyn obiektywnych rzadziej goszczę na forum, to wszystkim forumowiczom życzę powodzenia, radości z życia i przyjemnego postowania. Fajnie, że sa takie miejscza, gdzie można sobie pogadać i wyrazić swoje zainteresowanie miejscem, w którym żyjemy :flower: :flower: :flower:
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Forum zostało oficjalnie uruchomione rok temu, w Sylwestra. Do pełnej rocznicy pozostał zatem jeszcze jeden dzionek, ale... dziękuję za życzenia i tym samym dziękuję w imieniu założycieli forum wszystkim forumowiczom, dzięki którym to forum się rozwija :) Dziękuję za aktywny udział, a także za uwagi dotyczące działania forum. :flower:

Najlepsze życzenia także dla Ciebie, Glider, szczególne :flower: :flower: :flower: za zajęcie 4 miejsca ;)
Swoją drogą podoba mi się, że angażujesz się w sprawy organizacyjne forum i wyjątkowo dbasz o porządek na nim. Jesteś niejako nieoficjalnym moderatorem. Może zatem chciałbyś zostać moderatorem bardziej oficjalnie?

Zaprezentujemy w najbliższym czasie kilka statystyk podsumowujących ten rok.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Czas BOżONARODZENIOWO-SYLWESTROWY jest szczególnie radosny, więc cieszmy się, bawmy się i postujmy dalej.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jest mi bardzo miło, że jestem niejako na podium^^ 3 miejsce to zaszczytne miejsce;)
A jak już tak piszemy, sobie od dawien dawna to musze przyznać, że na początku nie wierzyłem że to forum, może przebić pozycję Forum MTK:) A jednak udało się i jestem z tego bardzo zadowolony:) Teraz dzień bez zobaczenia co się dzieje na forum - jest dniem straconym:) Tu szczególnie należą się gratulacje Administratorom i Moderatorom:) Gdyż wiem ile to pracy i wysiłku potrzeba, żeby tak wypromować cokolwiek w internecie -> wiem co mówie bo sam sie kiedyś "bawiłem w te klocki":) 2 pozycja w googlach -> jest sie czym chwalic:):!::!: No i wreszcie gratuluje Nam wszystkim bo przecież bez Nas i Naszego zainteresowania miastem to forum nie tętniło by życiem;)

:d :flower: :flower: STO LAT:):):) :!: :!: :!:
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Pięknie dziękuję za przyznanie mi zaszczytnego 7 miejsca w rankingu ilości postów na forum. Mam nadzieje, że ich jakość przerosła ilość i choć trochę przyczyniłam sie do rozwoju naszego forum. Tak niechcący dodam, że założony przeze mnie wątek (te co własnymi rękami..) chyba jest rekordzistą w odsłanianiu...a i kilka osób udało się tu ściągnąć dzięki niemu.
Pozdrawiam wszystkich rocznicowo!!!! TYLKO TAK DALEJ!!!
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ania Frania pisze:...Tak niechcący dodam, że założony przeze mnie wątek (te co własnymi rękami..) chyba jest rekordzistą w odsłanianiu...a i kilka osób udało się tu ściągnąć dzięki niemu.
Myślę, że nawet sobie nie zdajesz sprawy jak wiele zawdzięczamy właśnie temu wątkowi. To właśnie do tego wątku jest w Internecie sporo odnośników, co istotnie podniosło popularność strony. A zatem :cheers: :cheers: :cheers:
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dzięki Zigi...zdaje sobie sprawę dość dość dokładnie i cieszę się, że się udało bo linki powstawiane na innych forach(tematyczno-hobbystycznych) przyciągnęły nam oglądaczy z całej Polski!!!
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Co prawda do 31 grudnia jeszcze kilka godzin, ale już teraz mogę zdradzić, że mamy niespodziankę dla najbardziej aktywnych użytkowników (co najmniej z tytułem Ekspert e-reda.pl - 150 postów). Otóż mamy do dyspozycji konta mailowe w domenie e-reda.pl (zamiennie można stosować e-rumia.pl oraz e-wejherowo.pl). Forumowicze, którzy posiadają odpowiednią liczbę postów i zgłoszą się do Admina na adres admin@ e-reda.pl (lub na Prywatną Wiadomość) do 1 stycznia włącznie otrzymają darmowe konto. W wiadomości do amina należy podać wymyśloną przez siebie nazwę konta (nazwa_konta@e-reda.pl).

Do oglądania maili można skonfigurować swój program pocztowy lub poprzez aplikację internetową na stronie www.poczta.nazwa.pl
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Zigi pisze:Najlepsze życzenia także dla Ciebie, Glider, szczególne :flower: :flower: :flower: za zajęcie 4 miejsca ;)
Swoją drogą podoba mi się, że angażujesz się w sprawy organizacyjne forum i wyjątkowo dbasz o porządek na nim. Jesteś niejako nieoficjalnym moderatorem. Może zatem chciałbyś zostać moderatorem bardziej oficjalnie?
Dziękuję bardzo, jestem wzruszony. Myślałem, że moje posty "porządkowe" odbierane są jako marudzenie.
Z zaszczytu bycia moderatorem niestety muszę zrezygnować. Nie zawsze mam dostęp do komputera, a jako moderator byłbym też zbyt rygorystyczny :lol:. Dlatego wolę marudzić jako nieoficjalny moderator :lol:.
Ania Frania pisze:Tak niechcący dodam, że założony przeze mnie wątek (te co własnymi rękami..) chyba jest rekordzistą w odsłanianiu...a i kilka osób udało się tu ściągnąć dzięki niemu.
A ja dzięki temu wątkowi dowiedziałem się co to jest decoupage i nawet na wystawie "Redzkie Impresje" byłem.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Wysłałem maila -> na podany wyżej adres:)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja dodatkowo chciałbym podziękować wszystkim reklamodawcom na forum, dzięki którym możliwe było utrzymanie strony na dobrym serwerze, dzięki którym możliwe było przeprowadzenie promocji (w Internecie, w postaci ulotek i plakatów).

Poniżej zestawienie liczby odwiedzin w ciągu roku - górka pod koniec listopada to otwarcie Auchan ;).

Obrazek
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Heh, niech wiecej takich sklepów otwierają:)
A ja dziękuje za maila:)
ODPOWIEDZ