Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zdjęcia w profilach

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Witam wszystkim
Mam takie pytanie, dlaczego tak mało uczestników forum umieściło swoje zdjęcie w profilu, przecież to nic strasznego. Widzę że jestem jeden z nielicznych którzy to zrobili, pomijając "malinka" która ma już od dawna.
Myślę że nie było by problemu z rozponzaniem się na ulicy i poznania w realu.
Miło by było powiedzieć cześć Dorma, Malinka, Ania Frania, Stary1 itd. mijając sie na ulicy a nie zastanawiać się jak to w temacie "zapoznanie" czy warto się spotakać czy nie, bo może ktoś się wstydzi. Spatkanie nie byłoby potzrebne ponieważ spotykalibyśmy się na co dzień. Chyba że ktoś jednak lubi być tajmeniczy :-)
Pozdrawiam
Jacek
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Małe sprostowanie, to nie jest moje zdjęcie.
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

:-) To.... ach.... szkoda.....
kangurek
Forumowicz
42 postów
Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Trafna uwaga: choć dawno zamieszczona, to nadal aktualna. Muszę poszukać jakiejś fotki.
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

No pewnie że już czas, chociaż ja już miałem okazję poznać ale było by miło widzieć na forum.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Zdjęcie zamieszczone w profilu chyba nie służy po to, by daną osobę rozpoznać na ulicy. Ja jednak wolę, by inne osoby mnie nie zaczepiały na ulicy, dlatego zdjęcia nie zamieszczam.
Jeżeli ktoś nie chce być anonimowy, to zapraszam do naszej-klasy. Tam wszyscy wszystko wiedzą o wszystkich.

PS
Nawet bez zdjęcia kiedyś spotkałem alasem z forum w sklepie meblowym :) .
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ja w realu mniej więcej tak wyglądam, tylko ostatnio krócej się strzygę (3mm). :D
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

adam pisze:Ja w realu mniej więcej tak wyglądam, tylko ostatnio krócej się strzygę (3mm). :D
:lol: :lol: hah:)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

kwlj pisze:Witam wszystkim
Mam takie pytanie, dlaczego tak mało uczestników forum umieściło swoje zdjęcie w profilu, przecież to nic strasznego. Widzę że jestem jeden z nielicznych którzy to zrobili, pomijając "malinka" która ma już od dawna.
Myślę że nie było by problemu z rozponzaniem się na ulicy i poznania w realu.
Miło by było powiedzieć cześć Dorma, Malinka, Ania Frania, Stary1 itd. mijając sie na ulicy a nie zastanawiać się jak to w temacie "zapoznanie" czy warto się spotakać czy nie, bo może ktoś się wstydzi. Spatkanie nie byłoby potzrebne ponieważ spotykalibyśmy się na co dzień. Chyba że ktoś jednak lubi być tajmeniczy :-)
Myślę, że niektórzy właśnie nie chcą być rozpoznawalni na ulicy i właśnie dlatego dobrze się czują praktycznie anonimowo pisząc na forum.
Ja myślę, że nie ważne jak wyglądam, ważne co piszę.

Poza tym chyba z chęcią poczekam na wspólne spotkanie, które niedawno ktoś obiecywał zorganizować ( i do tej pory nic) i zrobię wejście smoka :D
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

To chyba wejscie smoczycy;) r. żeński;)
Ja na razie też nie czuje potrzeby bycia tutaj rozpoznawalnym, natomiast na obiecane spotkanie przyjdę, jesli wspolnie ustalimy jakiś termin i miejsce;);)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Spotkanie będzie. Prawdopodobnie pod koniec ferii / pod koniec stycznia. W weekendzie po feriach, czy jakoś tak ;)
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Trzeba zapisać się na siłownię i do fryzjera, może uda się do tego czasu podciągnąć trochę swój "real" , no i solarium też się przyda.
A co tam - jak szaleć to szaleć - kupię nową żyletkę i się ogolę. :cheers:
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Adamie to może jeszcze kosmetyczka, te manicury, pedicury ->
jak już szaleć to naprawdę szaleć^^;)
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dobry pomysł, ale za mało czasu - nie wyrobię się.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Koniec stycznia to sesja. Studenci muszę się uczyć do egzaminów. Piszę to nie tylko w swoim imieniu.
ODPOWIEDZ