Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowy wygląd i shoutbox

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

a ja na chwilę wyjechałem sobie z miasta, wchodze na forum a tu takiie zmiany i tyyyyle postów;) ale jestem dzielny i przeczytałem wszystko;) także jestem na bieżaco;) heh;)
nowa grafika i 'szitbox' są ok;)
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Proponuję zrezygnować z "Chata" na stronie głównej. Przez tydzień żadnej nowej wypowiedzi - to chyba o czymś świadczy. Początkowo spodobał mi się ten pomysł. Myślałem, że ograniczy posty typu "Tak, zgadzam się", czy inne, zawierające się w kilku słowach. Ale nie wiem, czy wola wypowiedzi w konkretnym temacie, czy może chęć zdobywania kolejnych "tytułów" związanych z liczbą postów sprawiła, że chat nie cieszy się zainteresowaniem.
A jest to pewna niedogodność. Do przewijania strony używam rolki. A niestety jak się dojeżdża do chata, nie przewija się strona, a jego okienko.
Jeżeli inni mają odmienne zdanie, niech przekonają mnie, odpowiednio wykorzystując możliwości tego "Chata".
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Glider pisze: Jeżeli inni mają odmienne zdanie
Akurat ja mam podobne zdanie, coś ten "chacik" nie może się rozkręcić. Sam z niego póki co z niego nie korzystałem.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Pewnie się rozkręci bliżej spota ,a po to w zupełności.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Sam spodziewałem się większego ruchu na chacie. Problem z przewijaniem także zauważyłem. Użytkownik może go sobie wyłączyć - przycisk "wyłącz chat" - przy następnym otworzeniu strony chat będzie niewidoczny. Poczekamy jeszcze trochę i zobaczymy co z nim zrobić. Może przenieść na osobną stronę?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

chat przyda sie kiedy będziemy planowali spotkanie.. Tak to zgadzam sie zchłopakami, że nie jest zbyt potrzebny
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

to jest pierwsze forum (a pisze na kilku) w którym chat umarł śmiercią naturalną...
też jestem za wyłączeniem.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Takie chaty zazwyczaj umieszczone są w górnej części strony - rzucają się więc w oczy i dlatego żyją. Ale nie jestem przekonany, czy ten chat powinien być wyżej... Kwestia do zastanowienia sie.

A może z kolei umieścić go jeszcze niżej i powiększyć?

Można jeszcze zrobić coś innego - gdzieś u góry umieścić podgląd chatu z linkiem do chatu, a sam chat umieścić na innej stronie, albo na dole strony
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

ja tam uważam, że kto chce to i tak skorzysta...:_)
ODPOWIEDZ