Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Reklamy nowych użytkowników

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
FcMarekDupnica
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Sory mistrzu. Nie wiedziałem, że jak dostaję tu bana to jest równoznaczne z odcięciem mi internetu.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Nie jest, ale administratorzy i moderatorzy maja dostęp do adresów IP także widać, że nowe konta pojawiają się z tego samego adresu
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Nie, nie jest jednoznaczne z odcięciem internetu, ale jeśli z kolejnym nowym kontem znów będziesz kozaczył w podobnym stylu, to znów zobaczysz drzwi i tak do skutku. Aż się nauczysz i spokorniejesz
FcMarekDupnica
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Jestem z mazur pokory u mnie nie znajdziesz.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Myślisz, że jak dostałeś bana na jedno konto, to założysz nowe i wszystko będzie cacy?
Za usunięcie jednej wypowiedzi nikt bana nie dostanie. Zapraszamy do regularnych dyskusji, to i możliwość komentowania działalności się pojawi.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Kaszubi twardsi niż Mazurzy, więc miej się na baczności
FcMarekDupnica
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

A my dwie pacyfikacje przeszlim.
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Nie powinno być trudnym dopisać moduł, który w danym forum wyłącza dodawanie postów jak masz poniżej X. A już na pewno takie moduły są na phpBB.com - i wtedy nawet nieczytanie regulaminu nie pomoże
Questo e Quello
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:@Zigi czy można by jeszcze zrobić takie ustawienie by nowi użytkownicy zaraz po rejestracji nie mogli np. umieścić więcej niż 3 posty dziennie?

Pozwoliłem sobie dziś zrobić porządek, usunąłem ponad 20 postów utworzonych tylko po to by nabić sobie aktywność, to co pisze powyżej @Salamandra. Może się mylę ale mam wrażenie, że wszystko dlatego, że powstała nowa knajpka, wczoraj dostała parę średnich ocen i pojawia się znów problem nieuczciwej konkurencji a właściwie, to nabijanie sobie pozytywnych recenzji
To trochę krzywdzące dla nas stwierdzenie. Po pierwsze nie nabijamy sobie pozytywnych recenzji bo to nie ma sensu . Krytyka konstruktywna a za taką uważam posty które były krytyczne jest po to aby wyciągać z niej wnioski i błędy poprawić. Jeżeli zamiast przemyśleć sugestie naszych gości ,zaczęli byśmy nabijać pozytywy zamiast poprawiać to co faktycznie jeszcze nie funkcjonuje to moi drodzy już dzisiaj zamknęli byśmy lokal.(bo jaki sens ma brnięcie w coś co nie funkcjonuje tak jak powinno).
Jednym smakuje a inni oczekują czegoś więcej (i wcale nie mamy im tego za złe bo sami tacy jesteśmy)
Będziemy zadowoleni gdy np za 2-3 miesiące Pani "Salamandra" napisze że jednak jest poprawa (bo to znaczy że nasza praca nie idzie na marne).
Mam nadzieję że podołamy i proszę o odrobinę zrozumienia przy stawianiu pierwszych kroków na Redzkim rynku gastronomicznym.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Questo zerknij na Regulamin Działu w kategorii Gastronomia. To tyczy się wszystkich, już na tym forum wiele razy przerabialiśmy ten temat i nie chce mi się powtarzać. Nikt nie mówił, że pisząc posty w waszym wątku miał złe intencje, ale Regulamin jest i trzeba go przestrzegać bo jak go nie było to działy się różne rzeczy....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Forum ma dużo działów i zapraszam do wypowiadania się we wszystkich, a nie tylko w dziale Gastronomia Opinie na temat lokali, napisane przez użytkowników z 1 postem na koncie, i tak nie są wiarygodne - nikt poważnie nie traktuje.
CICHY54
Znam to forum
81 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Serdecznie witam wszystkich -

Nie jestem seniorem tego Forum, ale od samego początku, jestem zadowolony z jego pracy, oraz przepisów Regulaminu. Owszem mało mnie widać na nim, ale praca w terenie z skrzydlatymi przyjaciółmi, zabiera mi większość czasu. Jeśli już bywam, to pisze na temat związany z konkretnym wydarzeniem. Przy okazji pragnął bym podziękować tym wszystkim, którzy mnie powiadamiają e-mailami, czy wiadomościami.
Natomiast co do Regulaminu. Mogę ująć to tak. Forum działa prężnie, ponieważ Administratorzy cały czas dopracowują zasady. Ja ze swej strony, jeśli czegoś nie wiem, czy mam zapytania, by nie naruszyć zasad Forum, piszę czy dzwonie do Administratora, naświetlając mój problem. Otrzymuję konkretną odpowiedź, i dostosowuję się do niej.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam.
Tadeusz.
ODPOWIEDZ