Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Reklamy nowych użytkowników

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Mazur.Twój podpis jest gorszy niż drobna reklama.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

To, iz nie umiesz kojarzyc faktow, ani nie znasz genezy tego tekstu nie upowaznia Cie do krytykowania takowego. Zreszta... lepiej byc gorszym od reklamy niz byc reklama... panie kowalski...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

I o to chodzi i o to chodzi! "piwa nie bylo bo zapomnialam wziac" hehe Ale ale, widze, iz kolega mape miasta Redy reklamuje;)
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

hehe ja mogę
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Jak tak... to tak...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Mazur pisze:I o to chodzi i o to chodzi! "piwa nie bylo bo zapomnialam wziac" hehe Ale ale, widze, iz kolega mape miasta Redy reklamuje;)
O rany, podpowiedzcie, co to za film, bo nie kojarzę go w ogóle, ale teksty są zarąbiste
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

"Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy" oczywiście!
Lala... łowicka Hehe
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Do Admina - czy można zutylizować bezsensowne posty nowych użytkowników "ania@artur" oraz "bziku" w co najmniej kilku wątkach? Posty - jak sami wymienieni zasugerowali bez owijania w bawełnę - służą jedynie temu, żeby sobie sztucznie podwyższyć aktywność na forum.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

@Zigi czy można by jeszcze zrobić takie ustawienie by nowi użytkownicy zaraz po rejestracji nie mogli np. umieścić więcej niż 3 posty dziennie?

Pozwoliłem sobie dziś zrobić porządek, usunąłem ponad 20 postów utworzonych tylko po to by nabić sobie aktywność, to co pisze powyżej @Salamandra. Może się mylę ale mam wrażenie, że wszystko dlatego, że powstała nowa knajpka, wczoraj dostała parę średnich ocen i pojawia się znów problem nieuczciwej konkurencji a właściwie, to nabijanie sobie pozytywnych recenzji
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
FcMarekDupnica
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Tak jak już wcześniej wspomniałem zablokujcie nowych użytkowników i zróbcie sobie kółko wzajemnej adoracji. Ograniczenia w postaci konieczności nabijania postów żeby można się w jakimś wątku wypowiedzieć spowoduje, że ktoś będzie Ci wątki flodował. Na pewno nie powstrzyma kogoś kto chce w jakiś sposób oczerniać czy polepszać opinię lokalu. My akurat byliśmy tam, żonie smakowało to bardzo chciała napisać opinię bo chcemy żeby taki lokal jak tam jest pozostał. Następnego dnia mi mówi patrz Artur bioro i mnie usuwajo. No to masz rozwiązanie. Sory ale ja mam monopol na wkurzanie mojej żony i nikt nie będzie robił tego bez mojej zgody. I tak jak napisałem zasady forum są idiotyczne bo akurat kogoś kto będzie chciał spamować w ten sposób nie powstrzymasz ot nabije sobie wpisy smieszkując w innych wątkach.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

FcMarekDupnica pisze: I tak jak napisałem zasady forum są idiotyczne
Inni mają inne zdanie, bo siedzą tutaj nie od wczoraj, nie są naiwni i doskonale wiedzą, że jeśli ktoś pojawia się na forum, by zaraz w pierwszym poście pochwalić nowo powstały obiekt, to na 99,99% jest to ukryta reklama. Siebie czy znajomych. To raz. A dwa - uczestnictwo na forum naprawdę nie jest obowiązkowe, a rejestrując się tutaj zobowiązałeś się przestrzegać regulaminu, więc owszem, możesz uważać, że jest idiotyczny, ale niewiele poradzisz. Jedyne, co możesz zrobić, to założyć własne forum z własnymi mądrymi zasadami
bo akurat kogoś kto będzie chciał spamować w ten sposób nie powstrzymasz ot nabije sobie wpisy smieszkując w innych wątkach.
Ale co mu to da? Posty zostaną wykasowane i tyle z tego będzie miał. A za uporczywe łamanie regulaminu dostanie bana i cześć pieśni
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Temat nieuczciwej konkurencji był na tym forum przerabiany kilkukrotnie i właśnie dlatego powstał Regulamin który zabrania publikacji postów osobom które nie mają 10 postów. Po to są na forum Moderatorzy którzy wyłapują spamowe posty i je usuwają. I nie pisz tutaj o jakiejś wzajemnej adoracji itp. po prostu jak ktoś idzie do knajpy i mu smakuje to mówi to kelnerce ewentualnie właścicielom restauracji a nie zakłada specjalnie konto na forum tylko po to by posłodzić w wątku o danej restauracji czy lokalu. Dodam tylko, że limit 10 postów nie powoduje, że napisany post bardzo słodzący lub bardzo krytykujący nie zostanie usunięty.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
FcMarekDupnica
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

I wróci szybciej jak bumerang.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Myślisz, że jak dostałeś bana na jedno konto, to założysz nowe i wszystko będzie cacy?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ