Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Reklamy nowych użytkowników

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Inny kolorek to niejako "nagroda" za dużą liczbę postów. Nikt nikogo nie dzieli, a raczej zachęca
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Udzielam się na wielu forach i kolorki czy rangi to rzecz normalna... tak się wyróżnia osoby zasłużone dla forum. No własnie, może jak już jesteśmy w fazie zmian to zmienić mało znaczące rangi? Początkujący, Ja tu zaglądam są oki, ale Prawie Mistrz czy Mistrz, jakoś źle mi się kojarzą za bardzo wywyższające są, może zmienić je na jakieś bardziej przyziemne: Bywalec, Zasłużony, Wyjadacz, Weteran, Ekspert, Fanatyk, Pisarz itp. itd.... Nie wiem, coś bardziej powiązanego z forum miasta.... To taka luźna propozycja
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ja proponuje... Besciak, De Besciak, AzBesciak
Mamo.... bo się potnę !!!
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Czy My za bardzo nie chcemy ingerować w kompetencje Administratora.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

My tylko rzucamy propozycje zmian na forum, a to czy te zmiany zostaną wprowadzone zależy już od samej góry
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Propozycje mile widziane
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale na dzisiejszym przykładzie widać, że nowi użytkownicy mogą umieszczać linki w swoich podpisach.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Masz rację. Mimo, że zmienione zostały uprawnienia, to nie przekładają się one na użytkowników Próbuję coś z tym zrobić...
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A może zlikwidować tę opcję dla "szaraczków" i zostawić tylko moderatorom?taki przywilej
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Jeśli problem będzie irytujący, to na wniosek forumowiczów można rozważyć taką opcje. Na razie pozostawiłbym ograniczenia dla użytkowników <10 postów.
Chyba udało mi się rozwiązać problem zgłoszony przez @redziaczki
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Super, myślę że osobom które zakładają konto tylko po to by "podpisem w swojej stopce" reklamować strony czy produkty nie będzie się chciało pisać aż 10 postów by odblokować tą funkcję.... więc na razie niech zostanie jak jest.... będzie potrzeba to się zmieni

PS. A co moją propozycją zmian rang?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Super, myślę że osobom które zakładają konto tylko po to by "podpisem w swojej stopce" reklamować strony czy produkty nie będzie się chciało pisać aż 10 postów by odblokować tą funkcję.... więc na razie niech zostanie jak jest.... będzie potrzeba to się zmieni

PS. A co moją propozycją zmian rang?
moje bardzo skromne zdanie to - "popieram"
reklamy są coraz bardziej nachalne i coraz częściej "cwaniaczki" przemycają swoje treści wszędzie gdzie tylko można - wszystko co sprawi, że będziemy wolni od takich "przyjemności" jest ok i zapewne do zaakceptowania przez większość
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Zgadzam sie z powyzszym. Tak apropo tematu... Dzis w Slodkiej Chatce widzialem fajny tekst: "Pieczywo wczorajsze, polowe tansze" hehe
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Mazur, wczorajsze pieczywo z dani poprzedniego za połowę ceny było tam od początku... fajna sprawa:)
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A nie widzialem wczesniej, dopiero dzis. Ale tekst fajny... Ciekawe ile kosztuje przedwczorajsza bulka... ??
Mamo.... bo się potnę !!!
ODPOWIEDZ