Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Statystyki liczby odwiedzin

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Były 2 długie wykendy które mogły miec wpływ na nasze forum
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Gajos pisze:Trochę tych odwiedzin było. Ciekawe skąd taki majowy wyż. Ma ktoś jakieś propozycje??
Sprawdziłem. Konkretnie nie jest majowy wyż, a czerwcowy, a dokładnie 8-10 czerwca. W tych dniach szczególnie chętnie czytano topic dotyczący Dni Miasta Redy 2008, które miały miejsce w tym czasie, a także częściej niż zwykle odwiedzano galerię i oglądano zdjęcia z Dni Miasta Redy :)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

To już wszystko jasne. :D

Ciekawe co w tym roku będzie się działo na Dniach Redy.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

W czasach kryzysu światowego i wielkich planowanych inwestycjach w mieście, oraz gorszej kondycji wiodącej siły w Redzie czyli Semeko, nie liczyłbym na na zbyt wielkie atrakcje :( , ale mogę się mylić :wink:
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

"Wpadły mi w oko" liczby odwiedzin poszczególnych wątków...czy nadal mój (TE CO WŁASNYMI..) JEST REKORDZISTĄ? :shock:
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ania Frania pisze:czy nadal mój (TE CO WŁASNYMI..) JEST REKORDZISTĄ? :shock:
Wygląda na to, że zostałaś zdetronizowana ;)
Największą liczbę odwiedzin w ubiegłym roku odnotował wątek o OPAT. Na kolejnym miejscu jest wątek o Semeko. Na trzecim miejscu jest wątek o inwestycjach w Redzie.

Twój wątek uplasował się na ósmym miejscu - analizując wyłącznie ubiegły rok. Analizując oba lata istnienia naszego Forum, Twój wątek jest na drugim miejscu, tuż za OPAT.

Podkreślam, że analizuję na podstawie zewnętrznego programu. Statystyki odwiedzin, które widnieją na Forum wskazują, że to właśnie Twój wątek był najczęściej odwiedzany, ale te forumowe statystyki są nieco mniej dokładne.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

eee, a już liczyłam na jakąś nagrodę;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

No cóż, ostatnie 30 dni to rekordowa liczba odwiedzin - po raz pierwszy w ciągu 30 dni liczba odwiedzin przekroczyła 11 tys.
Obrazek
Dziękujemy odwiedzającym za zaufanie :)
dexrafi
Znam to forum
83 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

hmm tylko pokaż jeszcze kontent wg nazw wraz z wskaźnikiem odrzuceń,
bo z tego co tu masz wynika ze współczynnik odrzuceń dla całej domeny wynosi 41,46% (por. 41,92% - nowi odwiedzający)
przy udziale wyszukiwarek jako źródeł ruchu 64%,
co znaczy, że forum jest dość dobrze widoczne w wyszukiwarkach, ale odwiedzający ludzie zazwyczaj nie znajdują tego co szukają na stronie i po prostu ją opuszcają,
nie mniej jednak jak na forum stosunkowo niewielkiej miejscowości wynik jest bardzo dobry :)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ależ proszę ;) Po prawej wskaźnik odrzuceń.
Wskaźnik odrzuceń nie oznacza, że ludzie nie znajdują czego szukają i opuszczają stronę. Mogą znajdować to, czego szukają i opuścić stronę. :) Średni czas spędzania na stronie wynosi prawie 5 min a podczas jednych odwiedzin przeglądanych jest średnio 5 stron.

Obrazek
dexrafi
Znam to forum
83 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

dlatego najlepiej zestawiać to z innymi danymi, tak jak masz to z głównej strony statystyk :),
zauważ że jak wywalisz dni redy, osiedle bocianie gniazdo i Semeko to współczynnik odrzuceń zdecydowanie zmaleje :)

dla tych stron to co powiedziałeś mogło by się sprawdzić w większości wypadków, tak myślę :)

no coż jednak trzeba by spędzić jakiś czas i posprawdzać zestawienia.

niemniej nadal obstaję, że strona jak na forum w sumie niewielkiej miejscowości ma naprawdę sporą oglądalność.

Ale także zbliżasz się do nasycenia rynku :)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

11k na miesiąc to naprawdę dobry wynik. Zigi masz może w statystykach ile z tego generują zarejestrowani użytkownicy.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Na forum Wejherowa i Rumii chyba nie jest tak dobrze. A są "więksi "
wluczy-kij
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Gratuluje wszystkim forumowiczom
I oby bylo jeszcze lepiej :)
wluczy-kij
pomorskie.blogspot.com
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Gajos pisze:11k na miesiąc to naprawdę dobry wynik. Zigi masz może w statystykach ile z tego generują zarejestrowani użytkownicy.
Ci, którzy odwiedzili w tym czasie stronę e-reda.pl więcej niż 8 razy wygenerowali ok. 42% wszystkich odwiedzin.
ODPOWIEDZ