Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zamieszczanie zdjęć w galerii

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Gajos pisze:Moderator?? Aparat w rękę i na spacer.
Dokładnie, zdjęcia w Galerii może umieszczać każdy zarejestrowany :D
CJASIU
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Gajos pisze:Moderator?? Aparat w rękę i na spacer.
Taki mądry to i ja jestem ,ale dlaczego trzeba zaraz do galerii a nie umieścić zdjęcie pod postem , aby podeprzeć swą wypowiedź .
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

CJASIU pisze:
Gajos pisze:Moderator?? Aparat w rękę i na spacer.
Taki mądry to i ja jestem ,ale dlaczego trzeba zaraz do galerii a nie umieścić zdjęcie pod postem , aby podeprzeć swą wypowiedź .
A czy to ja mówiłem, że do galerii?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

CJASIU pisze: Taki mądry to i ja jestem ,ale dlaczego trzeba zaraz do galerii a nie umieścić zdjęcie pod postem , aby podeprzeć swą wypowiedź .
Tak też można. Najpierw zdjęcie do galerii a potem umieszczamy miniature w poście i sprawa gotowa. Jak będą problemy to proszę o wiadomość. Chętnie pomogę.
CICHY54
Znam to forum
81 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Serdecznie witam CJASIU -

Podam Ci jak wykonać miniaturki, czy duże fotografie w poście -
Kliknij na http://www.fotosik.pl/

1.Obrazek..... 2.Obrazek.....3.Obrazek......
4.Obrazek5.......Obrazek..... 6.Obrazek
.7.Obrazek
Tak skopiowane linki z "fotosik,a" i wklejone do edytora postu, dadzą odpowiednie usytuowanie miniaturek w poście.
Ale wystarczy kliknąć na miniaturkę, i otworzy się duży format.
Jeśli będziesz miał zapytania odnośnie tego tematu, - pytaj, chętnie pomogę.

Serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

No to ja podam jak łatwo zamieścić zdjęcie do posta dzięki galerii e-reda.pl.

1. Wchodzimy do galerii, klikamy "Dodaj pliki", podajemy miejsce na dysku gdzie mieści się obrazek i wysyłam do odpowiedniej kategorii.

2. Klikamy na nasz obrazek. Pod obrazkiem pojawi się adres URL do obrazka - klikamy na niego i pojawi się obrazek pod właściwym adresem (bardzo ważne).

3a. dla użytkowników Firefox: Klikamy prawym przyciskiem myszy na obrazek i wybieramy "Kopiuj adres obrazka".
3b. dla użytkowników Internet Explorer: Klikamy prawym przyciskiem myszy na obrazek i wybieramy "Właściwości". W wierszu adres URL klikamy trzy razy na wyświetlony adres (tak by się cały zaznaczył) a następnie kopiujemy klikając prawym przyciskiem myszy i wybierając "Kopiuj" lub wciskając klawisze Ctrl+C. Zamykamy okienko Właściwości.

4. Piszemy post. W miejscu, gdzie ma być obrazek klikamy na przycisk "Img/Obraz", klikamy prawym przyciskiem myszy i wybieramy "Wklej" lub wciskamy klawisze Ctrl+V, i ponownie klikamy na przycisk "Img/Obraz".

Gotowe
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Teraz umieszczanie zdjęć z galerii e-reda.pl do treści wiadomości na forum jest znacznie łatwiejsze!

W galerii e-reda.pl, pod każdym zdjęciem umieszczany jest kod, który wystarczy skopiować i wkleić do treści wiadomości forum.
ODPOWIEDZ