Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Link do zdjęć użytkownika

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Przy postach oraz w informacji o profilu użytkownika pojawiła się nowa ikonka: Obrazek. Jest to odnośnik do zdjęć dodanych przez użytkownika do galerii e-reda.pl.

Na forum także inne, kosmetyczne zmiany. Nie są jeszcze ostateczne i co nieco być może się zmieni.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Może ikonkę zostawić tylko przy tych użytkownikach, którzy zamieścili zdjęcia w galerii ?
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Glider pisze:Może ikonkę zostawić tylko przy tych użytkownikach, którzy zamieścili zdjęcia w galerii ?
Tak by było idealnie, ale to nie takie proste, niestety.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Administrator pisze:
Glider pisze:Może ikonkę zostawić tylko przy tych użytkownikach, którzy zamieścili zdjęcia w galerii ?
Tak by było idealnie, ale to nie takie proste, niestety.
Myślałem, że skoro z GG i WWW dało się zrobić, to też nie będzie problemu. Jeśli nie można, to trudno.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Glider pisze:Myślałem, że skoro z GG i WWW dało się zrobić, to też nie będzie problemu. Jeśli nie można, to trudno.
GG i WWW odnosi się do informacji podawanych w panelu użytkownika. Link do zdjęć jest powiązany z zupełnie odrębną bazą danych. Na pewno da się to zrobić, ale póki co, nie wiem jak.
ODPOWIEDZ