Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Większe zmiany na forum

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Przymierzam się powoli do upgrade'u systemu strony e-reda.pl plus przy okazji zmiana układu i odświeżenie grafiki.

Proszę o Wasze komentarze - z czego absolutnie nie korzystacie, a jakie funkcjonalności się Wam podobają. Być może coś Wam się podoba na innych forach - czego nie ma na e-reda.pl?
Na stronie głównej są zakładki z mapami, ale nie wydaje mi się, by ktoś z nich korzystał - a może się mylę? Czy boksy z prognozami pogody są OK?
Czy ktoś zagląda do galerii zdjęć e-reda.pl?

Każda opinia mile widziana.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

INTERAKTYWNA MAPA REDY jest spoko. Ja bym ją zostawił.

Często na forach stosuje się takie rozwiązanie, że pogrubioną czcionką, są oznaczone tematy, w których znajdują się nowe nieodczytane posty - to jest fajna sprawa.

Można by też wprowadzić zakładkę GASTRONOMIA, gdzie byłyby linki do wszystkich menu w lokalnych restauracjach.

Pogoda i rozkład jazdy jest ok
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Rozkład jazdy nie działa po ostatniej zmianie na stronach SKM. To także trzeba poprawić
A propos gastronomii - to kiełkuje mi ciekawy pomysł. Zobaczymy, jak pójdzie z realizacją
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

interaktywna mapa juz umarła, jak zaczynałem ją robić to były plany ale nikt nie chciał pomóc ciągnąc tego wózka a samemu ciężko było więc już od dawna nie jest uaktualniana
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

No to, jeśli pozwolisz, zrobię jakąś aktualizację. Może za dużo kategorii i stąd trudno utrzymać to aktualne. Zastanowię się, może dałoby się to jakoś lepiej zintegrować z zawartością strony.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

chyba nie ma sensu, bo ja już nawet nie mam dostepu do tego serwera, nie pamietam danych logowania ani kodu strony a raczej nie mam czasu by znow w to wchodzic. Dla mnie to temat juz umar sorrki, no chyba ze cos nowego stworzyc, bo to co ja robilem to bylo pracochlonne bo wszystko trzeba bylo wprowadzac w kodzie lacznie ze wspolrzednymi czyli masa roboty
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ