Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowa wersja forum 2018

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Z Tapatalkiem chwilowo się wstrzymam. Stanowi to dodatkowe obciążenie dla forum, a samo forum w nowej wersji wyświetla się (chyba) całkiem dobrze na urządzeniach mobilnych. Ale nie wykluczam za jakiś czas ;) Nieprzeczytane posty oczywiście są, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wstawić dodatkowy link na stronie głównej - o ile rzeczywiście jest taka potrzeba.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Major pisze:
6 lat temu
...widoczek ładny ale czy nie jest trochę za ciemny ?
ale może to kwestia czasu by się do niego przyzwyczaić...
Tak mi chodzi po głowie - a może by zrobić jakiś casting na fotkę? ;) Przede wszystkim musi mieć układ horyzontalny, więc w grę wchodzą wszelkie panoramy, ale kto wie...?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Tak, można zrobić konkurs. Może to nie musi być fotka? Może jakiś malunek?

Przypomniało mi się, że często korzystałem z rozkładów jazdy w starej wersji. Czy ich nie ma, czy nie umiem ich znaleźć?
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Pytanie, które rozkłady? Była taka wyszukiwarka połączeń SKM, ale ona nie działała prawidłowo. Były też linki do rozkładów różnych środków komunikacji - to możemy zrobić bez problemu.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Jeśli bez problemu, to poproszę o PKS Gdynia, PKP, ZKM. MZK. Czy SKM to jest PKP? Juz się gubię Za dużo tych przewoźników.
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Dodałem linki do rozkładów jazdy.

Poprawiono też błąd związany z zamieszczaniem filmów YouTube

Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Administrator pisze:
6 lat temu
Dodałem linki do rozkładów jazdy.
Dziękuję
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

6 lat temu

Z takich pierdółek, to do przetłumaczenia dwa wyrazy mi się rzucają w oczy - 1 year temu i 2 years temu :) Ogólnie fajne to nowe forum, aż dziw że w czasach FB jeszcze się trzyma coś takiego :D
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Year i Years - rzeczywiście. Już poprawione. Dzięki za dobre słowa :) Facebook ma swoje zalety i swoje wady. Z punktu widzenia administratora największą wadą Facebooka jest ograniczona kontrola - to jednak obce środowisko. Często zdarzają się przypadki utraty kontroli nad grupą Facebookową. Jestem ciekaw, w którą stronę to się rozwinie. Ja jednak widzę nadal wartość w tego typu forum i mam nadzieję, że uda się rozwijać w kierunku poprawy jego użyteczności.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Czy można zrobić tak, by linki otwierały się w nowej karcie (oknie)? Na poprzednim forum było to już usprawnione, a teraz znów jest po staremu :(
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

6 lat temu

Salamandra - klikaj w linki mając wciśnięty klawisz CTRL - na większości przeglądarek wtedy otwiera się w nowej zakładce.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Przyjrzę się temu. Rozumiem, że chodzi o listę nieprzeczytanych postów.
Nie tylko wciśnięty klawisz CTRL. Można też użyć środkowego przyciska myszy (jak ktoś ma - w postaci klikalnego kółeczka). W popularnych przeglądarkach wciśnięcie linka tym kółkiem do przewijania otwiera linka w nowej karcie.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Chodzi mi o linki do zewnętrznych strony, które ktoś podaje w poście. Dla mnie lepiej, gdy się otwierają jako nowa karta, bo nie muszę wtedy cofać, by wrócić do forum :)
Administrator
Site Admin
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Generalnie nie zaleca się od jakiegoś czasu stosowania tej funkcji otwierania w nowym oknie ze względów bezpieczeństwa. To tak w dużym skrócie. Poczytam jeszcze na ten temat. Są oczywiście możliwości przywrócenia tego, ale na chwilę obecną nie chcę tego deklarować.
Proponuję przetestować tą opcję ze środkowym przyciskiem myszy - akurat u mnie się sprawdza :)
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

6 lat temu

Super tapetka ze świątecznym motywem głównej strony :D

... i to jest dobry pomysł, by na kilka dni zmieniać wygląd
strony odpowiednio do czasu, czyli przykładowo do świąt
albo pory roku. :D
ODPOWIEDZ