Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Reda w Obiektywie lat 80. i 90tych

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Jako, że sam mam tyle co nic... zdjęć Redy z lat 90tych, albo też chociazby z przełomu wieków... fajnie byłoby stworzyć może jakaś galerię i podzielić się z innymi swoimi fotografiami naszego miasta:)
Uwazam, ze miło jest poogladac stare zakątki, których już nie ma.... , ale pozostaly w naszej pamieci i wlasnie na zdjęciach:D
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja uwielbiam oglądac stare zdjęcia. Sama stworzyłam galerię swojej rodziny i to ze zdjęć bardzo starych - z czasów wojny i wcześniej. Mam nawet zdjęcie swoich prapradziadków.

Niestety nie mam zbyt wiele zdjęć Redy. Naogól fotografowao się rodzinkę a nie widoki, zwłaszcza, że zdjęcia były drogie i nie wiedziało się nawet czy wyjdzie.Jeśli już to mam jakies zdjęcia po 1992 roku.
Galerie zdjęć Redy to my juz przecież mamy na forum, po co tworzyć nową?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Dorma pisze:Galerie zdjęć Redy to my juz przecież mamy na forum, po co tworzyć nową?
Jeśli macie jakieś zdjęcia z tego okresu, to można utworzyć taką kategorię w naszej Galerii. Póki co, jeśli coś macie, to możecie umieszczać w innych kategoriach. Jak już coś będzie, to utworzę nową kategorię i tam przeniosę zdjęcia.
ODPOWIEDZ