Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ankieta - Lokal na spotkanie forumowiczów 2009

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)

Jakie Twoim zdaniem jest najlepsze miejsce na spotkanie forumowiczów w 2009 roku

Czas głosowania minął 15 lat temu

Champions Pub (MOKSiR)
7
50%
Fudzi
1
7%
Makass
2
14%
Piwnica Cafe
3
21%
Sowilo
0
Brak głosów
Inne
1
7%
 
Liczba głosów: 14
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

No to głosujemy :) Przy okazji proszę, by głosowały wyłącznie osoby, które mają ochotę pojawić się na spotkaniu - tym sposobem poznamy potencjalną frekwencję.
Ostatnio zmieniony |16 Lip 2009|, o 12:39 przez Zigi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Na razie Champions Pub prowadzi... nadal czekamy na głosy :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Można głosować na dwa miejsca jeśli ktoś jest niezdecydowany?;)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

a inne to gdzie;> niech piszą jak już głosują na inne:P i w ogole kto oddał głos;) coby wiedzieć wstępnie kto potwierdza obecność?:>
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Dorma pisze:Można głosować na dwa miejsca jeśli ktoś jest niezdecydowany?;)
Nie można ;) Trzeba się zdecydować.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

...a może na lodowisku??...właśnie doczytałam, że będzie od 8 lutego;)...
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Artur pisze:a inne to gdzie;>
Bar Lando na dworcu. Dużo miejsca i dobre jedzenie a i piwo można zamówić ;P
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ania Frania pisze:...a może na lodowisku??...właśnie doczytałam, że będzie od 8 lutego;)...
A czemu właściwie nie :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

tak to naprawde fajne miejsce, jesc dają, klimatem nieco mi taki Rzym przypomina... tzn. Karczmę Rzym, toaleta tak duża jak całe Fudzi:) wogóle bardzo przestronnie i czysto:)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ryszard pisze:tak to naprawde fajne miejsce, jesc dają, klimatem nieco mi taki Rzym przypomina... tzn. Karczmę Rzym, toaleta tak duża jak całe Fudzi:) wogóle bardzo przestronnie i czysto:)
Chodzi o Bar Lando?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja bym raczej wolała iść do jakiegoś Pubu. Wolałabym siedzieć przy piwku i rozmawiać nienękana przez rozmaite zapachy dobiegające z kuchni, albo zmuszona do patrzenia jak inni jedzą. A przecież nie idę tam na obiad. Taka sama sytuacja będzie w Sowilo, choć tam jest więcej miejsca i mozna złączyć stoliki. A w Barze Lando jak? Tych ław się nie słączy tak łatwo. Ja na dzień dzisiejszy jestem za Champions Pub. moglibysmy zając ta wewnętrzna salkę. Choć wolałabym np. w Makasie, ale daje głowę że w sobotę będzie tam stanowczo za tłoczno i za głośno ( chyba, że chcecie zarezerwować pół baru tylko dla nas..
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Zigi pisze:
Ryszard pisze:tak to naprawde fajne miejsce, jesc dają, klimatem nieco mi taki Rzym przypomina... tzn. Karczmę Rzym, toaleta tak duża jak całe Fudzi:) wogóle bardzo przestronnie i czysto:)
Chodzi o Bar Lando?
tak, ale w sumie z głosowanie wychodzi Champions, sam tak zresztą zaznaczyłem w ankiecie:)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ryszard pisze:tak to naprawde fajne miejsce, jesc dają, klimatem nieco mi taki Rzym przypomina... tzn. Karczmę Rzym, toaleta tak duża jak całe Fudzi:) wogóle bardzo przestronnie i czysto:)
Nie umawiamy się na obiad czy na zwiedzanie toalety.. tylko na spotkanie forumowiczów
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

A jakie są przewidywane koszty tego spotkania.Czy trzeba będzie rezerwowac lokal.Bo może nie byc akurat miejsc.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

kowalski pisze:A jakie są przewidywane koszty tego spotkania.Czy trzeba będzie rezerwowac lokal.Bo może nie byc akurat miejsc.
Jak będzie trzeba zarezerwować, to się zarezerwuje. Doświadczenie ostatniego spotkania wskazuje, że nie trzeba rezerwować całego lokalu, a co najwyżej stolika na ok. 8 osób.
ODPOWIEDZ