Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

forum e-reda nie dla wszystkich

Regulamin; Uwagi i sugestie dotyczące działania forum e-reda.pl
Regulamin forum
Jesteś nowy? Przedstaw się w wątku Zapoznanie. Przedstawiając się, napisz skąd jesteś, o czym będziesz pisać na forum. Wpisy wyglądające na spam będą usuwane ;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

kriss pisze:Mam propozycje- przedstawcie to forum waszym znajomym , dajcie im przeczytać Wasze wypowiedzi .
Ciekaw jestem jakie będą wnioski.
Ale o co chodzi? Moi znajomi są na tym forum i się wypowiadają... Zresztą sporo znajomych poznałem właśnie na tym forum.
A to co Artur napisał o loży szyderców, to była ironia. Wiesz co to ironia?
kriss
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Wiem co to ironia.Chodziło mi o znajomych , którzy nie mieszkają w Redzie i nie znają tego forum.Będą bardziej obiektyne wnioski.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

kriss pisze:Wiem co to ironia.Chodziło mi o znajomych , którzy nie mieszkają w Redzie i nie znają tego forum.Będą bardziej obiektyne wnioski.
A niby dlaczego? Mieszkańcy Redy są jacyś inni? Macie racje - to forum nie jest dla wszystkich - jest dla mieszkańców Redy. Z tym się mogę zgodzić.
kriss
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Zigi ! odwaliłeś kawał roboty z tym forum, nagle pojawia sie ktoś nowy, podaje nowy temat a tu trzy strony ble ble tych samych osób i nic na temat to co ja mam mysleć. Może żle na to patrze? Nie wiem!
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

kriss pisze:Zigi ! odwaliłeś kawał roboty z tym forum, nagle pojawia sie ktoś nowy, podaje nowy temat a tu trzy strony ble ble tych samych osób i nic na temat to co ja mam mysleć. Może żle na to patrze? Nie wiem!
To proste! Nie każdy chce się wypowiadać! I mnie to nie przeszkadza. Przez ostatnie 30 dni forum e-reda.pl odwiedziło 4693 użytkowników. Każdy może się wypowiedzieć, ale rozumiem, że nie wszyscy muszą mieć na to ochotę.

A już na pewno rozumiem, że forumowicze nie wypowiadają się w tym temacie, bo są ważniejsze sprawy, chociażby budowa nowych osiedli, sprawa groźnego psa, czy sesja rady miejskiej. Każdy wypowiada się w temacie, który mu pasuje, i który go interesuje. Sorry, ale co to za temat "forum nie jest dla wszystkich"? Naprawdę się dziwisz, że inni w tym temacie się nie wypowiadają?

I nie dziw się, że się bronię. Podważyłeś obiektywizm i wiarygodność tego forum, to przedstawiam argumenty, które w mojej ocenie potwierdzają właśnie te cechy e-reda.pl.
kriss
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Ok.Może masz rację , mnie to nie martwi. Mieszkam w Redzie osiem lat , od sześciu pracuje na kompach i dopiero od dwóch tygodni wiem o tym forum.
Wniosek- popularności to chyba brakuje.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

4693 użytkowników w 30 dni to chyba dużo. Daje to 156 osób na dzień.

Z tego wynika jednak, że forum jest popularne.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Widocznie Reda wszystkich nie interesuje.Wystaczy nacisnąc google,znalezc REDĘ ,wybrac forum.2 lata wystarczą.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Gajos pisze:4693 użytkowników w 30 dni to chyba dużo. Daje to 156 osób na dzień.
No tak jest statystycznie ;)

Dodam przy okazji, że 39% użytkowników w ciągu tych 30 dni odwiedziło stronę e-reda.pl tylko jeden raz. Natomiast tych, co zaglądają na stronę często (przynajmniej 200 razy w ciągu ostatnich 30 dni) jest też całkiem sporo - 16%, czyli około 1700 użytkowników. Z tych 1700 też trzeba ciut odjąć, bo z pewnością niektórzy forumowicze wchodzą na stronę z różnych komputerów.

A statystycznie każdy użytkownik spędza średnio na forum 4:35 minuty podczas pojedynczych odwiedzin. Ale w porównaniu z ostatnim miesiącem długość odwiedzin wyraźnie wzrosła, bo przed miesiącem odwiedziny trwały średnio 3:47. Widać coraz więcej postów :)
kriss
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

8)Statystyka jest OK,wypowiedzi w większości też. Cały czas próbuje Tobie Zigi przedstawić moje spojrzenie- dużo użytkownikow ale otwierając główną stronkę na wiele tematów odpowiada jakiś "mistrz".
Chyba byle coś pisać bo wszechwiedzące te osoby to one nie są.
Cała reszta może być.
Przeglądałem stare wypowiedzi i od jakiegoś czasu tak jest.
To właśnie mi się nie podoba, tym bardziej że zostałem przez Tych forumowiczów zaatakowany na dzień dobry..
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Eee, chyba za bardzo wziąłeś sobie do serca wypowiedzi forumowiczów... Niektórych użytkowników znam już jakiś czas i wiem kiedy robią sobie jaja i nie mówią poważnie ;)
Mogę tylko prosić o wyrozumiałość starych użytkowników i podchodzenie do spraw zgłaszanych przez nowych użytkowników z większą powagą. A nowych użytkowników proszę o dystans i nie brania serio wszystkiego, co jest do nich kierowane :)

Myślę, że warto przy tej okazji odświeżyć wątek Zapoznanie, gdzie możemy bliżej użytkowników forum z większym stażem, a i o sobie można co nieco powiedzieć :) Szczerze zachęcam.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

W sumie Kriss ma trochę racji. Może trochę zbyt mocno go na początek potraktowaliśmy. Ale pierwszy post i od razy zapytanie. Wyglądało jak autoreklama.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Gajos pisze:...Ale pierwszy post i od razy zapytanie. Wyglądało jak autoreklama.
Czy była, czy nie, tego pewnie nie rozstrzygniemy. I dlatego w regulaminie jest wzmianka, że moderator może usunąć taki post bez podania przyczyny. Raz zrobiłem to ja, a raz inny moderator, a za trzecim razem zostało. I OK. :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

A mi się wydaje że kalski wypowiada sie podonie jak kriss.. Nawet maja podobne stwierdzenia.. Czy czasem to nie to samo IP? Może nie, ale może są dobrymi kolegami.. Tak jak my.. Stali bywalcy forum.. Nie mozna do nas miec pretensji, ze sobie żartujemy i że się znamy.. Kriss posiedzisz troche na forum.. powypowiadasz się.. toteż się z nami zap[oznasz i nie będzie ważne że ja mam "mistrza" a ty nie. Niedawno odbyło sie spotkanie forumowiczów.. Były te same osoby co zawsze a nawet mniej. to świadczy o tym, ze większość chce zostać anonimowymi i moze niech tak zostanie. ale nie można mieć pretensji, ze ci co chcą się znać i spotykać wypowiadają się bardziej swobodnie.. trzeba było przyjść na spotkanie i sie z nami zapoznać
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

nikt drogiego "nowego użytkownika" nie broni przed wypowiadaniem się na forum wielokrotnie częściej niż przez ostatnie 2 dni, dzięki temu zamiast wypowiedzi paru mistrzów, dojdzie nam też kriss. Jakież nastanie urozmaicenie...!
ODPOWIEDZ