Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ruch Palikota i Wolne Konopie za legalizacją marihuany!!!!!

Komentarze do wydarzeń politycznych
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja również się z tym zgadzam .
zedil45
Ja tu zaglądam
35 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Przykro stwierdzić, że mamy w Polsce tyle milionów IDIOTÓW głosujących na Ruch Palikota, PO, SLD.
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Staram się trzymać z daleka od naszej parodii polityki ale nie mogę się powstrzymać i wygarnę:

1. Geje na ziemi byli OD ZAWSZE i nie potrzeba im było żadnych przywilejów. W Polsce NIE SĄ prześladowani za swoją orientację. Natomiast twierdzenie, że ktoś "dąży do normalności" bo chce im dać PRAWA jest niedopuszczalne. Jakie prawa? Do wychowywania dzieci? Do małżeństw? Zastanówmy się dobrze. Jeżeli można opracować coś co pomoże jakiejś mniejszości to czemu nie, ale w żadnym wypadku niech to nie będzie coś co wręcz zaszkodzi rodzinom heteroseksualnym i postawi znak równości między jedną a drugą relacją. To nigdy nie będzie to samo a jak ktoś nie może tego zrozumieć to już pewnie nigdy nie zrozumie.

2. Uważam, że o stanie państwa bardzo źle świadczy zarabianie wielkich pieniędzy już z takich źródeł, jak: wyroby tytoniowe, alkohol, hazard. Do tego miałaby dołączyć trawka? Nie zapominajmy też o licznych zwolennikach legalizacji prostytucji (bo higiena, podatki itp). A co potem? Podatek od heroiny, handlu kobietami oraz od haraczy i wymuszeń? Legalizacja trawki spowoduje też obłożenie jej akcyzą taką, że użytkownikom ceny w pięty pójdą więc pewnie i tak będzie na rynku trawa "legalna" i "nielegalna". Inna sprawa to karanie za trawkę jak za ciężkie przestępstwo, to jest oczywista nadgorliwość i ... też populizm tylko w drugą stronę. Natomiast nie karanie nie oznacza legalizacji. To, że każdy sika do basenu nie oznacza, że powinno się na to otwarcie pozwalać.

Przy tym nie mam nic przeciwko lubiącym trawkę, nie przeszkadzają mi też ani geje ani dziwki damskie czy męskie. Moja wolność polega na tym że nie muszę się z nimi zadawać ani ich naśladować a ich wolność, że oni nie muszą ze mną gadać. A Palikot, jak ktoś wyżej wspomniał - zastosował taki jednorazowy populizm - bardzo skutecznie i naprawdę niezobowiązująco z jego punktu widzenia.

Na koniec składam złośliwie wyrazy współczucia dla zedila45 z powodu wyników wyborów.
wojgol1
Ja tu zaglądam
37 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

do tej pory powstrzymywałem się od komentarzy ale jak czytam
zedil45 pisze:Przykro stwierdzić, że mamy w Polsce tyle milionów IDIOTÓW głosujących na Ruch Palikota, PO, SLD.
to szlag mnie trafia... na jakiej podstawie oceniasz ludzi skoro większość z nich nawet nie znasz? bo zagłosowali na tą a nie inną opcję polityczną? a Ty na kogo glosowałeś? i dlaczego wg Ciebie ludzie głosujący na wymienione partię to idioci? zastanów się co i o kim piszesz...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

zedil45 pisze:Przykro stwierdzić, że mamy w Polsce tyle milionów IDIOTÓW głosujących na Ruch Palikota, PO, SLD.
A mi jest przykro, że ciągle jeszcze mamy w Polsce taką zatwardziałość i brak tolerancji dla cudzych poglądów, jakie tutaj prezentujesz. Masz szansę przerosnąć własnego mistrza ;-)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

g63361pd pisze:Geje na ziemi byli OD ZAWSZE i nie potrzeba im było żadnych przywilejów. W Polsce NIE SĄ prześladowani za swoją orientację. Natomiast twierdzenie, że ktoś "dąży do normalności" bo chce im dać PRAWA jest niedopuszczalne. Jakie prawa? Do wychowywania dzieci? Do małżeństw? Zastanówmy się dobrze...
Fajnie, że w końcu w Polsce rozpoczynają się tego typu dyskusje. Na pewno są one potrzebne.

Mnie tam się wydaje, że geje nie mają żadnych przywilejów, więc chyba lament nieuzasadniony. Jak ktoś ma potrzebę życia z osobą tej samej płci, to jego sprawa. Może być to związek partnerski, konkubinat, czy cokolwiek.

A jeśli chodzi o wychowywanie dzieci, to nie oszukujmy się - nikt nie da prawa do wychowywania dzieci parom heteroseksualnym. Problem w tym, że nie możemy zabronić wychowywać dzieci osobom samotnym - a kto miałby sprawdzać orientację seksualną osób samotnych? Wszystko można uregulować prawnie, ale nikt się nie zastanawia nad możliwością egzekwowania tego prawa. Także dzisiaj lesbijka może wychowywać dziecko. Wystarczy, że skorzysta z banku spermy (czy to w Polsce, czy zagranicą). I nikt jej nie będzie pytał o orientację seksualną.

Prawda jest taka, że dziecko wychowywane przez homoseksualistów nie miałoby żadnych problemów, gdyby była powszechna akceptacja dla tego zjawiska.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

zedil45 pisze:Przykro stwierdzić, że mamy w Polsce tyle milionów IDIOTÓW głosujących na Ruch Palikota, PO, SLD.
Zedil45 intelektualisto forumowy, jak nie masz nic sensownego do napisania to nie pisz, a jak masz ochotę się pożalić to należy zadzwonić pod ten numer 56-655-23-55 - AMEN:)

W pełni zgadzam się z Zigim i jego ostatnią wypowiedzią!
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

A ja uważam, że Ruch Palikota to zjawisko przejściowe bez przyszłości. Teraz w sejmie przekonają się że większość ich postulatów jest nie do zrealizowania i obumrą śmiercią naturalną.
reda29
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Zigi pisze:
. Jak ktoś ma potrzebę życia z osobą tej samej płci, to jego sprawa.
A właśnie Zigi zaczyna być tak, że to nie jego sprawa tylko robi się ogólnospołeczna. Nie obchodzi mnie co kto i z kim robi w alkowie, ale gdy wyłazi z tym na ulice wtedy mówię stop.
Pozdrawiam Ziomali
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Alfista pisze:
Zigi pisze:
. Jak ktoś ma potrzebę życia z osobą tej samej płci, to jego sprawa.
A właśnie Zigi zaczyna być tak, że to nie jego sprawa tylko robi się ogólnospołeczna. Nie obchodzi mnie co kto i z kim robi w alkowie, ale gdy wyłazi z tym na ulice wtedy mówię stop.
Z tym się zgodzę. Mnie też trochę drażni to ich nadmierne afiszowanie się na ulicach. Może dlatego, że ja ich toleruję i nie musi mnie nikt na siłę przekonywać.
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

[/quote] Nie obchodzi mnie co kto i z kim robi w alkowie, ale gdy wyłazi z tym na ulice wtedy mówię stop.[/quote]


Zgadzam się z Tobą !
reda29
Seeker
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

ArturB pisze:Seeker
- racja 10% glosujacych -> ok 5% obywateli tego kraju z tym że 50% nie glosowala wiec jest to jej obojetne
- nie pije prawie w ogole alkoholu , raz na pare miesiecy a juz na pewno nie pod budką z piwem
- nie 'jaram' ziola
- ukonczylem 2 wyzsze uczelnie
- jestem hetero seksualny
- glosowalem za RPP, za tolerancją, za nowoczesnoscia i za świeckim państwem, za prawami dla gejów, trans, za rownym traktowaniem WSZYSTYKICH obywateli tego kraju a nie tylko katolików. Za prawnym dzialajacym rozwiazaniem i kontrolą panstwa nad naroktykami lekkimi zamiast udawaniem iz delegalizacja rozwiaze problem. Ludziom w Polsce sie wydaje ze delegalizacja naprawia cokolwiek i zdelaglizowanie problemu cos naprawia a to nie prawda.
Nie napisałem, że wszyscy wyborcy RPP to menele (nie uogólniam), tylko że partia ta nie miałaby tak wysokiego poparcia gdyby nie zwolennicy trawki. Sam znam kilkunastu ("aż" albo "zaledwie") zwolenników Palikota i 100% z nich zagłosowało ze względu na legalizację marihuany, więc mam prawo twierdzić, że to główny powód tak wysokiego poparcia. Z resztą z sond, dostępnych choćby na Youtube, wynika to samo.
Nie uważam również za patolę ludzi, którzy piją/palą/jarają trawkę (za to za głupich już tak, bo tylko głupi szkodzi sam sobie), za to uważam za patolę redzkie klatkowo - podwórkowe menelstwo, bo je znam i wiem co sobą reprezentuje.
Nie wiem czy mogłem to teraz jeszcze jaśniej napisać.

Hasło "tolerancja" jest w Polsce nadużywane. Palikot niby jest za tolerancją, a jeszcze nie tak dawno sam tolerancyjny dla nadgorliwych katolików nie był. Znów hipokryzja, tak bardzo popularna w naszej polityce.

Toleruję gejów i innych odmieńców, nie oni mnie irytują a propaganda, którą ze sobą niosą. Nie ma potrzeby walki o prawa homoseksualistów, bo ich prawa są przestrzegane. Oni są tolerowani, nie są dyskryminowani i mają dokładnie takie same prawa jak my. Nikt ich nie pali na stosie i nie rzuca w nich kamieniami. Mogą np. wejść w związek z kobietą, jak każdy. Za to nie mogą oficjalnie wejść w związek z mężczyzną, jak każdy. Gdzie tu dyskryminacja? Każdy ma te sama prawa i ograniczenia. Mniejszość homoseksualna nie walczy jednak o swoje prawa, tylko o przywileje, bo przywilejem jest traktowanie akurat ich mniejszości w sposób priorytetowy i zmienianie prawa pod wpływem ich lobby oraz nacisków.

Nie popieram Korwina, ale czasem mówi mądre rzeczy i w odniesieniu do homków słuszną rzecz powiedział - równie dobrze można stworzyć mniejszość zwolenników seksu oralnego, dla której stworzy się dodatkowe prawa i przywileje, a potem dla nekrofilów, zoofilów i innych filów. Upodobania seksualne czy czyjeś zboczenia nie są powodem i argumentem by je manifestować i upolityczniać.

Jak na razie wychodzi na to, że idea "nowoczesnego państwa" Palikota kręci się wokół zioła, gejów, lesbijek oraz walce z kościołem. Rzeczywiście nowoczesność jak cholera. Znowu puste hasło bez pokrycia. Po prostu zagospodarował niszę społeczną, której wcześniej żaden polityk nie chciał nawet kijem ruszać. Słusznie ktoś powiedział, że ich postulaty są nie do zrealizowania, więc prędzej czy później umrą śmiercią naturalną. Ale wcześniej będzie cyrk, gorszy niż za czasów Leppera.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Seeker pisze: Toleruję gejów i innych odmieńców, nie oni mnie irytują a propaganda, którą ze sobą niosą. Nie ma potrzeby walki o prawa homoseksualistów, bo ich prawa są przestrzegane. Oni są tolerowani, nie są dyskryminowani
Sama twoja forma wypowiedzi pokazuje że nic nie wiesz o problemach tych ludzi.
- dziedziczenie
- rozliczanie z urzedem skarbowym
- prawo do rprezentowania wzajemnego wynikające z związku/małzenstwa
- nienawiść i brak tolerancji w spoleczenstwie wyuczona czesto przez kosciol
- pietnowanie jako elementu/degneratow polaczone z utozsamieniem geja jako potencjalnego pedofila np w kwestiach opieki nad dziecmi. Gej to nie jest facet latajacy z kutasem w przedszkolu. Co ciekawe katolicy chetnie powierzaja swoje dzieci ludziom moralnie w jednostkowych przypadkach uszkodzonym czesto bedacym pedofilami ale za to ubranymi w czarne sukienki.
Maja swoje problemy i chca ich zrozumeinia/wysluchania/naprawy zdroworozsadkowo a nie chca jakis specjalnyc praw poza to co wolno heteroseksualnym.

Ja na ten temat wiem tyle w skrucie ale pewnie problemow jest wiecej i mozna je rozwiazac tylko w prawie ogolnokrajowym
Artur
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Co ciekawe katolicy chetnie powierzaja swoje dzieci ludziom moralnie w jednostkowych przypadkach uszkodzonym czesto bedacym pedofilami ale za to ubranymi w czarne sukienki.
Hej kolego nie zagalopowałeś się zbytnio? Taki język rodem z Faktów i mitów może kogoś dotknąć.
Wyraz "często" to podłe nadużycie, człowiek średnio inteligentny zdaje sobie sprawę, że w każdym stadzie trafi się na "czarną owcę". To oczywiste.
Pozdrawiam Ziomali
ODPOWIEDZ