Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ruch Palikota i Wolne Konopie za legalizacją marihuany!!!!!

Komentarze do wydarzeń politycznych
Awatar użytkownika
Jeżyk
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Dalsza rozmowa nie ma sensu, dalej organizujcie te marsze, kumajcie się z pedałami i Palikotem oraz trzymajcie z lewakami czytaj Młodzi Socjaliści.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Jeżyk pisze:Dalsza rozmowa nie ma sensu, dalej organizujcie te marsze, kumajcie się z pedałami i Palikotem oraz trzymajcie z lewakami czytaj Młodzi Socjaliści.
Ty masz jakies problemy osobowościowe czy co ?
Artur
Awatar użytkownika
Jeżyk
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

ArturB pisze:
Jeżyk pisze:Dalsza rozmowa nie ma sensu, dalej organizujcie te marsze, kumajcie się z pedałami i Palikotem oraz trzymajcie z lewakami czytaj Młodzi Socjaliści.
Ty masz jakies problemy osobowościowe czy co ?
Co masz na myśli ?

Po prostu nie popieram legalizacji i tego co się dzieje z Polską, żeby Palikot miał 10% to jakiś nieśmieszny żart. A Ci co są za legalizacją to kumają się z lewakami i pederastami to jest nie smaczne.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

to że PO wygrało to też żart :P no ale cóż, jesteśmy skazani na kolejne 4 lata Irlandii ...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

1) Nie przyjmujesz do wiadomości iż 10% obywateli tego kraju myśli ma światopogląd znacząco inny niż ty.
2) 10% obywateli uważa iż delegalizowanie problemu nie rozwiązuje problemu - to odnośnie marihuany i mają prawo tak uważać a ani oni ani ty nie macie monopolu na prawdę
3) być socjalistą to taki sam światopogląd i przekonania jak być radykałem prawicowym, katolickim czy liberałem tyle że inny punkt widzenia ale ani gorszy ani lepszy
4) sformułowanie 'kumacie się z pedałami' obnaża braki edukacyjne a także homofobię, uważaj bo jeśli osoby z takim podejściem jak ty do innych będą mieć większość a będą mieć inny pogląd niż ty to Cie zdepczą ten miecz jest obusieczny , warto popatrzeć na historię, polacy, żydzi, węgrzy, cyganie, homoseksualiści nie pasowali niemcom, inteligencja polska bolszewikom, kaszubi polakom, tutsi hutu, to zawsze kończy się pogromem i boli wszystkich pozniej bo nagle sie okazuje iż ktos radykalny ma w swej rodzinie kogos kto nie pasuje do radykalnego obrazka.
Seeker
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A ja się po części zgadzam ArturB, z tym zastrzeżeniem, że 10% głosujących, nie obywateli kraju. Ponadto wątpię żeby nadszedł dzień, w którym większość Polaków będzie darzyć ogromną sympatią inne pedały niż te od roweru/samochodu. Jednak pewne odchylenia dotyczyły, dotyczą i zawsze będą dotyczyć marginesu społeczeństwa. Zgodnie z zasadą demokracji to większość decyduje, a nie mniejszość. Niestety takie jednostki jak Biedroń tego nie rozumieją. Jego dostanie się do Sejmu to jakaś żenada. Z drugiej strony czy można się dziwić takiemu wysokiemu poparciu RPP, skoro w samej Redzie żyje spora banda meneli, która 3/4 swojego życia spędza chlejąc piwo pod klatką albo na podwórku, a możliwość zajarania sobie od czasu do czasu zioła traktuje jako jedyną atrakcję życiową? Tym ludziom nic więcej do szczęścia nie potrzeba i nic poza blantem ich nie obchodzi. Nigdy do wyborów nie chodzili, teraz poszli bo ktoś o ziołach wspomniał. Taka rzeczywistość.
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Seeker
- racja 10% glosujacych -> ok 5% obywateli tego kraju z tym że 50% nie glosowala wiec jest to jej obojetne
- nie pije prawie w ogole alkoholu , raz na pare miesiecy a juz na pewno nie pod budką z piwem
- nie 'jaram' ziola
- ukonczylem 2 wyzsze uczelnie
- jestem hetero seksualny
- glosowalem za RPP, za tolerancją, za nowoczesnoscia i za świeckim państwem, za prawami dla gejów, trans, za rownym traktowaniem WSZYSTYKICH obywateli tego kraju a nie tylko katolików. Za prawnym dzialajacym rozwiazaniem i kontrolą panstwa nad naroktykami lekkimi zamiast udawaniem iz delegalizacja rozwiaze problem. Ludziom w Polsce sie wydaje ze delegalizacja naprawia cokolwiek i zdelaglizowanie problemu cos naprawia a to nie prawda.
strfibur
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Seeker pisze: Jego dostanie się do Sejmu to jakaś żenada.
Tym ludziom nic więcej do szczęścia nie potrzeba
Nigdy do wyborów nie chodzili, teraz poszli bo ktoś o ziołach wspomniał. Taka rzeczywistość.
W takim razie wybór pozostałych 459 posłów oraz 100 senatorów również jest żenadą, bo były to te same wybory.
A kto to jest Biedroń???

A co to jest szczęście ?
Zadaj to pytanie wszystkim a otrzymasz 30 i parę milionów różnych odpowiedzi.

Ci o których piszesz to pewnie teraz też nie poszli. Może nawet nie wiedzieli że takie coś było
strfibur
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

ArturB pisze:Seeker
- racja 10% glosujacych -> ok 5% obywateli tego kraju z tym że 50% nie glosowala wiec jest to jej obojetne
- nie pije prawie w ogole alkoholu , raz na pare miesiecy a juz na pewno nie pod budką z piwem
- nie 'jaram' ziola
- ukonczylem 2 wyzsze uczelnie
- jestem hetero seksualny
- glosowalem za RPP, za tolerancją, za nowoczesnoscia i za świeckim państwem, za prawami dla gejów, trans, za rownym traktowaniem WSZYSTYKICH obywateli tego kraju a nie tylko katolików. Za prawnym dzialajacym rozwiazaniem i kontrolą panstwa nad naroktykami lekkimi zamiast udawaniem iz delegalizacja rozwiaze problem. Ludziom w Polsce sie wydaje ze delegalizacja naprawia cokolwiek i zdelaglizowanie problemu cos naprawia a to nie prawda.
Tłumaczysz się jakbyś miał coś na sumieniu.

Czy te 50% tak rzeczywiscie jest obojetne. Uważam ze jest to również forma głosowania. Pokazanie politykom że mają niewiele do zaoferowania. Tylko nasi politycy tego nie rozumieją. Jakby tak do urny poszła tylko jedna osoba i zagłosowała obojetnie na jaką partię to przecież byłby wielki triumf - 100% poparcia i 460 mandatów.
Gdyby znalazł sie ktoś kto potrafiłby trafić do tych 50% to miałby lepszy wynik niż pozostale partie razem wzięte i na dodatek nie musiałby szukac koalicjanta do tworzenia rządu
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

strfibur pisze: Tłumaczysz się jakbyś miał coś na sumieniu.
Nie to nie tak, primo trzeba mieć odwagę w takim kraju jak polska napisać w/w secundo zadaje kłam chociażby swoją osobą jakoby na RPP głosowali (co jest modne w tv i nawet tu na forum) wyłącznie ćpuni, menele, element .
Jak by przedmówca zadał sobie trud popatrzenia w wyniki wyborów np na tvn24 i kto głosował na RPP to by nie plutł takich bzdur.
50% wyborców RPP to dawni wyborcy PO.
> 50% to ludzie ponizej 40roku zycia, a >30% ponizej 25 roku
Młodzi ludzie to nie element i patologia a przyszłośc tego kraju.
Artur
strfibur
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Jesli nawet ktoś pije, pali, czasami zajara, ma nie najwyższe wykształcenie a na dodatek byłby odmienny seksualnie ale zachowuje się w granicach prawa, pracuje i na czas płaci podatki to i tak dla niektórych jest pewnie menelem. Dla mnie jest takim samym obywatelem tego kraju jak nie przymierzając "bożyszcze jednej i słusznej parti".

U nas pokutuje przekonanie że najlepiej to się nie wyróżniać z tłumu.
W zwiazku z tym przypomniało mi się takie coś, chyba z kabaretu "Pod Egidą"
Jakim być lepiej , łysym czy głupim?
Lepiej być głupim bo mniej się rzuca w oczy.
Dowcip z dawnych czasów jakieś 40 lat temu kiedy to w modzie były długie włosy, nawet u facetów.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ArturB pisze: - glosowalem za RPP, za tolerancją, za nowoczesnoscia i za świeckim państwem, za prawami dla gejów, trans, za rownym traktowaniem WSZYSTYKICH obywateli tego kraju a nie tylko katolików. Za prawnym dzialajacym rozwiazaniem i kontrolą panstwa nad naroktykami lekkimi zamiast udawaniem iz delegalizacja rozwiaze problem. Ludziom w Polsce sie wydaje ze delegalizacja naprawia cokolwiek i zdelaglizowanie problemu cos naprawia a to nie prawda.
Nie głosowałam za RPP z obawy, że jako nowa partia, bez żadnego doświadczenia w parlamencie, mogą sobie po prostu nie poradzić. Zwłaszcza w nadchodzących ciężkich czasach. Mają cztery lata, by pokazać, czy w następnych wyborach warto na nich oddać głos czy wręcz przeciwnie - okażą się większą porażką od LPR czy Samoobrony parę lat temu.
Natomiast z wszystkimi powyższymi argumentami Artura całkowicie się zgadzam. Można uważać Palikota za chama i świra - nie zmienia to jednak faktu, że temu facetowi bliżej jest do normalności, która mi odpowiada (pomimo tego, iż z nie wszystkimi jego poglądami się zgadzam), niż do normalności, którą usiłuje wprowadzić PiS.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

ArturB pisze:
Jeżyk pisze:Dalsza rozmowa nie ma sensu, dalej organizujcie te marsze, kumajcie się z pedałami i Palikotem oraz trzymajcie z lewakami czytaj Młodzi Socjaliści.
Ty masz jakies problemy osobowościowe czy co ?
Porblemy osobowościowe może nie, ale generlanie nasz kolega jako kibic zapewne chciałby państwa propagowanego prze ludzi z gniazd na stadionach i ślepo wierzy w to ,że Nowa Prawica to jedyne słuszne rozwiązanie zamiast samemu ruszyć głową powtarzają wszędzie to samo "nie głosujcie za pedałami, niech marihuana nie zaślepi wam słusznego wyboru" itp. (wnioskuje po tym co pisze i co ogólnie kibice myślą o polityce, dodam,że sam jestem kibicem ale wybieram na podstawie swoich poglądów a nie czyichś)

Zrozum, że nie wszyscy głosujący na RPP palą zioło, orgaanizują marsze i stoją za pedałami, a myślę, że nawet większośc jest akurat przeciwna temu ale pasują im inne postulaty RPP.

A jeszcze a propos tego ,że Twoim zdaniem wszyscy głosujący za RPP kumają się z lewakami i pederastami itp. to mam rozumieć, że Ty jako fan Orląt kumasz się z tymi małoletnimi , którzy uskuteczniają pseudo "chuligankę" na stadione i wożą się w kurtkach "Redzcy Fani"? Zapewne tak nie jest ale idąc twoim tokiem rozumowania tak bym właśnie pomyślał.

Także nie uogólniajmy....
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

ArturB pisze: - glosowalem za RPP, za tolerancją, za nowoczesnoscia i za świeckim państwem, za prawami dla gejów, trans, za rownym traktowaniem WSZYSTYKICH obywateli tego kraju a nie tylko katolików. Za prawnym dzialajacym rozwiazaniem i kontrolą panstwa nad naroktykami lekkimi zamiast udawaniem iz delegalizacja rozwiaze problem. Ludziom w Polsce sie wydaje ze delegalizacja naprawia cokolwiek i zdelaglizowanie problemu cos naprawia a to nie prawda.
ArturB pisze: 50% wyborców RPP to dawni wyborcy PO.
> 50% to ludzie ponizej 40roku zycia, a >30% ponizej 25 roku
Młodzi ludzie to nie element i patologia a przyszłośc tego kraju.
Zgadzam się w 100%. Mam bardzo podobne zdanie, a też nie uważam się za menela i patologię
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze: Można uważać Palikota za chama i świra - nie zmienia to jednak faktu, że temu facetowi bliżej jest do normalności, która mi odpowiada (pomimo tego, iż z nie wszystkimi jego poglądami się zgadzam), niż do normalności, którą usiłuje wprowadzić PiS.
Z ust mi to wyjęłaś Salamandro. Mam takie samo zdanie
ODPOWIEDZ