Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Anatomia Upadku

Komentarze do wydarzeń politycznych
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Drogi kolego Seeker
mogę Ci tylko powtórzyć:
Żadna prawda nie jest prawdziwa jeżeli nie potwierdza mojej prawdy.
reda29
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Seeker pisze:rosjanie.... pewnie mają czym szantażować nasze władze.
litości...
To ruscy co miesiąc wyłażą z krucjatą pod Pałac Prezydencki?!
To ruscy wciąż jątrzą i buntują maluczkich?
To w końcu ruscy domagają się tego na co jednak nie odpowiedzialeś: CO MOŻNA BYLO ZROBIĆ poza - miec pretensje?!
O WSZYTSKO?
Naprawdę nie widzisz tego że caly ten cyrk jest jedną wielka manipulacją wciąż reaktywowaną BYNAJMNIEJ NIE PRZEZ RUSKICH?!
acha - jesteś bardzo rzeczowy.
Skąd wiesz o tym co powiedział Sikorski i komu?
I nie powtarzaj co "jedna baba drugiej babie"
Ani Sikorski ani Prezes nie potwierdzają tego ....bo są zapisy tych rozmów.
Wiesz co mne osobiście irytuje?
Gadasz z kimkolwiek - dochodzisz do faktow i argumentów - to ci robią MYK - i jakiegoś królika wyciagają...przepraszam:
"...Po przeanalizowaniu wszystkiego co jest związane ze sprawą..."
moim zdaniem narod podzielił się na dwie grupy:
tych co uznali że wiedzą co się stało
i tych których nic i nikt nigdy nieprzekona.
Do których należysz i dlaczego?
Odpowiesz? No - przekonaj mnie że nie mam racji - ja jestem racjonalistą!
good by my love, good bye...
Seeker
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

reda29 pisze:Drogi kolego Seeker
mogę Ci tylko powtórzyć:
Żadna prawda nie jest prawdziwa jeżeli nie potwierdza mojej prawdy.
Skoro tak twierdzisz to nie ma sensu z Tobą rozmawiać
Podmiejski pisze: litości...
To ruscy co miesiąc wyłażą z krucjatą pod Pałac Prezydencki?!
To ruscy wciąż jątrzą i buntują maluczkich?
To w końcu ruscy domagają się tego na co jednak nie odpowiedzialeś: CO MOŻNA BYLO ZROBIĆ poza - miec pretensje?!
O WSZYTSKO?
Naprawdę nie widzisz tego że caly ten cyrk jest jedną wielka manipulacją wciąż reaktywowaną BYNAJMNIEJ NIE PRZEZ RUSKICH?!
acha - jesteś bardzo rzeczowy.
Skąd wiesz o tym co powiedział Sikorski i komu?
I nie powtarzaj co "jedna baba drugiej babie"
Ani Sikorski ani Prezes nie potwierdzają tego ....bo są zapisy tych rozmów.
Wiesz co mne osobiście irytuje?
Gadasz z kimkolwiek - dochodzisz do faktow i argumentów - to ci robią MYK - i jakiegoś królika wyciagają...przepraszam:
"...Po przeanalizowaniu wszystkiego co jest związane ze sprawą..."
moim zdaniem narod podzielił się na dwie grupy:
tych co uznali że wiedzą co się stało
i tych których nic i nikt nigdy nieprzekona.
Do których należysz i dlaczego?
Odpowiesz? No - przekonaj mnie że nie mam racji - ja jestem racjonalistą!
Moim celem nie jest przekonanie Cię, że nie masz racji, tylko poznanie wszystkich argumentów jakie posiadasz. Twoich i każdej inne osoby. Mało ich ale lepsze to niż nic.

Wiem co pisał Sikorski, bo sam się przyznał, to akurat żadna tajna informacja.

Wspominanie zmarłych to nie jest cyrk, system wartości chyba Ci się przestawił. Przeszkadzają tam komuś? Nie zauważyłem a widziałem nie raz i nie dwa na żywo. Ludzie którzy chcą o sprawie zapomnieć bez jej wyjaśnienia to dla mnie tchórze, no ale nikt się nie musi ze mną zgadzać.

Jakbyś pisał mniej chaotycznie, to by mi Twoje pytania nie uciekały. Odpowiadając na Twoje pytanie - ja do nikogo nie należę, a żeby kogoś przekonać, trzeba mieć argumenty.

Śmieszy mnie niezmiernie teza, że to niby PiS, Kaczyński i Macierewicz wszystkim sterują. Przecież w zamach wierzy 3 razy więcej ludzi niż wynosi cały ich elektorat, a pewnie nie każdy wyborca PiS wierzy w zamach. To jakim cudem? To ma mały związek z nimi, za to większy z nieporadnością i ułomnością polskich władz, które nie potrafią doprowadzić sprawy do końca oraz z tym, że ta sprawa śmierdzi. Ludzi umieją sami analizować fakty i to co mówią sobie Macierewicz / Tusk / whatever, nie ma aż takiego znaczenia.
Ostatnio zmieniony |7 Kwi 2013|, o 23:12 przez Seeker, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

"Jakbyś pisał mniej chaotycznie, to by mi Twoje pytania nie uciekały"

Kolega Podmiejski już dwa razy pytał Co należało zrobić innego ? żeby Ci pytania nie uciekały ale odpowiedzi nie ma .
Ostatnio zmieniony |7 Kwi 2013|, o 17:48 przez reda29, łącznie zmieniany 1 raz.
reda29
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Ciekawy jestem, czy jeżeli się okaże która teoria jest prawdziwa to czy ludzie którzy byli w komisjach, pisali raporty i głośno w mediach swoje racje wykrzykiwali będą w jakiś sposób z tego rozliczani, że przez tyle czasu okłamywali całą rzeszę Polaków.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Polecam dla zainteresowanych opinią nie polityków, lecz tych, którzy profesjonalnie zajmują się od lat wyjaśnianiem katastrof lotniczych.
( Kolega Seeker oczywiście bardziej wierzy p. A. Gargas autorce "Anatomii upadku" )

http://www.plar.pl/news/576/Artyku%C5%8 ... _3/13.html
reda29
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Huherko pisze:Ciekawy jestem, czy jeżeli się okaże która teoria jest prawdziwa to czy ludzie którzy byli w komisjach, pisali raporty i głośno w mediach swoje racje wykrzykiwali będą w jakiś sposób z tego rozliczani, że przez tyle czasu okłamywali całą rzeszę Polaków.
nie chcę cię rozczarować - nic takiego nie będzie.
Nie ma takiej teori która spójnie poprowadziłaby wszystko od początku do końca.
Taka katastrofa to zlożone zjawisko - wszystko musi się połączyć by zaistniała.
Obecne oficjalne wyjaśnienie przyczyn nie daje marginesu prawdopodobieństwa innym niż podane - przyczynom.
Na wypłynięcie jakichś nadzwyczajnych dowodow nie ma co liczyć - ludzie którzy znają się na tym dawno pozamykali temat.
To co wciąż wypływa to jakieś dywagacje do których szuka się dowodów - łącznie z ekspertami popierającymi to wszystko.
Niewątpliwie media - i to z obu stron "kreują rzeczywistość".
Jeśli masz na mysli ludzi którzy mieli swój udział w opubikowanym raporcie - kto znich wykrzykiwał swoje racje?
To zawodowcy - złozyli zawodowy raport a nie jest ich winą ze wiedza zainteresowanych nie zawsze dorówuje zainteresowaniu...
Zresztą - dlatego przygotowuje się zespół który ma przetłumaczyć raport na polszczyznę pospolitą.
Bo - kto przeczytał ten raport? a - kto zrozumiał? To nie jest literatura beletrystyczna.
To suche fakty i wnioski.
Raport wciąż wisi w sieci - do zapoznania.
Ze zrozumieniem jest gorzej.
A z pogodzeniem się z wnioskami z niego - uuuuu,....ale nie będę się powtarzał.
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Kolego Seeker.
Jestem pewien że nie widziałeś tych "spotkań" na żywo a powiem ci: tego poziomu nienawiści nic nie tłumaczy!
Nawet twoja teza: "Ludzie którzy chcą o sprawie zapomnieć bez jej wyjaśnienia to dla mnie tchórze, no ale nikt się nie musi ze mną zgadzać." opierająca się...
no własnie na czym?
Raport juz jest!
Tylko nie chcesz w niego uwierzyć!
Zauważyłeś że stoisz po stronie która nie dąży do wyjaśnienia przyczyn katastrofy
tylko wciaż podaje nowe teorie i żąda udowodnienia że nie ma racji!!
good by my love, good bye...
Seeker
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Podmiejski pisze:Kolego Seeker.
Jestem pewien że nie widziałeś tych "spotkań" na żywo a powiem ci: tego poziomu nienawiści nic nie tłumaczy!
Nawet twoja teza: "Ludzie którzy chcą o sprawie zapomnieć bez jej wyjaśnienia to dla mnie tchórze, no ale nikt się nie musi ze mną zgadzać." opierająca się...
no własnie na czym?
Raport juz jest!
Tylko nie chcesz w niego uwierzyć!
Zauważyłeś że stoisz po stronie która nie dąży do wyjaśnienia przyczyn katastrofy
tylko wciaż podaje nowe teorie i żąda udowodnienia że nie ma racji!!
Widzisz Boże i nie grzmisz...bo Ty wiesz lepiej ode mnie co ja widziałem. Już był taki jeden jasnowidz tutaj co wszystko o mnie wiedział. To powiedz mi jeszcze co zjem jutro na obiad, bo żona jeszcze się nie pochwaliła, a jestem ciekawy?

Tam jest więcej happeningu niż nienawiści i powie to każdy kto tam był. Tak jak z resztą na Marszu Niepodległości. A kilka czarnych owiec to się trafi wszędzie niestety. Nienawiść to była na spotkaniach organizowanych przez Palikota na Krakowskim Przedmieściu, gdzie młode pijane głąby rzucały kamieniami w modlących się ludzi i sikały na krzyże, co zresztą też widziałem na własne oczy.

Wiesz, ja też mogę odbić piłeczkę...
Raport już dawno został obalony w wielu punktach - to też już jest w sieci, pisałem o tym.
Tylko nie chcesz w to uwierzyć!
A Ty zauważyłeś, że stoisz po stronie, która przyjmuje ślepo wszystko co jej powiedzą w Wybiórczej, nawet jak jest to bez sensu?
...tylko po co. To niekończąca się opowieść.
reda29 pisze: ( Kolega Seeker oczywiście bardziej wierzy p. A. Gargas autorce "Anatomii upadku" )
Generalnie nie lubię się podpierać "autorytetami", to takie tvn-owskie. Oni tam mają nawet "eksperta" od robienia jajecznicy. Samej Gargas niekoniecznie wierzę, ale podpisującej się pod tymi tezami ponad setce doświadczonych profesorów uczelni technicznych w Polsce już bardziej. To ludzie, którzy mają odpowiednią wiedzę, którą dodatkowo przelali na papier i można to sobie samemu sprawdzić, no ale mam wrażenie, że się znowu powtarzam.

Po drugiej stronie jakoś nie widać tłumów "autorytetów", tylko ludzi pokroju astrofizyka Artymowicza, który o wypadkach lotniczych wie tyle, co Krystyna z Sosnowca. Dlaczego ich się nie zaprasza do publicznych mediów, tylko specjalistów od liczenia gwiazd z Toronto? Bo przeczą oficjalnej wersji. Zresztą w tym filmie opinie to margines, nikt nie kazał Tuskowi czy Kopacz mówić tego co powiedzieli, a Ruskim niszczyć miejsca wypadku. Rozumiem, że to Gargas tam biegała z łopatą?

Zmieniając temat warto dodać, że jutro w TVP lecą oba filmy - najpierw science fiction Śmierć Prezydenta, a potem Anatomia Upadku. Strzelam, że będzie również debata "ekspertów", którzy będą nam tłumaczyć co właśnie obejrzeliśmy i jak mamy to rozumieć, bo jesteśmy ułomni i potrzebujemy "ekspertów", żeby nam to wyjaśnili

Żeby nie było, że znowu nie odpowiadam na pytania - "co można było zrobić?". Jeżeli polskie władze są w to umoczone, a istnieje taka możliwość, to pytanie jest nietrafione, ponieważ wiadomo, że będą mataczyć. Jeżeli nie są, to należy zadać inne pytanie - "czego nie należało robić?". Nie należało oddawać śledztwa Rosjanom i należało już dawno powołać wspólną komisję, międzynarodową czy nie i wyjaśnić raz na zawsze wszystkie wątpliwości, bo inaczej to będzie trwać do momentu aż wybuchnie wojna domowa i w końcu jedna strona przekona drugą do swoich racji w mniej cywilizowany sposób
Ostatnio zmieniony |8 Kwi 2013|, o 18:46 przez Seeker, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

ufff....
uważasz że odpowiedziałeś na pytanie CO MOŻNA BYŁO ZROBIĆ?
Dobrze - wyobraź sobie że Premierem był Jarosław K i jego brat Prezydent uległ wypadkowi.
CO ROBI?
Zmuszamy Ruskich by robili co my chcemy na ich suwerennym terytorium?
Nie oddajemy im śledztwa - ale jak to dokładnie, fizycznie?....
CO ROBIMY?!
Powołujemy międzynarodową komisję...a ruscy mówią "nielzja"
I CO IM ZROBISZ ?
Samolot leży u nich. Ciała, dowody - WSZYTSKO JEST NA TERENIE SUWERENNEGO PAŃSTWA.
To co - wysyłamy GROM czy co?
No - CO ROBIMY PONAD TO CO SIĘ STALO?
Trzeba bylo to trzeba było tamto - zupełnie jakby to bylo wyjść z domu i pójść do Smoleńska!!!
A powiedz mi - stawiamy sprawę na ostrzu noża - znaczy "zaraz wojna" i myslisz że ktokolwiek nas poprze?!
Co ty mapy nie oglądałeś?!
Ale coś ci powiem - wyobraź sobie że ich samolot spadł u nas....
I u wpuszczamy ich komisję żeby robili u nas co będą chcieli?!
ufff...
Narzekać to "sztuka dla sztuki" - rozpraw sie więc z tym co napisałem.
good by my love, good bye...
Seeker
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Podmiejski pisze:ufff....
uważasz że odpowiedziałeś na pytanie CO MOŻNA BYŁO ZROBIĆ?
Dobrze - wyobraź sobie że Premierem był Jarosław K i jego brat Prezydent uległ wypadkowi.
CO ROBI?
Zmuszamy Ruskich by robili co my chcemy na ich suwerennym terytorium?
Nie oddajemy im śledztwa - ale jak to dokładnie, fizycznie?....
CO ROBIMY?!
Powołujemy międzynarodową komisję...a ruscy mówią "nielzja"
I CO IM ZROBISZ ?
Samolot leży u nich. Ciała, dowody - WSZYTSKO JEST NA TERENIE SUWERENNEGO PAŃSTWA.
To co - wysyłamy GROM czy co?
No - CO ROBIMY PONAD TO CO SIĘ STALO?
Trzeba bylo to trzeba było tamto - zupełnie jakby to bylo wyjść z domu i pójść do Smoleńska!!!
A powiedz mi - stawiamy sprawę na ostrzu noża - znaczy "zaraz wojna" i myslisz że ktokolwiek nas poprze?!
Co ty mapy nie oglądałeś?!
Ale coś ci powiem - wyobraź sobie że ich samolot spadł u nas....
I u wpuszczamy ich komisję żeby robili u nas co będą chcieli?!
ufff...
Narzekać to "sztuka dla sztuki" - rozpraw sie więc z tym co napisałem.
Myślę, że jestem za głupi, żeby wymienić wszystko co można było zrobić. Podałem istotne przykłady.

Rozprawiam się
Zaczynam od przykładu Rumuni - członka NATO. Kopiuję na chamaka z http://blogmedia24.pl/node/34387

W poniedzialek, 26 lipca 2010 r. okolo godziny 14:00 w czasie cwiczen w rumunskich Karpatach rozbil sie helikopter "Yasur" CH-53 Izraelskich Sil Powietrznych (IAF). Zginelo 6 zolnierzy izraelskich oraz rumunski oficer lacznikowy. Izraelczycy to: dwoch pulkownikow i dwoch majorow lotnictwa oraz mechanicy lotniczy: porucznik i sierzant. Byly to dwa zespoly , ktore pilotowaly na zmiane helikopter. Wykonywali oni loty na niskiej wysokosci w formacji obejmujacej dwa helikoptery. Oficjalnie twierdzi sie, ze cwiczenia byly rutynowe. Nieoficjalnie wiadomo, ze wybrano teren zblizony do pewnych obszarow w Iranie.
Przesledzmy dzien po dniu, a bedzie ich doprawdy malo, bo tylko kilka, od poczatku akcji ratunkowej i wstepnych badan, do ich zakonczenia.

PONIEDZIALEK
Natychmiast po katastrofie, dowodca IAF, gen. Ido Nehushtan zadzwonil do swojego odpowiednika w lotnictwie rumunskim. Uzgodnili, ze sledztwo beda prowadzic razem. A w Izraelu, wladze zaprosily rodziny ofiar do bazy lotniczej Tel Nof, gdzie sie nimi zaopiekowano, a jednoczesnie na biezaco informowano o sytuacji.

WTOREK
Rano przylatuja do Rumunii dwa izraelskie wojskowe samoloty transportowe "Hercules" C-130. Wysiada z nich 60 zolnierzy pod dowodztwem pulkownika. Sa to czlonkowie elitarnej Air Forces Rescue Unit 669 oraz zespol psow tropicielskich "Oketz". A do tego lekarze, eksperci sledczy, rabini oraz rzecznik prasowy calej tej misji.
Czesc szybko zalozyla kilka baz w poblizu miejsca katastrofy oraz laboratorium medyczne. W pobliskiej rumunskiej bazie lotniczej zalozone juz bylo centrum komunikacyjne majace bezposrednie polaczenie video z dowodztwem w Izraelu.
Rumuni znajduja czarna skrzynke i natychmiast przekazuja ja Izraelczykom. Ci przewoza je do swego kraju.

SRODA
Teren katastrofy kolo miejscowosci Zarnesti polozony byl w gorach na wysokosci ponad 2 000 m., wiec jako srodkow transportu uzyto 3 helikopterow "Sikorsky" CH-53 "Sea Stallion". Kazdy z nich jest w stanie przewiezc 55 zolnierzy albo 24 nosza. Izraelscy ratownicy prowadza poszukiwania oraz demontuja istotne czesci rozbitego helikoptera, ktore zabieraja ze soba.
Zwloki zabitych przewiezione zostaja do szpitala w Brasov, gdzie udala sie tez ekipa izraelskich lekarzy i sledczych. Po badanich, zwloki zolnierzy zostaly przewiezione do Izraela

CZWARTEK
Do Izraela wracaja pierwsi czlonkowie ekipy ratowniczej. Operacja dobiega konca.


Coś chciałbyś do tego dodać? Można? Można. Tylko trzeba chcieć
Oni nas nie wpuścili, a myślisz, że my zrobilibyśmy tak samo? Jestem w stanie założyć się o browara, że w podobnej sytuacji polskie władze ze strachu oddałyby wszystko w ręce Rosjan.

Kolejna sprawa - samolot prezydencki w świetle prawa jest eksterytorialną częścią Polski, a nie częścią suwerennego państwa o nazwie Rosja, więc teoretycznie wara od niego Ruskim.

Nie chcę Ci przypisywać nie Twoich słów, więc potwierdź - czy Ty sugerujesz, że Rosjanie nie mieliby wystarczająco dużo dobrej woli, żeby na prośbę tuskowego rządu oddać nam prowadzenie śledztwa? No przecież wg rządu Rosjanie wykazywali się ogromną ilością dobrej woli i nie utrudniali nam śledztwa.

Mapę to akurat znam świetnie ale pisałem już wcześniej, że żadnej wojny by nie było. Nikt by nie stawiał sprawy na ostrzu noża, bo to bez sensu. Życia zmarłym nie zwróci ale prawdę poznać należy.

Moim zdaniem, nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem, jak zwykle polskie władze nie popisały się znajomością przepisów i logicznego myślenia (albo to było celowe). Mówiąc o komisji miałem na myśli komisję, w której zebrano by wszystkich "ekspertów" Laska i Macierewicza, a następnie wyjaśniono Polakom wszystkie wątpliwości. Można by było przy tym zaangażować część ludzi z innych krajów, gdzie dobrych specjalistów nie brakuje.

Wyobraź sobie świat bez wojen polsko-polskich, ciągłych oskarżeń, marszów, teorii i postów Seekera na redzkim forum. Czy wizja takiego świata nie brzmi jak opis raju na Ziemi? To zastanówmy się teraz, dlaczego tego nie skończono, skoro można to zrobić.

Czy to jak zawsze wg Wybiórczej i Faktów wina Kaczyńskiego? Nie. Macierewicz i spółka od dawna domagają się komisji międzynarodowej, a Laska zapraszali na dyskusję wielokrotnie. Z przyjemnością razem zasiądą w komisji, co od dawna mówią.

Zobaczmy teraz co robi Tusk, Lasek i spółka. Zawiązują swoją własną nową komisję, uciekają przed jakąkolwiek debatą, olewają każdego kto myśli inaczej, wyzywając od zła wcielonego, bez podania żadnej argumentacji. Czy to jest zachowanie ludzi, którzy chcą wyjaśnienia sprawy? Nawet jeżeli ich zdaniem mają 100% racji, a inni błądzą, nawet jeśli musieliby się powtarzać, to czy dla dobrej atmosfery w Polsce nie powinni wspólnie zasiąść w komisji i obalić wszystkie inne tezy swoimi argumentami, których są tak pewni? No przecież co to dla nich, przecież oni wszystko wiedzą, bez trudu ośmieszyliby Macierewicza i spółkę, raz na zawsze zakończyliby tę dyskusję, zniszczyli PiS i uratowali zdrowie psychiczne Polaków. Dlaczego tego nie robią tylko trwają w dzieleniu Polaków uciekając przed starciem? Polecam do przemyślenia

Rozpraw się z moim rozumowaniem.
Awatar użytkownika
Buba
Częsty Bywalec
473 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Seeker pisze: Zobaczmy teraz co robi Tusk, Lasek i spółka. Zawiązują swoją własną nową komisję, uciekają przed jakąkolwiek debatą, olewają każdego kto myśli inaczej, wyzywając od zła wcielonego, bez podania żadnej argumentacji. Czy to jest zachowanie ludzi, którzy chcą wyjaśnienia sprawy? Nawet jeżeli ich zdaniem mają 100% racji, a inni błądzą, nawet jeśli musieliby się powtarzać, to czy dla dobrej atmosfery w Polsce nie powinni wspólnie zasiąść w komisji i obalić wszystkie inne tezy swoimi argumentami, których są tak pewni? No przecież co to dla nich, przecież oni wszystko wiedzą, bez trudu ośmieszyliby Macierewicza i spółkę, raz na zawsze zakończyliby tę dyskusję, zniszczyli PiS i uratowali zdrowie psychiczne Polaków. Dlaczego tego nie robią tylko trwają w dzieleniu Polaków uciekając przed starciem? Polecam do przemyślenia

Rozpraw się z moim rozumowaniem.
Nie wiem czy wszyscy mają wiedzę jakie osoby są w zespole Macierewicza.Nie wiem czemu każdemu kojarzy się,że to Macierewicz prowadzi dochodzenie,badania i analizy.Nic bardziej błędnego,w skład jego zespołu wchodzą piloci rosyjscy,duńscy,eksperci Pentagonu i Międzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego ICAO.Kompetencje tych ludzi przekraczają zakres wiedzy i możliwości p.Laska-może z tego powodu unika on otwartej debaty
Niechaj ci ,co zwykli mówić prawdę,nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie" /Monteskiusz/
Seeker
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Buba pisze: Nie wiem czy wszyscy mają wiedzę jakie osoby są w zespole Macierewicza.Nie wiem czemu każdemu kojarzy się,że to Macierewicz prowadzi dochodzenie,badania i analizy.Nic bardziej błędnego,w skład jego zespołu wchodzą piloci rosyjscy,duńscy,eksperci Pentagonu i Międzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego ICAO.Kompetencje tych ludzi przekraczają zakres wiedzy i możliwości p.Laska-może z tego powodu unika on otwartej debaty
Masz całkowitą rację, a ja się przyznaję do błędu. W celu szybszego pisania używam skrótu "Macierewicz i spółka", a w zasadzie to nie Macierewicz tworzy te raporty, on te spotkania tylko zapoczątkował. Niektórzy słysząc "Macierewicz" przestają się od razu interesować tematem. Powiedziałbym nawet, że dla dobra sprawy powinien się czasowo usunąć z mediów. Naukowcy obronią się sami.
Dziękuję za potwierdzenie moich wcześniejszych słów. W tym artykule jest wprost napisane, że to nie Macierewicz wymyślał wszystkie dziwne teorie, które przytoczyłeś wcześniej. One krążyły między zwykłymi ludźmi i w internecie, gdzie dziwnych teorii nie brakuje na żaden temat, a Macierewiczowi część z nich bezpodstawnie przypisano. On miał dwie, a o wybuchach mówi już od dawna. Cieszę się, że Newsweek zmienił linię programową
reda29 pisze:Polecam dla zainteresowanych opinią nie polityków, lecz tych, którzy profesjonalnie zajmują się od lat wyjaśnianiem katastrof lotniczych.
http://www.plar.pl/news/576/Artyku%C5%8 ... _3/13.html
Tutaj jest dobra argumentacja, jak słaby jest artykuł Setlaka:
http://lubczasopismo.salon24.pl/jeremia ... dzy-siebie
W zasadzie nie trzeba wiele dopowiadać Może tylko tyle, że wielki mędrzec Setlak jakoś nie potrafi wyjaśnić, jak to możliwe, że samolot się odkształcił na zewnątrz, jakby go rozerwało coś od środka. Do tego kłamie mówiąc, że szczątki samolotu nie były rozrzucone na rozległym terenie oraz kłamie że przód samolotu obróciło na plecy - niech sobie kupi okulary. Jeżeli Polska ma takie "autorytety" w dziedzinie lotnictwa, to nie dziwię się, że tyle samolotów się u nas rozbija.

W związku z dzisiejszą emisją Anatomii Upadku w TVP, oczywiście od tygodnia trwa medialna nagonka na ten film, z kulminacją od wczoraj. Takiego szczekania nie było już dawno. Czego oni się boją, skoro rzekomo ten film jest taki nierzetelny

Zgadnijcie kto się wypowiada jako "ekspert" TVN? Oczywiście Artymowicz! Przedstawiany jako FIZYK, żeby dodać mu +10 do autorytetu. Na litość boską, to jest ASTROFIZYK, którego związek z lotnictwem ogranicza się do posiadania licencji na awionetki. Gdzie był ten "ekspert" do czasu katastrofy? Co osiągnął? To już nawet nie jest śmieszne a żałosne, że taki gość próbuje ośmieszać mądrzejszych od siebie profesorów, pracujących w poważnych miejscach i jest wszędzie lansowany jak jakiś guru. Niech wraca gwiazdy liczyć

Przypominam, że to ten człowiek, co od początku w mediach kłamie, przykład opisany niżej:
http://kontrowersje.net/tresc/skladam_z ... rtymowicza

Oczywiście miałem rację w jeszcze jednym - dziś będzie debata i oczywiście nie zaproszono autorki filmu, bo po co. Tak więc jak widzicie debata będzie obiektywna i rzetelna
Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że media są stronnicze?
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Czy ktoś pomoże znaleźć mi skład komisji ekspertów Macierewicza - no - cytuję " piloci rosyjscy,duńscy,eksperci Pentagonu i Międzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego ICAO"
Nie mogę - google chyba też są przeciw i nic nie ułatwiają...
good by my love, good bye...
ODPOWIEDZ