Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wybory samorządowe 2014 - dyskusja

Komentarze do wydarzeń politycznych
D.Kruszczyński
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

adamus pisze:
D.Kruszczyński pisze:Jeszcze doprecyzuję wypowiedz. Odnośnie Pana żalu co do wdepnięcia w psie odchody to proponuję zapoznac się z tym: Strażnik Miejski lub Policjant na podstawie obowiązującego taryfikatora, uprawniony jest do wystawienia mandatu w wysokości do 500 zł lub złożenia do sądu wniosku o ukaranie - art.145 ustawy z dnia 20 maja 1971r. Kodeksu Wykroczeń (Dz. U. z 2007r. Nr 109, poz. 756 ze zm.).
Wynika z tego iż od sprzatania nieczystości są WŁAŚCICIELE czworonogów a nie Pani sprzątająca. Poza tym jesli w jej zakresie obowiązków według Pana leży sprzątanie kup i z całą stanowczością goni Pan tę kobietę do tego właśnie zajęcia bo za to jej płaca to przykro mi szczerze iż ze względu na to jaką pracę ta Pani wykonuje Pan ją jawnie dyskryminuje ze względu na rodzaj pracy!
Pozdrawiam jeszcze raz
D. Kruszczyński

Panie Dariuszu - jeśli odnosi się Pan do jakiegoś artykułu - proszę go zacytować...
Po drugie - oczywiście, że od sprzątania po swoim pupilu są właściciele czworonogów - nie podlega to najmniejszej dyskusji - i... niech Pan wskaże fragment w którym to neguję! Bo nie przypominam sobie?
Gdzie ja napisałem, że do Jej obowiązków należy sprzątanie kup? Gdzie ja tą Panią gonię do tego zajęcia bo Jej za to płacą?!
Lubi pan wmawiać innym coś czego nie powiedzieli?! Czego nie zrobili?

A czy pana zdaniem - do obowiązków osoby, która dba o czystość na ulicach - nie należy zamiatanie liści?!
Bo właśnie tymi liśćmi była przykryta słynna kupa!
Gdyby nie hałdy liści z pewnością dostrzegłbym minę na swojej drodze... ale cóż Pani w tym czasie zajmowała się pana kampanią...

I ostatnia kwestia, którą muszę panu wypomnieć - to pan ma chyba jakiś kompleks na punkcie pozycji społecznej!
W którym momencie ja tą Panią dyskryminuję?
Osobiście uważam, że każdy zawód jest potrzebny i żadna praca nie hańbi - ale pan wie lepiej, prawda?
Każdy komu przede wszystkim się chce pracować - zasługuje u mnie na szacunek, w przeciwieństwie do nierobów i moczymordy stojącej pod sklepem.. na ulicy...
Drogi panie - sprzątaczka czy śmieciarz stanowią dla mnie o wiele wyższą pozycję niż nierób, który się pcha do polityki lub w tej polityce już dorwał się do koryta!
I na tym kończę, bo pan i tak z pewnością wie lepiej ode mnie co ja myślę i co uważam.
Oczywiście przyjmuję Pan punkt widzenia jako Pan zdanie, które nijak się ma do tego co Pan wcześniej napisał. Sam Pan sobie zaprzeczył w drugim poście. Jeżeli ma Pan inną wizję niech Pan spróbuje wystartować w wyborach. Ponownie napiszę ja do koryta się nie pcham! I na tym kończę gdyż robi się ponownie bałagan na forum tak jak 4 lata temu przy okazji wyborów. Widać na spokojną dyskusję tutaj nie ma miejsca bo zawsze jakiś społecznik od 7 boleści walnie kupą lub liściem....
pozdrawiam wyłącznie pana Adamusa który tak usilnie próbuje mnie oczernić. Proszę nie głosować na mnie Panie Adamus i to będzie Pana najlepszy komentarz dla mnie
Dżoana
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

adamus pisze:A ja chciałem trochę z innej strony...
Otóż wczoraj zobaczyłem jak Pani, która sprząta na ulicach w rejonie Prusa -Mickiewicza - zamiast wykonywać swoje obowiązki - chodziła od klatki do klatki z plikiem plakatów wyborczych pana Dariusza Kruszczyńskiego...
Zapewne w czasie pracy - rozkleja plakaty wyborcze - czy tak to powinno wyglądać panie Kruszczyński?
Aż strach pomyśleć jakich nadużyć będzie pan stosować jak zostanie pan radnym!!!
Czy to należy do obowiązków tej Pani?
Nie sądzę... - ale pewnie pan Kruszczyński zwietrzył biznes i dopłacił tej Pani którą wszyscy znają i wszyscy wpuszczą by rozklejała jego plakaty...
i powiem szczerze - olałbym to...
Ale przez to, że ta Pani zajęła się kampanią wyborczą w.w pana -zamiast sprzątać ulicę -
wdepnąłem w gów... na chodniku!
Także Droga Pani - weź się za robotę - a nie za ploty i kampanie wyborczą!

Hahaha rozbawil mnie ten post - to na pewno jest wina tej Pani, a nie psa Nie mam nic przeciwko dorabianiu sobie w ten sposob. Poza tym, jesli psia kupa jest dla kogos olbrzymim problemem, to ciesze sie z czyjegos szczescia. Ta osoba po prostu nie ma wiekszych problemow w zyciu a to chyba dobrze?
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

adamus pisze:I na tym kończę, bo pan i tak z pewnością wie lepiej ode mnie co ja myślę i co uważam.
Typowy foszek z przytupem Ja podzielam zdanie Pana Dariusza, a forumowicz adamus zamiast na "dzień dobry" pogodzić się z błędem i przeprosić zaczyna foszki rzucać ... dziecinne
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
adamus
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

D.Kruszczyński pisze: Oczywiście przyjmuję Pan punkt widzenia jako Pan zdanie, które nijak się ma do tego co Pan wcześniej napisał. Sam Pan sobie zaprzeczył w drugim poście.
(...)Widać na spokojną dyskusję tutaj nie ma miejsca bo zawsze jakiś społecznik od 7 boleści walnie kupą lub liściem....
(...)
pozdrawiam wyłącznie pana Adamusa który tak usilnie próbuje mnie oczernić.
Ciekawe rzeczy pan pisze... - gdzie ja sam sobie zaprzeczyłem?
Widzę, że ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem!

Typowe dla kogoś komu brak argumentu - obrazić! - czy to przystoi nazywanie kogoś społecznikiem od 7 boleści panie kandydacie na radnego?! Pasujesz Pan do polityki jak ulał!

Gdzie ja tak USILNIE próbuję Pana oczernić?!
Najpierw Pan prowokuje a później się dziwi, że ktoś odpowiada...
I tak po raz kolejny z igły zrobiły się widły, a mi tylko chodziło o to, by przez piep... plakaty nie wejść w "błoto".
adamus
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Huherko pisze:a forumowicz adamus zamiast na "dzień dobry" pogodzić się z błędem i przeprosić zaczyna foszki rzucać ... dziecinne
Hmm.. a z jakim błędem mam się pogodzić? i za co przeprosić?
Focha żadnego nie mam - tylko nie lubię jak dyskusja przybiera formę pyskówki i wmawiania czegoś, czego nikt nie powiedział... Po co mam kogoś obrażać - wolę ustąpić i dać satysfakcję pieniaczowi..
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Poczekajcie z odpowiedziami, lecę po popcorn
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
D.Kruszczyński
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Huherko Ty sie nie nastawiaj na teatr ani kino;) co do Adama lub Radka cóż boli ich chyba coś z przeszlosci i probują gryźć po kostkach. Panowie dajcie spokoj bo tylko to o Was świadczy kiepsko. Dla mnie sprawa zamknieta. Wiecej juz komentarzy nie zamieszczam. Pozdrawiam Adamusa vel Adam i zapewne pana Radzia;)
Awatar użytkownika
hyron
Forumowicz
59 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Jest jakieś info odnośnie spotkań z kandydatami? Nie jestem zadowolony z obecnej ekipy, ale żaden kontrkandydat nic nie proponuje - w okręgu 4 jest straszna bieda... Obecny radny, 1 osoba z PiS, i 1 osoba z komitetu wyborczego Sebastiana Hildenbrandta. Obecny radny wrzucił ulotkę z mętnym i niekonkretnym programem, Kandydat PiS - głucha cisza - rozumiem, że liczy na to, że głosować będą na niego ludzie tylko i wyłącznie z powodu przynależności - Człowiek z komitetu Hildebrandta ma stronę na FB,https://www.facebook.com/KWWSH/timeline ostatnia aktualizacja 14 pażdziernik - a jego program dotyczy tylko i wyłącznie Ciechocina (i też jest niekonkretny).
No jak tak wszyscy mnie olewają w trakcie wyborów, to co będzie w trakcie kadencji? Chyba na wyborach wpiszę "żaden z powyższych"...
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Faktycznie w okręgu 4 straszna bieda. Znalazłam info na www.wspolnareda.pl ,że będzie jeszcze jedno spotkanie wyborcze 13 listopada o 18.00 w SP nr 2. O innych nie słyszałam.
pi
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

W okręgu nr 1 też tylko same plakaty wiszą i poza tym zero informacji, o radnych do RMto gdybym nie przeczytał obwieszczenia na słupie to nawet bym nie wiedział że tu jest jakiś okręg wyborczy xD
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Na Lipowej to nawet niema plakatów .
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Fakt, że bywa biednie. Można powiedzieć - jak się nie podoba, można startować samemu. I chyba należy to rozważyć za 4 lata, bo przecież wielu na tym forum interesuje się miastem. Zajrzałem na w/w stronkę stowarzyszenia i zauważam, że niektórzy kandydaci nawet nie raczą wpisać swoich zamierzeń tak jak np. we wspomnianym okręgu 4. Wg. mnie radny powinien zobowiązać się do max. kilku realnych punktów i rozliczyć się z nich po 4 latach. Podoba mi się np. plan kandydata z okręgu 8. Krótki, na temat i w miarę realnie. Zabawę w partie polityczne na poziomie samorządu należy pominąć milczeniem - czyste pajacowanie.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Najbardziej w tym wszystkim mnie śmieszy, że przy każdej okazji zbliżających się wyborach jest bardzo wzmożone zainteresowanie problemami mieszkańców - a jak skończą się wybory i inne tego typu zabawy, to zainteresowanie zanika. Śmiech na sali....
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

gizboy pisze:Najbardziej w tym wszystkim mnie śmieszy, że przy każdej okazji zbliżających się wyborach jest bardzo wzmożone zainteresowanie problemami mieszkańców - a jak skończą się wybory i inne tego typu zabawy, to zainteresowanie zanika. Śmiech na sali....
A kto z nas po wyborach interesuje się tym, czym zajmują się radni? Czy ktoś chodzi na sesje Rady Miasta lub dyżury radnych i zgłasza ewentualne zapytania odnośnie niespełnianych obietnic wyborczych?
Radni doskonale o tym wiedzą i dlatego przed wyborami obiecują, a potem szybko zapominają co obiecywali.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Czy będą jeszcze jakies spotkania z kandydatami na radnych z okręgu nr.5
ODPOWIEDZ