Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wybory samorządowe 2014 - dyskusja

Komentarze do wydarzeń politycznych
anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Gdzie mogę znaleźć listę kandydatów do wyborów samorządowych
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Dzięki
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

hmm....ostatnio w Redzie widziałem plakat wyborczy kandydata Jerzy Conradi (Kierownik Mosiru). Na tych listach z linku go nie widzę?!?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

J. Conradi kandyduje do Powiatu, a tu są kandydaci do Rady Miasta.
Tusia
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

A wie ktoś może do kogo można się zgłosić jeśli chce się być w komisji wyborczej??
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Dzięki Goya. A ma ktoś namiary gdzie można poczytać o tych kandydatach, o ich wizjach itp. Bo szczerze przyznam, że niewiem na kogo głosować. Jedno jest pewne, burmistrza chyba czas zmienić!
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

redziaczki pisze:Dzięki Goya. A ma ktoś namiary gdzie można poczytać o tych kandydatach, o ich wizjach itp. Bo szczerze przyznam, że niewiem na kogo głosować. Jedno jest pewne, burmistrza chyba czas zmienić!
To jest pewne czy chyba?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Moim zdaniem trzeba!
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Z programem może teraz się ujawnią, bo do 7 października musieli zbierać podpisy pod listami poparcia.
Więc teraz powinien zacząć się czas przedstawiania programów czyli ulotkowania i plakatowania miasta.
Tusia pisze:A wie ktoś może do kogo można się zgłosić jeśli chce się być w komisji wyborczej??
Członków do Komisji Wyborczych rekrutują poszczególne Komitety Wyborcze. Czas do ich zgłoszenia mają do 17 października, więc podejrzewam, że wszystkie Komitety maja już komplet.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

redziaczki pisze: Jedno jest pewne, burmistrza chyba czas zmienić!
Kochaj burmistrza swego, bo możesz miec gorszego
A tak własciwie, to nie wszystko zalezy od burmistrza. On jest organem wykonawczym Rady Miasta. Jesli o mnie chodzi to i Rada i burmistrz sa ok. Trzeba jednak patrzyc na "plusy dodatnie i plusy ujemne' u mnie wychodzi na pus dodatni
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Romek pisze:Kochaj burmistrza swego, bo możesz miec gorszego
Dokładnie, a cóż my wiemy o jedynym kontrkandydacie z PiS-u? Tylko tyle, że mieszka w Redzie od 5 lat i że był rzecznikiem UM w Rumi i Enerdze oraz zakładał komitet budowy gazociągu na osiedlu w Gdyni, a jego hasło "Łagodzić konflikty, słuchać mieszkańców" nie wiele mówi, bo nie bardzo wiadomo o jakie konflikty tu chodzi.
Strona III w dodatku PiSu
https://drive.google.com/file/d/0B3yEp9 ... FzQ28/view
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

W sumie to wiadomo co mają na myśli.
W Rumi przez ~ 2 kadanecje min paraliżowali dzialania burmistrz glosując wszystko na opak.
Artur
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

redziaczki pisze:...A ma ktoś namiary gdzie można poczytać o tych kandydatach, o ich wizjach itp. ...
Już przy ostatnich wyborach się nad tym zastanawiałem
Kiedyś było tak, że kandydaci rozdawali ulotki z obietnicami, a ostatnio przy każdych wyborach ciężko znaleźć jakieś programy, obietnice, plany na przyszłość
Tylko zdjęcie twarzy, numer listy i numer na liście

Nawet obiecywać się już nie chce

ale wczoraj dostałem do skrzynki pocztowej ulotkę kandydatki do Rady Powiatu, która od 7 lat pracuje na Stanowisku ds. Promocji i Rozwoju Redy... i już plus wyborów, bo nawet nie wiedziałem, że jest jakiś referat promocji w mieście
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

A ja się zastanawiam, czy będzie jak przy poprzednich wyborach jeśli chodzi o obiecywanki dotyczące słuchania głosów wyborców i kontaktu z wyborcami już po wyborze. Po poprzednich wyborach kandydat, który tak często przed się udzielał, był taki skłonny do dyskusji i rozmów, po wyborach napisał kilka niejasnych zdań, że wyborcy i nie-wyborcy się uwzięli, więc kontakt się kończy, a kto chce niech sam znajdzie i śledzi poczynania radnego. Naiwnie marzą mi się kandydaci, którym na mieście i mieszkańcach zależy a nie na korytku. Wiem - naiwność
ODPOWIEDZ