Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wybory samorządowe 2014 - dyskusja

Komentarze do wydarzeń politycznych
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Ciekawe, jak sytuacja rozwinie się w Rumi. Większość w Radzie Miejskiej zdobyła PO, a II tura rozegra się pomiędzy obecną panią burmistrz oraz panem Pasiecznym, z PO.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Wygrana p.Konczak może spowodować wzrost napięcia .Chociaż brak głównego oponenta w radzie ( p.Klawitra)może te emocje nieco wyciszyć.Bardziej obawiam się konfiktu PO z PiS.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Mowa o tych dwóch radnych z PiS (na 21 mandatów)? Chyba nie ma się co obawiać o konflikt... a opozycja zawsze się przyda.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

nie znam zupełnie sytuacji w Rumi. Wydaje sie jednak, ze burmistrz bez wiekszości w Radzie ma ciężkie życie przed sobą.

Przypuszczałem, że w Redzie burmistrz i jego ugrupowanie zwycięży. nie sadziłem, że zmiażdży opozycję...choć sam się do tego przyczyniłem, to uważam, że 40 - 45% opozycja nie pozwoliłaby na błogi spokój nowych władz. Nie zakładam, że tak bedzie, ale pokusa istnieje
D.Kruszczyński
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Opozycja w Redzie? Haha dobre sobie. Jedynie jesli jakas bomba wybuchnie i nastapi rozlam w RM. Ale to raczej malo prawdopodobne. Mnie bardzo ciekawi inna sprawa. Skoro az 20 radnych ma burmistrz swoich to jak kazdy z jego radnych bedzie chcial choc po jednym punkcie zrealizowac w swoich okregach to Redzki budzet padnie! A ilosc nie pojdzie w jakosc tylko ad hock jakies inwestycyjki. Powodzenia zycze i oby glosy opozycji sie pojawily z czasem:))
D.Kruszczyński
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Jak dla mnie bezdyskusyjnym liderem w RM Redy jest przewodniczacy Rady Kaziu Okrój!!!! To jemu i jego twardej rece Reda zawdziecza bardzo wiele!
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Trochę się szanowny Pan zapędza moim zdaniem. Ile ma Pan lat, żeby w ten sposób nazywać przewodniczącego RM? Wiele da się zrozumieć, rozgoryczenie też, ale braku taktu już nie.
D.Kruszczyński
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Ale w czym sie zagalopowałem? To moje zdanie a rozgoryczenia nie mam jedynie zlosc na samego siebie. Wiec niech pan Damian mi nie inputuje takich rzeczy:) jesli o forme chodzilo to poprawiam sie an Kazimierz Okrój- bezdyskusyjny lider. A lat, wiedzy i swiadomosci co w Redzie sie dzieje, kto z kim, za ile, z jakich pieniedzy inwestuje to ja mam odpowiednio duzo:)
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Wybory wyborami,ale kiedy te zalegające wszędzie śmieci znikną z naszych ulic?wieszać było komu,ale żeby posprzątać po sobie to już ciężko?!
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Komitety Wyborcze mają obowiązek usunięcia plakatów do 30 dni po wyborach. Po tym czasie mogą zapłacić karę.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

goya pisze:Komitety Wyborcze mają obowiązek usunięcia plakatów do 30 dni po wyborach. Po tym czasie mogą zapłacić karę.
Przez 30 dni to same ze słupów pospadają
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

D.Kruszczyński pisze:... A lat, wiedzy i swiadomosci co w Redzie sie dzieje, kto z kim, za ile, z jakich pieniedzy inwestuje to ja mam odpowiednio duzo:)
Jeżeli to nie jest tajemnica, proszę się tą wiedzą podzielić.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Glider pisze:
D.Kruszczyński pisze:... A lat, wiedzy i swiadomosci co w Redzie sie dzieje, kto z kim, za ile, z jakich pieniedzy inwestuje to ja mam odpowiednio duzo:)
Jeżeli to nie jest tajemnica, proszę się tą wiedzą podzielić.
Też chętnie bym sie dowiedział. Tak wiedza może byc świetnym uzupełniniem miejskiego biuletynu. Nie trzeba wszystkiego podawać w jednym poście...byłby pewnie b. długi. A więc moze w odcinkach?
ODPOWIEDZ