Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

(sondaż :P) Wybory Prezydenckie 2015

Komentarze do wydarzeń politycznych

na kogo oddasz swój głos w wyborach prezydenckich

Czas głosowania minął 9 lat temu

Grzegorz Braun (bezpartyjny)
1
3%
Andrzej Duda (PIS)
0
Brak głosów
Adam Jarubas (PSL)
1
3%
Bronisław Komorowski (bezpartyjny)
7
18%
Janusz Korwin Mikke (Korwin)
2
5%
Marian Kowalski (Ruch Narodowy)
0
Brak głosów
Paweł Kukiz (bezpartyjny)
21
54%
Magdalena Ogórek (bezpartyjna)
2
5%
Janusz Palikot (Twój Ruch)
2
5%
Ktoś z dwójki Paweł Tanajno (demokracja bezpośrednia) / Jacek Wilk (KNP)
3
8%
 
Liczba głosów: 39
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Właśnie tak.
PiS wydało instrukcję dla mężów zaufania, aby zwrócili uwagę na długopisy udostępnione przez członków komisji. Wśród długopisów mogą się znaleźć ze znikającym tuszem. Pozwoliłoby to na ponowne wypełnienie "czystej karty" i kolejny raz doszłoby do sfałszowania wyborów tak jak to miało miejsce przy wyborach do europarlamentu.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

nie rozumiem tego... przecież w komisji są tak samo przedstawiciele PISu, jak i PO, SLD, PSL. A jak nie ma ich w komisji mogą być mężami zaufania.
Rozumiem, że może ktoś z tajniaka zaznaczyć na kilku kartach X jak nikt nie patrzy, ale na setkach kart?

To musiałoby się dziać na oczach i za aprobatą całej komisji...

na pewno ktoś nie popadł w paranoje?
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Też tak myślę.
Są to działania noszące cechy paranoi. Myślę, że wiele osób to zauważa i to jest jednym z powód, że do teraz kandydat Duda nie otrzymał ani jednego głosu w naszej forumowej sądzie.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Artur75 pisze:Właśnie tak.
PiS wydało instrukcję
TO jest paranoja
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

A propos sondy - jest niestety mało wiarygodna, bo można głosować kilka razy na różnych kandydatów
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

jesteś pewna?

powinno być tak, że ankieta dopuszcza możliwość zmiany głosu... a nie oddania dwóch
czyli poprzednio głosowałaś przykładowo na Ogórek... jeśli teraz zaznaczyłaś kogoś z dwójki Tanajno / Wilk... to Ogórek straciła jeden głos, a oni zyskali jeden

ale oczywiście że ankieta nie jest wiarygodna. Pokazuje nasze preferencje - forumowiczów, a nie ogółu społeczeństwa
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

już zablokowana możliwość oddania głosu ale ja oddałem faktycznie dwa - i oba na różnych kandydatów, bo drugi był testem czy można i faktycznie można była na dwóch różnych oddać głos
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Wątek z sondażem jest cały czas zablokowany.
Ciekawe jak wypadło poparcie z podziałem na kandydatów w naszym regionie?
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

tutaj trochę odpowiedzi - można wchodzić głębiej i dochodzić do dokładniejszych danych
http://prezydent2015.pkw.gov.pl/317_frekwencja/2215

a swoją droga 20% Kukiza pokazuje jak ludzie mają serdecznie dość tych partyjnych cwaniaków - najgorzej, że zostało 2, z których żaden dla mnie się nie nadaje
asiek
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Moim zdaniem Kukiz jest największym wygranym, teraz to już faktycznie jak dla mnie nie ma wyboru, to jak być między młotem a kowadłem. Wczoraj zadali pytanie Kukizowi "co chciałby Pan usłyszeć, jakie obietnice, ze strony kandydatów, tak aby mógł Pan nakierować swoich wyborców, te 20% na właściwego kandydata?" "Co ja chciałbym usłyszeć? Nic, obaj ściemniają." Tyle w temacie.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Ja, pomimo sympatii do Kukiza - muzyka, jakoś nie mogę sobie wyobrazić jego, jego ludzi jako wicepremierów, ministrów, bo tak teoretycznie może być po wyborach do sejmu. Były koalicje i rządy takich egzotycznych partii i do niczego nie doprowadziły, oprócz zmarnowanych lat na kłótnie, akcje CBA, itp.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Wg mnie gdyby Kukiz wygrał to pewnie nic nowego dobrego by nie sprawił, ale zburzyłby ten obecnie chory system, układy itp. Pomimo tego, że nie ma jakiegoś specjalistycznego wykształcenia. A w obecnej sytuacji albo wygra Bronek, który przez ostatnie kilka lat zrobił nam tyle "dobrego" i tyle obietnic "spełnił", albo Duda, którego PiS widzi różne paranoje typu fałszywe długopisy... Jedno i drugie dla mnie jest po prostu chore i musi zniknąć z polskiej sceny politycznej.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Huherko pisze:Jedno i drugie dla mnie jest po prostu chore i musi zniknąć z polskiej sceny politycznej.
Tak czy siak, kogoś będzie trzeba wybrać. Albo pozwolić, by inni wybrali za nas... Bo to, ze któryś z nich zostanie prezydentem na kolejne 5 lat, to niestety pewne.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu



Ja to widzę tak
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Fałszywe długopisy powiadasz...15% głosów nieważnych w wyborach samorządowych to prawdopodobne? Szkoda że Kukiz JESZCZE nie wygrał, ale ruch rośnie w siłę
ODPOWIEDZ