Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Komu dobrą pensję :-)?

Komentarze do wydarzeń politycznych

Na kogo zagłosujesz?

Czas głosowania minął 8 lat temu

Platforma Obywatelska RP
6
35%
Partia Razem
2
12%
Zjednoczona Lewica
1
6%
Nowoczesna Ryszarda Petru
1
6%
KORWiN
3
18%
Prawo i Sprawiedliwość
2
12%
KWW Kukiz'15
2
12%
Polskie Stronnictwo Ludowe
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 17
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

na kogo zagłosujesz i dasz dobrą pensję?
Platforma Obywatelska RP
Partia Razem
Zjednoczona Lewica
Nowoczesna Ryszarda Petru
KORWiN
Prawo i Sprawiedliwość
KWW Kukiz'15
Polskie Stronnictwo Ludowe
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Zagłosuję przeciwko wszystkim. Oddam nieważny głos.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Pójdę, zobaczę czy jest ma liście KWW Stonogi, jak nie to oddam głos nieważny, albo se dopiszę kratkę Bo na całą resztę ww złodziei głosować nie będę
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Seeker
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Nie powiem na kogo zagłosuję, powiem na kogo na pewno nie zagłosuję:
- na pewno nie PO - PSL, bo nie lubię być dymany od tyłu - wiem, że niektórzy mają takie preferencje ale nie wnikam w tego typu sprawy,
- na pewno nie Nowoczesna, bo średnio rozgarnięty człowiek wie, że to łódź ratunkowa PO, taka Platforma 2.0, tutaj macie przykładowe jedynki tego sztucznego tworu:
http://www.docinek.com/upload/images/la ... 262488.jpg
- na pewno nie na Zjednoczoną Lewicę, bo nie jestem lewakiem, ale szanuję tych co są.

Akurat w tych wyborach jest z czego wybierać Nie zgadzam się kompletnie z wiecznymi marudami, którzy twierdzą, że nie ma
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Huherko pisze:Pójdę, zobaczę czy jest ma liście KWW Stonogi, jak nie to oddam głos nieważny, albo se dopiszę kratkę Bo na całą resztę ww złodziei głosować nie będę
W naszym okręgu (26 OKW Gdynia) do Sejmu listy zgłosiły:
1. PIS
2. PO
3. RAZEM
4. KORWIN
5. PSL
6. Zjednoczona Lewica (SLD+TR+PPS+UP+Zieloni)
7. KUKIZ 15
8. Nowoczesna
10. KWW Zbigniewa Stonogi

więc raczej zobaczysz kandydatów Stonogi
listy kandydatów, zawody i przynależność partyjna pod linkiem http://parlament2015.pkw.gov.pl/344_sej ... KIE_Gdynia

Do Senatu z naszego okręgu zgłosili się:
1 Jerzy Piotr MIOTKE Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość inżynier elektryk Gdynia Nie należy do partii politycznej
2 Sławomir Piotr RYBICKI Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP prawnik Gdańsk Członek partii Platforma Obywatelska RP
3 Józef Franciszek WÓJCIK Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Franciszka Wójcika kapitan żeglugi wielkiej Rumia Nie należy do partii politycznej
Seeker pisze:...
- na pewno nie na Zjednoczoną Lewicę, bo nie jestem lewakiem, ale szanuję tych co są...
często słyszę to określenie, więc nie mogłem się powstrzymać. Co rozumiesz pod pojęciem "lewaków"?
Bo ostatnio słyszałem jak ktoś tak na PO mówił
Seeker
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Wicek pisze:
Seeker pisze:...
- na pewno nie na Zjednoczoną Lewicę, bo nie jestem lewakiem, ale szanuję tych co są...
często słyszę to określenie, więc nie mogłem się powstrzymać. Co rozumiesz pod pojęciem "lewaków"?
Bo ostatnio słyszałem jak ktoś tak na PO mówił
Prawicowiec, jak sama nazwa sugeruje, to człowiek prawy. Lewak, jak sama nazwa sugeruje, kręci coś na lewo. Idealnie pasuje do PO, więc się wszystko zgadza. A tak na poważnie, to dla mnie lewicowy światopoglądowo, a to dość łatwo określić po stosunku do najważniejszych kwestii z tego zakresu.
Ostatnio zmieniony |20 Paź 2015|, o 23:17 przez Seeker, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

a Ja specjalnie głośno mówię, że na tego Pana zagłosuję. Otóż już argumentuję
Nie chcę głosować za PiS ani za PO, oni mieli już swoje szanse. Tak jak Seeker napisał, Nowoczesna to jest PO 2.0, więc
odpada. Paweł Kukiz - fajnie mówił, ale okazało się, że znowu on jest za PiS. O PSLu i ZL nawet nie myślałem. A Pan Stonoga to jest ten bardzo brzydki człowiek, który wszystkie papiery z afer wrzucał na jakieś chińskie serwery żeby każdy miał do nich dostęp. Jedzie z politykami jak ze szmatami i w sumie mogę stwierdzić, że jest takim aferowiczem. Aż zdziwiłem się że jego komitet wyborczy jednak został zarejestrowany, bo ponoć miał tam jakieś problemy.

Oprócz afery taśmowej były też różne akcje np za wynajęcie tam jakichś warsztatów jakiemuś synkowi i wiele rzeczy o których się z telewizji nie dowiemy (szukałem filmiku ale nie mogłem go znaleźć)

I zagłosuję na niego tylko dla tego, że jego boją się politycy.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

DLA TEGO... szok... moze lepiej w ogole nie glosuj Huherko bo widze, ze Polakiem nie jestes...
Ostatnio zmieniony |20 Paź 2015|, o 23:29 przez Mazur, łącznie zmieniany 1 raz.
Mamo.... bo się potnę !!!
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Mazur pisze:DLA TEGO... szok... moze lepiej w ogole nie glosuj Huherko bo widze, ze Polkiem nie jestes...
Teraz Ci napiszą: "no POLKIEM to na pewno nie, hehehehe"
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Pienio pisze:
Mazur pisze:DLA TEGO... szok... moze lepiej w ogole nie glosuj Huherko bo widze, ze Polkiem nie jestes...
Teraz Ci napiszą: "no POLKIEM to na pewno nie, hehehehe"
Nie porownoj literowki do ewidentnego bledu ortograficznego. Podstawowego bledu!
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Dobra, byk jak nic, no na swoje usprawiedliwienie mogę tylko powiedzieć, że podczas pisania tutaj prowadzę kilka innych konwersacji ze znajomymi, piszę swoje rzeczy i słucham różnego rodzaju audycji z internetu stąd zapewne mój błąd.

A tak przy okazji dotarłem do tego filmu, który chciałem wam zaprezentować w moim poście.
https://video-frt3-1.xx.fbcdn.net/hvide ... e=5626E565
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Mazur pisze:
Pienio pisze:
Mazur pisze:DLA TEGO... szok... moze lepiej w ogole nie glosuj Huherko bo widze, ze Polkiem nie jestes...
Teraz Ci napiszą: "no POLKIEM to na pewno nie, hehehehe"
Nie porownoj literowki do ewidentnego bledu ortograficznego. Podstawowego bledu!
Przyganiał kocioł garnkowi
Nie porównUj!
Seeker
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Piszcie jak chcecie, nawet z błędami, byle z sensem
Huherko pisze:a Ja specjalnie głośno mówię, że na tego Pana zagłosuję. Otóż już argumentuję
Nie chcę głosować za PiS ani za PO, oni mieli już swoje szanse. Tak jak Seeker napisał, Nowoczesna to jest PO 2.0, więc odpada. Paweł Kukiz - fajnie mówił, ale okazało się, że znowu on jest za PiS. O PSLu i ZL nawet nie myślałem. A Pan Stonoga to jest ten bardzo brzydki człowiek, który wszystkie papiery z afer wrzucał na jakieś chińskie serwery żeby każdy miał do nich dostęp. Jedzie z politykami jak ze szmatami i w sumie mogę stwierdzić, że jest takim aferowiczem. Aż zdziwiłem się że jego komitet wyborczy jednak został zarejestrowany, bo ponoć miał tam jakieś problemy.
Oprócz afery taśmowej były też różne akcje np za wynajęcie tam jakichś warsztatów jakiemuś synkowi i wiele rzeczy o których się z telewizji nie dowiemy (szukałem filmiku ale nie mogłem go znaleźć)
I zagłosuję na niego tylko dla tego, że jego boją się politycy.
Po części się zgadzam, po części nie. To nieprawda, że Kukiz jest za PiS, on jest za zmianą Konstytucji. Powiedział, że może się dogadać z PiS w pewnych kwestiach, jak oni mu pomogą zrealizować jego postulaty. To dość rozsądna propozycja. PiS trochę miał swoją szansę, trochę nie, bo miał beznadziejnych koalicjantów, aczkolwiek też nie byli święci w latach 2005-2007. Tak czy inaczej, nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy warto PiS skreślać czy nie. Optymalnie byłoby dać im 4 lata samodzielnych rządów, jak się nie sprawdzą, za 4 lata Kukiz + Korwin czy inni będą rządzić, bo już nie będzie alternatywy, jak radykalna zmiana. Wszystko ma plusy i minusy.

Co do Stonogi, to doceniam to co robi w zakresie upubliczniania taśm oraz jego działalność charytatywną, ale jednak gość jest strasznym, wulgarnym burakiem. Śledzę jego profil od samego początku, z resztą jak wszystkie, więc mam pewne pojęcie kim jest i jak się zachowuje. Wyzywanie Kaczyńskiego czy Dudy od (...) jednak jest poniżej mojego poziomu. Bez przesady. Mam też wrażenie, że Stonoga wszystkie materiały jakie ma, dostaje od służb. Rozgrywają go jak chcą, a on jest tylko płotką w tym cyrku. Poza tym jest zmienny jak chorągiewka na wietrze, raz popiera Dudę, raz nienawidzi Dudy itd. Do tego rozgrywa swoje własne, prywatne interesy, jak go Duda nie ułaskawił, to się obraził i zaczął straszyć. Straszny folklor to jego podwórko, na polityka moim zdaniem się nie nadaje zupełnie, ale wciąż daję mu ten drobny kredyt zaufania, bo jednak zakopał PO taśmami
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

A Ja jak zawsze Korwin.
Nie zmienia poglądów, to jest taki nasz Polski Orban.
Popatrzcie jak Węgry zaczynają funkcjonować przy jego rządach.
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

....... ale przecież na ostatniej debacie Korwin nazwał go "faszystą" ......
ODPOWIEDZ