Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Poszukuję SALI na WESELE

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Maranti
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Witam:) Jak widać w temacie, poszukuję sali na wesele. Czy możecie mi coś fajnego, niedrogiego i sprawdzonego polecić? Interesuja mnie jakieś namiary: adresy, nr tel, strony itp, ewentualne ceny, opinie. Liczę na Was! 8)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Polecam sale w Połchowie "oaza" ja i wielu moich znajomych miało tam wesele i wszyscy byli zadowoleni. Rok temu było: 120 zł od osoby lub ok 3000 za sale i jedzenie kupowalo sie samemu. Ja wybralam te druga opcje. Wyszło ok 7000.
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Hotel Vieniawa w Rekowie górnym-dobre jedzenie ,miła obsługa-przepiękny park -idealny na foto sesję.POLECAM!!Norodowi mol -w Celbowie-również polecam
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Jest jeszcze Pałac Beloff, w którym często robi się wesela. Ja mogę polecić hotel Victoria, bodajże w Bolszewie.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Ja jutro bedę w Victorii na weselichu to napisze jak mi sie tam podobało;)
Maranti
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Barzdzo dziekuję za odpowiedzi! Liczę na ich jeszcze trochę-hehe:)Na pewno sprawdzę wymienione przez Was miejsca:)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Wesele w Hotelu Victoria trwa w najlepsze, jednak z powodu mojego wyjazdu ja musiałem je opuscić;) Bardzo fajnie się tam bawiłem i z czystym sumieniem moge polecić ten hotelik;) Obsługa sprawna i miła. Są tam dwie sale większa u góry i mniejsza na dole;) Polecam!
Ewa
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Polecam osobiście, jak również wielu naszych znajomych poleca to miejsce - sala bankietowa u Państwa Szrot w Gościcinie. Są tam 2 sale do wyboru. Wszystko przygotowane na tip top, ładny wystrój, miła i sprawna obsługa i pyszne jedzenie. ceny aktualnej nie znam. Maja stronę internetową - trzeba poszukać w necie.
asia
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Fajna sala jest w Rumi za Faltomem,byłam na na Sylwestra i byłam zadowolona.Jest miła obsługa i dobre jedzenia.Kilku moich znajomych miało tam wesele i było ok.
Ewa
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

tak, tam jest sala za Faltomem - Adria się nazywa
SuperDidii
Ja tu zaglądam
26 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Murat Reda, Szrot Bolszewo, Chata Kębłowo nad nimi się zastanawiałam:)Ale na szczęscie już wybrałam uff:)
slawek0407
Znam to forum
122 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ja robię wesele w Atlantyk w Wejherowie. właściciel jest spoko i nie ma u niego jakiejś śmiesznej inflacji - jak dziś ustalisz to masz taką cenę nawet za 5 lat. 140-155 zł za os, klimatyzacja jest, sale elegancka nie wymaga dużego strojenia. jedyny minus to schody ale ludzie mają siedzieć na sali i się bawić a nie spacerować po mieście.
Purchawka
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

dzięki za ten temat też szukam
Levin
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Polecam Adrię, 3 lata temu moi goście weselni tam spali. Z tego co wiem i jedzenie i salę maja ok.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Tequila w Rumii. Rok temu odbyło się tam nasze wesele, goście jak i my zadowoleni :D
ODPOWIEDZ