Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

weterynarz

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
kaś
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

nie ma za co :)
asia-05
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Drodzy państwo!
Muszę się przyłączyć do forum, ponieważ to co pisze się o doktorze Szczypiorze to bardzo niesprawiedliwe. Ja od 3 lat korzystam z jego usług i jestem bardzo zadowolona. Wczesniej korzystałam z usług weterynarzy na ulicy Poprzecznej oraz doktora Kończaka i wybrałam właśnie doktora Szczypiora. Ma fachową wiedzę, jest konkretny i komepetentny. W razie pytań i wątpliwości wszystko dokładnie tłumaczy. Jest oddany zwierzakom. Doktorze, jeśli pan nas czyta to pozdrawiamy serdecznie!
Asia B.
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Cieszę się, że dołączyła do nas kolejna osoba, mająca pozytywne doświadczenia z korzystania z usług dr Szczypiora:) To niesamowite, że są ludzie którym się chce nie tylko kogoś obrzucić błotem, ale też wydać opinię pozytywną:) Co prawda zaraz znowu zacznie się korowód pt. a bo jeden post, a to na pewno jedna osoba, a może sprawdźmy IP...:D Wisi mi to. Natomiast naprawdę cieszy, że są ludzie którym tak, właśnie bezinteresownie się chce...:) Czyli pomału powstaje społeczeństwo obywatelskie:) asia-05 witamy w naszym gronie:)
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Niesamowite jest nie to, że są osoby, które wydają opinię pozytywną, tylko to, że praktycznie tylko w tym celu rejestrują się na forum. Z tym obrzuceniem błotem to też przesada - to była po prostu zwykła krytyczna opinia niezadowolonej klientki.
Asia-05: większość z tego, co pisze się tu o doktorze Szczypiorze to pochwały od nowych użytkowników, no ale skoro uważasz te wypowiedzi za niesprawiedliwe, to co można Ci na to odpowiedzieć? ;) 8) Zaprawdę, rację mają ci, którzy mówią, by nie zaprzeczać kobiecie, bo zaraz i tak sama sobie zaprzeczy :D :D :D
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Asia B. pisze:Cieszę się, że dołączyła do nas kolejna osoba, mająca pozytywne doświadczenia z korzystania z usług dr Szczypiora:) To niesamowite, że są ludzie którym się chce nie tylko kogoś obrzucić błotem, ale też wydać opinię pozytywną:) Co prawda zaraz znowu zacznie się korowód pt. a bo jeden post, a to na pewno jedna osoba, a może sprawdźmy IP...:D Wisi mi to. Natomiast naprawdę cieszy, że są ludzie którym tak, właśnie bezinteresownie się chce...:) Czyli pomału powstaje społeczeństwo obywatelskie:) asia-05 witamy w naszym gronie:)
Ja i tak uważam, że odmowa operacji mojego pupila to błąd, bo nie miał on wtedy szans na przeżycie.. skoro nie jadł i nie pił, a w lecznicy w Chyloni, zabieg wykonano.. z jak mniemam dobrym skutkiem... 4 lata poźniej młody żyje i ma się równie dobrze jak wcześniej:)

A negatywna opinia... porównana z "błotkiem" ho ho ho... nikt nie powiedział, że doktor X jest "taki, śmaki i owaki" więc proszę nie wyolbrzymiać bo psuje się atmosferę! Opinie dzielą się na negatywne, pozytywne i neutralne... i proszę to wziać w końcu pod uwagę!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

greylin pisze:Niesamowite jest nie to, że są osoby, które wydają opinię pozytywną, tylko to, że praktycznie tylko w tym celu rejestrują się na forum.
Coś w tym jest. Takiej sytuacji jeszcze nigdy na forum nie widziałam ( żeby aż tyle osób się nagle rejestwowało) a jestem tu od samego początku. No, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz :)
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

To może kolejne wątki należy rozpoczynać od kontrowersyjnego twierdzenia- i wtedy i oglądalność i ilość nowych użytkowników będzie rewelacyjna? ;)...mam pomysł na kolejny...
ps. moje zwierzaki leczę od lat na Poprzecznej! :D
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Nie wiem, jak Was, ale tekst, że może doktor czyta te opinie naprawdę mnie rozbawił. I mam wrażenie, że nie tylko czyta... ;)
K.M.
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

greylin pisze:Niesamowite jest nie to, że są osoby, które wydają opinię pozytywną, tylko to, że praktycznie tylko w tym celu rejestrują się na forum.
A jak inaczej mają wyrazić swoją opinię?;) Myślę, że każdemu, kto napisał pozytywną opinię o gabinecie na Derdowskiego, zależało na tym, żeby opisać swoje pozytywne doświadczenia i właściwie dlaczego nie może tego robić, nie narażając się na uszczypliwe uwagi. Nie zauważyłam w regulaminie forum informacji, że wiarygodni są tylko Ci forumowicze, którzy mają określoną ilość postów.
Część osób wyraziła opinie negatywne, część pozytywne, no i dobrze, bo po to jest forum. Jeśli ktoś będzie szukał informacji nt. weterynarzy w Redzie, to sobie poczyta i z pewnością sam zdecyduje gdzie pójść.

Ja akurat uważam, że jeśli trafi do p. Szczypiora lub do p. Podgórskiego, to na pewno z tą lecznicą zostanie dłużej i będzie zadowolony.
Agamtb

14 lat temu

K.M. pisze:Ja akurat uważam, że jeśli trafi do p. Szczypiora lub do p. Podgórskiego, to na pewno z tą lecznicą zostanie dłużej i będzie zadowolony.
Ja trafiłam, byłam, nie zostanę i nie jestem zadowolona...
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Ludzie, coście się tak uczepili weterynarzy! Sześć stron dyskusji ! Jedno dobre, to informacje, gdzie jeszcze można pójść ze zwierzakiem, nic więcej.
dzionga
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

na prawdę niezła atmosfera się tu zrobiła.. Każdy ma swoje zdanie i go broni. Jednakże miałam okazję porównać Panią z Ciechocina i pana Szczypiora i wybieram panią z Ciechocina,nie tylko za profesjonalizm,ale także za podejście do zwierząt :)
Pozdrawiam
LUDE

14 lat temu

Jako właściciel kilku kotów i psa,potwierdzam pozytywne wrażenie jakie sprawił na mnie pan weterynarz Szczypior.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

No więc właśnie wróciłem od weterynarza - jako że ja z Ciechocina to wiadomo gdzie byłem:-).
A włąściwie - zeby zgodnie z prawdą - to dlatego że jak tym razem bardzo mi się podoba podejście lekarza (był Pan) do mojego czworonoga.Nie jest on (ten zwierz) ideałem kontaktu: jakoś tak okazuje zniechęcenie a przy tym jego pazury...
Zero zniecierpiwienia; delikatnie; troskliwie; bez krzty irytacji na "trudnego pacjenta" a wręcz powiedziłbym: z sympatią!
Takie coś co się wyczuwa u ludzi samemu kochając swojego zwierza.
Dla mnie i dla mojego "kanapowego tygrysa" jest super!
U różnych bywałem - tego zdecydowanie polecam!
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Wątek trochę stary, więc ośmielam się zapytać ponownie - jaki gabinet weterynaryjny jest obecnie naprawdę godny polecenia? Chodzi mi o lekarza doświadczonego i z zamiłowaniem do zwierząt, a nie konowała nastawionego tylko i wyłącznie na kasę. Ideałem byłby gabinet całodobowy, ale to pewnie tylko czcze marzenie.
Podmiejski - piszesz wyżej o weterynarzu z Ciechocina. Czy mógłbyś podać więcej szczegółów i kontakt? Czy jest tam również gabinet zabiegowy z prawdziwego zdarzenia czy w poważniejszych przypadkach (konieczność operacji) pacjent jest odsyłany gdzie indziej?
Z góry dziękuję za pomoc.
ODPOWIEDZ