Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Jaka konsola?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.

Jaka konsola najlepsza?

Wii Nintendo
1
13%
PlayStation
3
38%
Xbox 360
4
50%
 
Liczba głosów: 8
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Chcę dla dzieciaków kupić konsolę do gier. Do konsoli dokupię kontrolery typu kinect, move czy wiiloty oraz dodatkowe joypady plus dwie, trzy gry. Chciałbym, aby była możliwość podłączenia konsoli do internetu i gry w sieci.
Jaka konsola, waszym zdaniem jest najlepsza? Musi być nowa a cena całego zestawu nie może przekroczyć 2000 zł.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

zalezy w jakim wieku masz dzieciaki? ja osobiscie mam xboxa + kinect, nie potrzeba zadnych badziestw trzymac w reku, w grach obslugujacych kinect pracuje cale cialo :) dobre na impreze dla doroslych, mozna sie posmiac i dobrze pobawic! minus to jak chcesz grac w sieci bedziesz musial wykupic konto gold, koszt ok 200-300zl za rok (tak mi sie zdaje).
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Dzieci są w wieku 8+.
Nie ukrywam, że sam też mam w planie trochę się pobawić :)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

jest sporo gier gdzie dzieciaki beda mogly sie wyszumiec, a dorosli dostac zakwasow :) tutaj musze jeszcze napisac zeby nie byc jednostronny ze np playstation + move jest bardziej dokladny w odwzorowaniu ruchow itp, ale to sprawdza sie tylko u doroslych dzieci na pewno beda mialy z takim move wiecej problemow...
slawek0407
Znam to forum
122 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

zamiast konsoli proponuje piłkę, rower lub karnet na basen. jak już raz zaczną siedzieć przed grami to już nigdy się nie będą chciały wybrać na świeże powietrze. Konsole i gry proponuję kupić za kilka lat...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

slawek0407 pisze:zamiast konsoli proponuje piłkę, rower lub karnet na basen. jak już raz zaczną siedzieć przed grami to już nigdy się nie będą chciały wybrać na świeże powietrze. Konsole i gry proponuję kupić za kilka lat...
Chciałam napisać podobnie: Która konsola? żadna ;), ale nie chciałam być źle odebrana, ale jak widzę nie tylko ja mam takie zdanie.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

to prawda,dzieci zatracają się w komputerach i telewizji,trudno delikwenta wyciągnąć na zwykłe podwórko,bo nie wie co tam ze sobą zrobić hahaa,albo mu się zwyczajnie nie chce.siedzi przed kompem i zajada,albo trochę poskacze i wydaje mu się że to zastąpi świeże powietrze.Ale jak jest rodzic konsekwentny i ma kontrolę nad tym co się dzieje w domu i pozwoli zagrać pół godzinki czy godzinkę dziennie to nie ma strachu,ale potem obowiązkowo wypad na dwór,co by nie zapomniały jak park wygląda ;-)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Nie ma obawy.
W domu rządzą dorośli i to oni decydują ile czasu można poświęcić na zabawę przed telewizorem czy przy komputerze. Tak było zawsze i to się nie zmieni.
Proszę jeszcze :D o opinie jak w temacie.
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Wybierz Playstation 3, jeśli chcesz odtwarzać filmy na BluRay i grać w multiplayera bez dodatkowych opłat.
Wybierz Xboksa 360, jeśli chcesz zabawy na Kinekcie, a powyższe zalety nie mają znaczenia. Dla mnie nie miały, więc swego czasu kupiłem tańszego X360.
Rozejrzyj się, jakie mogące interesować cię tytuły są na wyłączność na jedną z konsol.
Nintendo Wii wybierz tylko jeśli nie masz telewizora HD i bawią cię gry powstałe dla tej konsoli z nie najwyższych lotów grafiką.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

slawek0407 pisze:zamiast konsoli proponuje piłkę, rower lub karnet na basen. jak już raz zaczną siedzieć przed grami to już nigdy się nie będą chciały wybrać na świeże powietrze. Konsole i gry proponuję kupić za kilka lat...
Na który basen? :) Zarówno ten w Wejherowie jak i w Rumi jest zapchany do granic możliwości.
A co do roweru i piłki - jestem absolutnie za, ale są takie dni, że nie da się ani pograć w piłkę, ani pojeździć na rowerze. Dlaczego wówczas nie pograć choćby na konsoli? Wszystko przecież jest dla ludzi (w tym również dzieci), tylko trzeba znaleźć złoty środek i bynajmniej nie zostawiać dzieciaków bez żadnej kontroli i limitów czasowych.
A co do pytania głównego - my mamy PS3 + move. Trudno mi się wypowiadać, czy ta konsola jest lepsza niż inne, bo nie miałam porównania. Dzieciaki, które grały u znajomych na Wii i xBoxie twierdzą, że nie ma większych różnic. Nie wiem też jak jest z wyborem gier. Na PS niestety jest sporo durnych rąbanek i strzelanek, chociaż przy odrobinie wysiłku można znaleźć jakąś przyzwoitą grę sportową albo np. wyścigi samochodowe. Myślę, że może warto wybrać konsolę pod kątem dostępności interesujących gier, bo jednak sama technologia niewiele się różni (ale może się nie znam ;-))
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

zgadzam sie z Salamandra, sa takie dni kiedy nie da sie ich spedzic na swiezym powietrzu. Czas spedzony wtedy w domu trzeba dobrze spozytkowac. Zamiast ogladac telewizje lepiej zaciagnac dzieciaki do wspolnej zabawy z konsola. Sa gry sporotowe gdzie mozna na prawde wylac z siebie troche potu, dla pan np. aerobik itp :) dla dzieciakow mnostwo gier logiczny itp. nikt przeciez niemowi ze dzieciaki maja grac w jakies strzelanki itp. Co do kinecta to jeszcze za plus mozna dodac ze nie ktore gry pozwalaja na granie nawet 4 osob na raz, a za minus ze do xboxa trzeba miec sporo przestrzen min 2,8m od tv +/- jakies 1,5m przestrzeni wolnej by mozna tam sie poruszac. Dla moich wielu znajomych to byl problem :) jak cos to sie jeszcze pytaj, odpowiem tobie na pytania o xboxa oraz ps3 bo tez mam z nia stycznosc :)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Kupiłem Xbox'a z kinect. Dziękuję wszystkim za rady.
Mam jeszcze pytanie związane z wyłączeniem gry i np. włożeniem nowej.
W konsoli nie ma wyłączenia gry jak w PC? Wyciągam płytę w jakimkolwiek momencie i wkładam nową?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Nie, naciskasz kolko na padzie i pojawia ci sie male menu i tam wychodzisz do menu konsoli, dopiero wtedy mozesz wyjac plyte. Wyjecie plyty w czasie gry moze ja powaznie uszkodzic, tak samo jak ruszanie konsola jak sie kreci plyta!
ODPOWIEDZ