Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

MEBLOWY ul. Gdańska

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

alasem pisze:to ja wlasnie bylam u tej pani z pismem :).
Pierwszy raz miałem okazję zobaczyć "na żywo" kogoś z forum. :)
alasem pisze:w koncu zadzwonilam do inspekcji handlowej, dowiedzialam sie co zrobic zeby wyegzekwowac od pani wymiane mebla i zaczynam dzialac :).
Pan z inspekcji powiedzial, ze jezeli to nie pomoze to chetnie sie wybiora do tego sklepu :))))
I tak właśnie trzeba to załatwiać. Trzymam kciuki za pozytywne załatwienie sprawy.
alasem
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Czy Pan wczoraj kupował jakies nity czy sruby w tym sklepie? Niestety nie za bardzo kojarze bo bylam "troszke" poddenerwowana :)

Pani pismo mi podpisala i zobowiazala sie do wymiany mebla do 23/12/2007r. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

alasem pisze:Czy Pan wczoraj kupował jakies nity czy sruby w tym sklepie? Niestety nie za bardzo kojarze bo bylam "troszke" poddenerwowana :)
Tak, to byłem ja. Kupowałem kołki do półek. Dzięki temu, że sprzedawczyni była zajęta, mogłem spokojnie poszukać. :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ale macie fajnie... :).. Też bym tak chciała kogoś spotkać :).. Tak w ogóle wydaje mi się, że i tak wielu z nas się zna z widzenia, tylko o tym nie wie
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze:. Tak w ogóle wydaje mi się, że i tak wielu z nas się zna z widzenia, tylko o tym nie wie
:) jedno z brzdąców biegających latem na placu zabaw i po asfalcie w rejonie Tropikany to moje młodsze - zawsze w towarzystwie mojej Małżonki lub moim :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

to musze znać przynajmniej z widzenia:) bo tropikane to ja z okna widze;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

ja w Tropikanie przesiaduje prawie codziennie :)

Adamie a ile ma to młodsze? To dziewczynka? A ty jestes brunetem i często bujasz ją na huśtawce?
Awatar użytkownika
Xelon
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Bożeco wy za problem robicie niech wszyscy przyjdą do Tropki i bedzie gites :P wszyscy sie poznają.... albo dowiedzą sie ze sie znają... ^_^
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze:Adamie a ile ma to młodsze? To dziewczynka? A ty jestes brunetem i często bujasz ją na huśtawce?
Dziewczynka, dwa lata, za zimno na huśtawkę (za to mam w domu), brunetem to raczej nie jestem :D ( chociaż, gdybym miał trochę więcej włosów....?)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

adam pisze:
Dorma pisze:Adamie a ile ma to młodsze? To dziewczynka? A ty jestes brunetem i często bujasz ją na huśtawce?
Dziewczynka, dwa lata, za zimno na huśtawkę (za to mam w domu), brunetem to raczej nie jestem :D ( chociaż, gdybym miał trochę więcej włosów....?)
No to niestety nie wiem kim jestes, ale może to i lepiej :)

Ja ostatnio jestem trochę bardziej charakterystyczna ze względu na kolor włosów. Jakbym powiedziała jaki teraz mam to może pare osób by się domyśliło o kogo chodzi :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

To teraz bede wypatrywać charakterystycznych włosów :D
alasem
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

UDAŁO SIĘ!!!! PANI W KOŃCU WYMIENIŁA FRONTY DO ŁÓŻKA !!!
Naprawdę opłaca się panią trochę postraszyć (pisemnie). :) :D
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Siła tego forum jest przeogromna alasem prawie doświadczyła cudu. :)
alasem
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Za szybko sie cieszylam :(. fronty lozka okazaly sie za krotkie i dalej czekamy. Co najsmieszniejsze pani w sklepie powiedziala ze to ja jej kazalam zmienic rozmiar frontow .......buuuuuuuuuu. Straszne babsko....
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

To już tradycja - u mnie za drugim razem był sam szef firmy, która robi te meble i.... reklamowane ( z powodu uszkodzeń) drzwi do szafy wymierzył za krótkie. To po prostu banda .... (można wstawić co się chce)
ODPOWIEDZ