Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nauka gry na gitarze

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Nasz 14-letni syn zapragnął posiąść umiejętność gry gitarze :shock: My oboje nie mamy o tym bladego pojęcia, nie mamy ani gitary ani wiedzy.
Czy możecie polecić kogoś kto mógłby temu młodemu człowiekowi udzielić kilku lekcji (albo załapie albo nie...)? Gitary jak już napisałam nie mamy :)
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Mój 13 letni syn też się napalił na naukę gry na gitarze:)). Zaczyna po wakacjach u dawnej nauczycielki muzyki z podstawówki, będzie jeździł do Gdyni na lekcje . Z tego co wiem to uczą gry na gitarze w MDK w Gdyni ...Młody chodzi tam na lekcje wokalu..ceny ok w zeszłym roku szkolnym 30 zeta mc...
natkare
Znam to forum
145 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

A gitarę już mamy w wyborze pomogła Młodemu pani od Muzyki.
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

natkare pisze:Mój 13 letni syn też się napalił na naukę gry na gitarze:)). Zaczyna po wakacjach u dawnej nauczycielki muzyki z podstawówki, będzie jeździł do Gdyni na lekcje . Z tego co wiem to uczą gry na gitarze w MDK w Gdyni ...Młody chodzi tam na lekcje wokalu..ceny ok w zeszłym roku szkolnym 30 zeta mc...
Gdynia odpada, ma być w Redzie, wieczorami, popołudniami. Gimnazjum i treningi pływackie w Gdyni wystarczą :D
ODPOWIEDZ