Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Okulista z uprawnieniami do badania kierowców

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Jakie macie doświadczenia z okulistami prowadzącymi takie badania w naszej okolicy?
Ostatnio zmieniony |27 Paź 2013|, o 19:00 przez Pienio, łącznie zmieniany 1 raz.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

To są właśnie polskie absurdy! przecież żaden okulista nie zagwarantuje że osoba która aktualnie nie ma wady wzroku za np. dziesięć lat też jej nie będzie miała! Ja niestety musiałam uciec się do podstępu aby uzyskać bezterminowe prawo jazdy - po prostu na badanie przyszłam w soczewkach kontaktowych i na pytanie czy dobrze widzę stwierdziłam że tak i odczytałam wszystko na tablicy. Moja wada nie jest zbyt duża i jest stabilna. A dlaczego nie wprowadza się obowiązkowych badań lekarskich kierowców po 60 roku życia? Myślę że często Oni są większym zagrożeniem !
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Słyszałem jakiś czas temu, że mają być okresowe badania dla kierowców, ale nie wiem czy weszło w życie.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Nikt?
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Minęło już trochę czasu, zbliża się odnowienia prawa jazdy. Ponawiam pytanie. Czy w naszym mieście są okuliści z uprawnieniami do takich badań i czy ktoś mógłby polecić kogoś z własnego doświadczenia?

Pan z Biedronki na Jana Pawła II nie wchodzi w grę.
ODPOWIEDZ