Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

kafelkarz

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

w końcu znalazłam kafelkarza :) jest drogi ale solidny i dobry w tym co robi. dziękuje wszystkim którzy starali się mi pomóc :)

jeżeli sami macie jakiś problem, badź szukacie dobrego fachowca,sluże pomocą.pozdrawiam :*
KRZYŚ
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

cinol100 pisze:Oglądałem ostatnio w jakiejś TV program w którym podawali ceny robocizny w różnych rejonach kraju i wyszło że teraz 50 zł to tylko w Warszawie można żądać a są tam ludzie którzy kafelkują za 30zł. Ja za równanie ścian (dużo tego było) + kafelkowanie + szpachlowanie i malowanie sufitu zapłaciłem 1300zł. łazienka niecałe 5m2 .
:twisted: :twisted: :twisted: pewnie że mozna zrobic za taką cene tylko efekt będzie adekwatny do zapłaty
KRZYŚ
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Niekoniecznie. Można znaleźć dobrego fachowca za tą cenę.
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Oczywiście że można. Misia z skąd wiesz że jest solidny i dobry. Czy nie dałaś się ponieść jego reklamowej mowie? Obyś miała dobre przeczucie co do fachowca, bo łazienkę robi się raz na 6-10 lat.
klepka
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Mnie kafelkarz powiedział, że nie poda ceny za mb, dopiero jak zobaczy łazienkę to poda orientacyjną cene. Bo będzie widział czy: ściany proste, czy są ukosy czy nie idt itp. Bo za wszystko inaczej liczą i ja się z tym zgadzam. A jak komuś drogo niech sobie sam odpowie na pytanie czy by to zrobił za 30zl/mb. Ja nie.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Musisz b. dobrze zarabiac.
aswywiadu
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ja też nie wierzę że są jeszcze fachowcy którzy za 30 zł m2 kafelek zrobią to dobrze tzn. dokładnie, nie zużywając do tego tony kleju i nie niszcząc materiału. Ale życzę powodzenia.
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

cinol - nigdy nie kupuje kota w worku. najpierw poszłam do sasiadki z osiedla aby ocenic jak kladzie kafelki. przy okazji dowiedzialm sie co mysli o nim osoba postronna, a nie on sam czy jego współpracownik. Fachowiec juz zaczał u mnie łazienke i poki co jestem z niego zadowolona. coz bierze niemalo ale wole juz tak niz zaciskac zeby patrzac jak mam spartolona lazienke przez jakiegos pseudofachowca.

poza tym dla odmiany zadzwonilam tez do innego kafelkarza, którego jakosc wykonania pozostawiala troche do zyczenia i wydawac by sie moglo ze bedzie duzo tanszy, a nie byl, tylko nawet droższy...

30zł/m2 az trudno uwierzyc. to chyba jakis chlopek spod mostu tyle żąda:P
KRZYŚ
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

witaj misia szkoda żesmy sie prędziej nie spisali na tym forum prowadze własną firme budowlaną
i bym ci troche doradził tylko i wyłącznie z tego względu że będziemy sąsiadami . pozdrawiam
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

dziekuje krzysiu:) to bardzo mile z twojej strony. teraz pomocy nie potrzebuje, ale w przyszłości może jeszcze kiedyś skorzystam :)
misia_1985x
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

chyba za bardzo chwaliłam mojego kafelkarza... dostał lepszą pracę (czyt. większą łazienkę) i uciekł... a ja mam teraz rozgrzebaną łazienkę. jeśli macie namiary do jkaiś dobrych kafelkarzy pilnie proszę o pomoc!!! :( jestem zniesmaczona cała sytuacja...
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

to współczuję, ale niestety takie zachowania są na porządku dziennym. Ja miałam podobnie: kafelkarz zaczął u mnie robić łazienkę, w międzyczasie kończył poprzednią robotę, a jeszcze później znalazł sobie 2 inne "fuchy". I zamiast tygodnia, prace trwały prawie trzy, ale w końcu skończył.. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć kogoś kompetentnego i słownego do wykończenia łazienki. Życzę powodzenia! Pozdr
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

I jak tam znalazłaś jakiegoś fachowca?
asd
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

polecam remonty-reda.cba.pl nie są najtańsi ale jakość się ceni
beatka1160
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

witam,
ja mam takiego fachowca, który wykonywał remont mojej łazienki, niedrogi ale bardzo dokładny, można się z nim dogadać.
Ja za łazienkę 4 m2 zapłaciłam 2,5 tyś i zrobił wszystko od a-z
polecam. Facet jest z Wejherowa.
ODPOWIEDZ