Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

PKO BP

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Dokładnie- nie wychodząc z domu załatwiasz wszystko...jestem klientką mbanku od 3 lat i wszystko jest ok- karty działają, jak mija ich termin ważności przychodzi pocztą kolejna..a wszystkie wątpliwości możesz skonsultować przez mlinię. Dodam tylko że w naszym domu są posiadacze izzykont (od 13 roku życia), ekonta i mbiznes. Przydałby się jeszcze wpłatomat trochę bliżej niż w Gdyni (bezprowizyjny)...ale nie można mieć wszystkiego;)
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

wszystko zalatwiasz przez mlinie, ew w kioskach mbanku - w tesco najblizej ;)
ja mam od poczatku istnienia mbanku w pl i na pewno nie bede zmianil konta - wygodnie i najtaniej ;)
praktycznie wszytsko obsluzysz majac telefon z internetem, nawet nie musisz dzwonic na mlinie, zeby aktywaowac uslugi, ew zminiac limity
pozdr
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

W dzisiejszych czasach siedziba banku do niczego nie jest potrzebna. Osobiście też mam konto w mbanku od kilku lat i nie miałem problemów z kartą, a ewentualne problemy zgłasza się telefonicznie. To, że pójdzie się bezpośrednio do banku, w którym bankomat zjadł kartę wcale nie przyspieszy reklamacji.

A tak na marginesie mała reklama - jakby ktoś chciał założyć konto w mbanku, to może to zrobić poprzez ten niski banner zamieszczony tuż pod górnym menu ;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Artur pisze:Dorma załóż sobie konto w mbanku - to nic nie kosztuje i nie pobierają opłat za karty i prowadzenie konta;)
A czy w Redzie jest bankomat z którego bez opłat moge pobierać pieniądze? Bo jak narazie poza redę się nie ruszam więc potrzebny jest mi bankomat w Redzie
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

W Polo markecie.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ale on jest dopiero niedługo i nie wiadomo ile tam jeszcze będzie. Gdzie wcześniej wypłacaliście pieniądze skoro nie w banku bo oddziały są waszym zdaniem niepotrzebne? Dla mnie czasem oddział się przydaje bo jak się nagle zepsuje bankomat i nie ma drugiego można wtedy wypłacic pieniądze w oddziale. Dla mnie najwazniejszy jest łatwy i szybki ( najlepiej po drodze) dostęp do wypłaty pieniędzy gdyz większej gotówki nigdy przy sobie nie noszę. To, że wszystko można zrobić przez internet to ja też wiem. W PKO też można z tego korzystać . Ale Przez internet kasy nie wypłacisz
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

To najbliżej bez prowizji masz w Rumi w Auchan. Może będzie prościej wszystkiej bankomaty tych marek: Euronet, BZW BK, Cash4U, ECard te 4 na pewno. Myśle że tego bankomatu nie zlikwidują bo tam zawsze jak jestem to jest jakaś choćby jedna osoba.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2885 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Bankomatu przy PoloMarkecie nie zlikwidują na 100%. I jestem przekonany, że nie jest to ostatni bankomat w Redzie, z którego będzie można wypłacać pieniądze z mbanku bez prowizji.

Dla mnie właśnie z oddziałami jest taki problem, że one są czynne zazwyczaj do 15 i w takich godzinach nie mam szansy na wypłatę pieniędzy. A w mbanku jednak zawsze gdzieś jest jakiś bankomat. Jak nie przy Polo, to w Auchan lub przy BZWBK...
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Do 17 są czynne Millenium, Bank Kaszubski, Bank Rumia,PKO.Można wybrac gotówkę z kasy lub bankomatu.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Czy do 15 czy do 17 to zadnej różnicy nie robi jak ktos pracuje do 16 i o 17 dopiero jest w Redzie
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Zawsze można kogoś upoważnic.np.(mnie?)
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

zawsze mozna zaplacic karta jak jest terminal w sklepie ;)
pozdr
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

a no można i kartą, chyba, że komuś pieniądze szybko uciekają, więc z takiej usługi się nie korzysta:)
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Odnosnie Banku PKOBP to dla zainteresowanych informacja, że powstała nowa placówka na ulicy Jana Pawła.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Widziałam go właśnie. I zastanawia mnie po co nowa placówka tak blisko głównego oddziału. Zrobiliby gdzieś na Ciechocinie czy gdzieś gdzie oddziału nie ma. Wolałam jak tam był sklep odzieżowy. Przechodziło się pokolei wszystkie sklepy pod rząd jak się czegos szukało i z głowy :)
ODPOWIEDZ