Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wymiana opon na zimowe

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

I ja dzisiaj postanowiłem skorzystać z usług redzkiego wulaknizatora na ulicy Gdańskiej (pomarańczowy budynek z alufelgami). I taka dla mnie śmieszna sytuacja ale dla kogoś innego mogłaby być mniej zabawna.
Pytam się Pana wulkanizatora ile kosztuje zmina opon stalowych z wyważeniem ??
A on że 35 zł :-)
Na to ja ale co za jedno koło ??
A on nie za parę
Czyli za komplet 70 zł ??
No tak.
Dla mnie to śmieszne podawać cenę za parę opon bo mało kto wymienia tylko dwie opony. I ktoś kto ma mniejsze pojęcie ile kosztuje taka usługa (np. moja żona) mógłby pomyśleć że to cena za całą usługę czyli zmianę kompletu opon. I nie byłoby tak śmiesznie jak dla mnie, bo mnie Pan wulkanizator tym tekstem nieźle rozbawił.
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

wulkanizatorzy znaleźli sposób na podwyżkę, przecież nie będą podawać ceny 17,5 za koło... moim zdaniem panuję jakaś zmowa cenowa wśród wulkanizatorów (pewnie wszędzie już kosztuję 70 pln za komplet), wszędzie zawsze takie same ceny, a jak by któryś zostawił cenę z przed sezonu czyli 60pln za komplet i jeszcze jakiś widoczny baner z ceną pewnie ruch miałby większy. koszt pracy niezmienione(zusy i inne podatki), a samym kosztem zakładu jest tylko praktycznie koszt pracy. jak dla mnie podwyżka co sezon o 10zł jest zbyt często.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Na Wejherowskiej 30 w Redzie wymiana opon na stalowych felgach kosztuje 50 zł więc może być taniej :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

My już tam na Gdańskiej nie będziemy zmieniali opon. Zmieniłą się ekipa, która nawet nie umiała postawić samochodu na podnośniku. Meczyli się z tym z pół godz, bo ich zdaniem nie było za co podnieść. Jakoś. Tara ekipa robiła t bez problemu. Do tego ceny strasznie wzrosły. Przy ostatniej wymianie płaciliśmy chyba coś koło 50zł ( za stałą wymianę w tym samym warsztacie dostaliśmy nawet zniszkę). Tym razem ponad 80 zł.
Dlatego mino tego, że wczesniej pisałam, że bylismy bardzo zadowoleni to juz nie moge polecić tej wulkanizacji
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Na Obwodowej (przy budowanej Aquasferze) koszt wymiany opon to 50 PLN...
długi
Znam to forum
146 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Następna zmiana już na jesieni, na pewno skorzystam z innego zakładu.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

A w ostatnim czasie ktoś już zmieniał oponki?
Gdzie i za ile?
Smigloo
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ja zmieniam już tylko u Doeringa (PREMIO) w Wejherowie. Koszt to zdaje się 60 zł. telefon: (58) 672 50 36. Profesjonalna obsługa, sprawnie, szybko. Skusiłam się raz na wymianę w Redzie na Obwodowej (jest tam tez chyba sprzedaż kostki?) - masakra, nigdy więcej. Obsługa poniżej krytyki, wymiana trwała grubo ponad 40 minut, nieprzyjemna wymiana zdań między właścicielem a Panią z obsługi w obecności klienta i kilka innych. Nie polecam
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ja akurat zmieniam koła i wychodzi 40 pln za całość z dopompowaniem i wyważeniem, warsztat po prawej jak sie wyjeżdża z Redy do Wejherowa, zaraz właściwie za wiaduktem. Nigdy nie czekałam, a panowie są szybcy i sympatyczni.
Smigloo
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Podbijam pytanie Johny Bravo - czy w ostatnim czasie zmienialiście opony i możecie polecić jakieś sprawdzone miejsce?

Ja cofam rekomendację PREMIO z Wejherowa, ze względu na fatalną obsługę Klienta. Chyba mają tych klientów za dużo:(
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

ja mogę polecić Lincera na Janka Wiśniewskiego w Gdyni - stara, solidna firma oponiarska z tradycjami - jedna z najstarszych w 3mieście, a jeśli za daleko to może być np. Oponex w Wejherowie - jak się jedzie na deptak (za przejazdem kolejowym po lewej stronie jezdni, za kapliczką)
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

zabawne przy okazji są te wpisy o cenach....sprzed 3 lat ! - pomimo wielu w tym czasie podwyżek energii, wody, ZUS-u i jeszcze n-tej ilości kosztów, ceny nie tylko nie wzrosły, ale się utrzymały.... Polak zawsze będzie narzekał...
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

W okresie ostatnich kilku lat najczęściej wymieniamy opony w warsztacie samochodowym przy ul.Spacerowej (boczna od Gniewowskiej, niedaleko Szk.Podst. nr 6; szczególy połozenia - patrz mapa interaktywna Redy). Sprawnie i niedrogo.
Bori
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

rkwiat pisze:W okresie ostatnich kilku lat najczęściej wymieniamy opony w warsztacie samochodowym przy ul.Spacerowej (boczna od Gniewowskiej, niedaleko Szk.Podst. nr 6; szczególy połozenia - patrz mapa interaktywna Redy). Sprawnie i niedrogo.
Możesz podać koszt wymiany czterech opon.
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Do Bori:
Kilka dni temu robiła to w w/w warsztacie moja żona, przy najbliższej okazji spytam się, ile tym razem zapłaciła i zamieszczę informację. Aktualnie jestem poza granicami Polski, stąd taka sytuacja.
Gwoli ścisłości muszę dodac, że my wymieniamy opony razem z felgami, po prostu mamy dwa zestawy felg z oponami, jeden na zimę, drugi na pozostałą cześc roku. Ale sądzę, że cena wymiany wyłącznie opon nie będzie różnic się znacząco od wymiany zestawu.
ODPOWIEDZ