Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Poszukuję korepetycji z matematyki

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
DAVIDOFF
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Witam
poszukuję korepetycji z matematyki na poziomie studiów wyzszych I rok inżynierskie, najlepiej z Redy lub okolic oczywiście za bardzo rozsądną cenę! :D
Asia B.
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Polecam Pana Krzysia Drawca tel.: 501092152. Jest absolutnie niesamowity, potrafi wytłumaczyć wszystko i do tego każdemu:) Przygotowuje do matury, sesji...tłumaczy do bólu [przeciętnie uzdolniona osoba łapie w mig] aż zrozumiesz. Ceny przystępne, dojazd do ucznia. Warunek jeden: trzeba się zapisywać na początku roku akademickiego/szkolnego lub po semestrze...walą do niego tłumy...w przypadku ciężkich kierunków studiów polecam ustalić we wrześniu godzinkę w tygodniu, potem dołożyć jest łatwiej niż dopchnąć się jako "nowy"...tłumaczy matematykę, statystykę, ekonometrię...to najlepszy korepetytor przedmiotów ścisłych z jakim się spotkałam [a trochę ich było...]. Więc polecam wszystkim potrzebującym pomocy w nauce:)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

DAVIDOFF pisze:Witam
poszukuję korepetycji z matematyki na poziomie studiów wyzszych I rok inżynierskie, najlepiej z Redy lub okolic oczywiście za bardzo rozsądną cenę! :D
mogę posłużyć kontaktem do studenta IV roku matematyki na PG właśnie, więc jest na czasie
DAVIDOFF
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

Proszę napisz mi na prywatny mail kontakt do studenta byle nie Radka-z góry dziękuję
ODPOWIEDZ