Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

poszukuje

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
marabutka
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

odpłatnie:
-terapeutę, bądz kogoś zdolnego manualnie, cierpliwego, gadatliwego, lubiącego dzieci i pracę z nimi.
- kogos do nauki jezyka angielskiego na poziomie gimnazjum i szkoły podstawowej, mile widziana osoba wymagajaca wiecej aniżeli w szkole.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

chodzi ci o dwie osoby czy o terapeutę uzdolnionego manualnie, który nauczy angielskiego?
Jaro
Ja tu zaglądam
39 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

marabutka pisze:odpłatnie:
-terapeutę, bądz kogoś zdolnego manualnie, cierpliwego, gadatliwego, lubiącego dzieci i pracę z nimi.
- kogos do nauki jezyka angielskiego na poziomie gimnazjum i szkoły podstawowej, mile widziana osoba wymagajaca wiecej aniżeli w szkole.
Jeśli chodzi o moje kwalifikacje to wszystko opisałem tutaj: http://e-reda.pl/viewtopic.php?t=1175. Co do terminów możemy się dogadać telefonicznie (bo mam już dwóch innych uczniów).

Pozdrawiam! ;)
Jestem Redzianinem i nic co redzkie nie jest mi obce... poza obszarem pod Semeko :)
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

marabutka pisze:odpłatnie:
-terapeutę, bądz kogoś zdolnego manualnie, cierpliwego, gadatliwego, lubiącego dzieci i pracę z nimi.
Pracowałem w Świetlicy Socjoterapeutycznej jako wychowawca i prowadzący zajęcia informatyczne. Mam doświadczenie w rpacy z młodzieżą trudną ( z rodzin patologicznych), posiadam jako takie zdolności manualne:P a z racji zawodu nauczyciela jestem wygadany, a i cierpliwości mi nie brakuje :P :)
marabutka
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Nie napisałam,ze w przypadku terapeuty w gre wchodzi dojazd do Wejherowa
ODPOWIEDZ